Cliftonville 7-1 Carrick Rang: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cliftonville 7–1 Carrick Rang (31 Ekim 2026). İlk yarı 4–1.
Maç özeti
Cliftonville – Carrick Rang maçı 7-1 sona erdi; ilk yarı 4-1 tamamlandı. Goller: L. McStravick 9', B. Healy 22', 58', 73', R. Hale 34', B. Quinn 36', R. Campbell 87' (Cliftonville); D. Gibson 14' (Carrick Rang).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Cliftonville üstte · Carrick Rang altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' gol: L. McStravick (Cliftonville)
- 13' sarı kart: A. Bannon (Cliftonville)
- 14' gol: D. Gibson (Carrick Rang)
- 22' gol: B. Healy (Cliftonville)
- 26' sarı kart: J. Forsythe (Carrick Rang)
- 34' gol: R. Hale (Cliftonville)
- 36' gol: B. Quinn (Cliftonville)
- 58' gol: B. Healy (Cliftonville)
- 62' oyuncu değişikliği: L. McStravick ↔ R. Campbell (Cliftonville)
- 62' oyuncu değişikliği: B. Quinn ↔ R. Corrigan (Cliftonville)
- 63' oyuncu değişikliği: J. Forsythe ↔ K. Cherry (Carrick Rang)
- 73' gol: B. Healy (Cliftonville)
- 87' gol: R. Campbell (Cliftonville)
Maç olayları
- CliftonvilleCarrick Rang
- Gol R. Campbell 7–187'
- Gol B. Healy 6–173'
- 63'J. Forsythe ↔ K. CherryOyuncu değişikliği
- L. McStravick ↔ R. CampbellOyuncu değişikliği62'
- B. Quinn ↔ R. CorriganOyuncu değişikliği62'
- Gol B. Healy 5–158'
- Gol B. Quinn 4–136'
- Gol R. Hale 3–134'
- 26'J. ForsytheSarı kart
- Gol B. Healy 2–122'
- 14'Gol D. Gibson 1–1
- A. BannonSarı kart13'
- Gol L. McStravick 1–09'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 7/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %0 0/15 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %53 8/15 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (27 gol) | 2,25 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,53 (23 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,80 (27 gol) | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %7 1/15 | %0 0/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %50 4/8 |
| Berabere | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Geride | %27 4/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Geride | %33 5/15 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cliftonville (15 maç)
Carrick Rang (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cliftonville (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Carrick Rang (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Cliftonville
Sarı 21 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 1,4)
Carrick Rang
Sarı 28 · Kırmızı 4 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 87 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cliftonville için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 5. Carrick Rangers için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 14, yenilen 5. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 30 kez karşılaştı: Cliftonville 26, Carrick Rangers 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Eylül 2026, Carrick Rangers 1-3 Cliftonville.
- Sıralama
- 7. (15 p) – 5. (18 p)
- Form (son 5)
- GGMMM – BGBGG
- H2H (G-B-M)
- 26-1-3 (30 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,91 – 3,45 – 2,69
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cliftonville iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,50 gol yedi; Carrick Rangers dış saha 6 maçta 1,83 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cliftonville %67, Carrick Rangers %50. İlk yarıyı önde kapatma: Cliftonville 2/6, Carrick Rangers 3/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,91, 0 – 3,45, 2 – 2,69. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,25, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,34.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 02:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kuzey İrlanda · Premiership puan durumu · IFA Premiership
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 15 | +13 | 36 |
| 2 | Coleraine FC | 15 | +16 | 35 |
| 3 | Larne | 13 | +10 | 26 |
| 4 | Glentoran | 14 | +6 | 22 |
| 5 | Cliftonville FC | 15 | +8 | 21 |
| 6 | Carrick Rangers | 15 | -4 | 19 |
| 7 | Dungannon Swifts | 14 | -4 | 18 |
| 8 | Crusaders FC | 15 | -10 | 18 |
| 9 | Ballymena United | 13 | +1 | 16 |
| 10 | Limavady United | 15 | -10 | 14 |
| 11 | Bangor | 15 | -13 | 12 |
| 12 | Portadown | 15 | -13 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 8 | +6 | 19 |
| 2 | Coleraine FC | 7 | +4 | 14 |
| 3 | Glentoran | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Larne | 7 | +3 | 13 |
| 5 | Cliftonville FC | 8 | +6 | 12 |
| 6 | Crusaders FC | 7 | -3 | 12 |
| 7 | Carrick Rangers | 8 | -2 | 9 |
| 8 | Limavady United | 7 | -4 | 9 |
| 9 | Bangor | 8 | -6 | 8 |
| 10 | Ballymena United | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Dungannon Swifts | 7 | -4 | 7 |
| 12 | Portadown | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 8 | +12 | 21 |
| 2 | Linfield | 7 | +7 | 17 |
| 3 | Larne | 6 | +7 | 13 |
| 4 | Dungannon Swifts | 7 | 0 | 11 |
| 5 | Carrick Rangers | 7 | -2 | 10 |
| 6 | Cliftonville FC | 7 | +2 | 9 |
| 7 | Ballymena United | 8 | +1 | 9 |
| 8 | Glentoran | 7 | +1 | 9 |
| 9 | Crusaders FC | 8 | -7 | 6 |
| 10 | Limavady United | 8 | -6 | 5 |
| 11 | Bangor | 7 | -7 | 4 |
| 12 | Portadown | 7 | -8 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
