Cittadella 1-0 Arzignano Valchiampo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cittadella 1–0 Arzignano Valchiampo (19 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Cittadella – Arzignano Valchiampo maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: A. Ndrecka 62' (Cittadella).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Cittadella üstte · Arzignano Valchiampo altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 30' sarı kart: F. Cariolato (Arzignano Valchiampo)
- 46' oyuncu değişikliği: F. Toffanin ↔ A. Redolfi (Cittadella)
- 46' oyuncu değişikliği: M. Sangalli ↔ F. Amatucci (Cittadella)
- 58' sarı kart: A. Redolfi (Cittadella)
- 62' gol: A. Ndrecka (Cittadella)
- 66' oyuncu değişikliği: D. Mensah ↔ J. Ekuban (Cittadella)
- 68' oyuncu değişikliği: M. J. Fosu ↔ M. Penta (Arzignano Valchiampo)
- 73' oyuncu değişikliği: M. Antonucci ↔ M. Fabbro (Cittadella)
- 78' oyuncu değişikliği: E. Bernardi ↔ E. Campesan (Arzignano Valchiampo)
- 78' oyuncu değişikliği: F. Cariolato ↔ L. Castegnaro (Arzignano Valchiampo)
- 79' oyuncu değişikliği: B. Martella ↔ A. Zilio (Cittadella)
- 88' oyuncu değişikliği: A. Milillo ↔ J. Romio (Arzignano Valchiampo)
Maç olayları
- CittadellaArzignano Valchiampo
- 88'A. Milillo ↔ J. RomioOyuncu değişikliği
- B. Martella ↔ A. ZilioOyuncu değişikliği79'
- 78'E. Bernardi ↔ E. CampesanOyuncu değişikliği
- 78'F. Cariolato ↔ L. CastegnaroOyuncu değişikliği
- M. Antonucci ↔ M. FabbroOyuncu değişikliği73'
- 68'M. J. Fosu ↔ M. PentaOyuncu değişikliği
- D. Mensah ↔ J. EkubanOyuncu değişikliği66'
- Gol A. Ndrecka 1–062'
- A. RedolfiSarı kart58'
- F. Toffanin ↔ A. RedolfiOyuncu değişikliği46'
- M. Sangalli ↔ F. AmatucciOyuncu değişikliği46'
- 30'F. CariolatoSarı kart
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %83 10/12 | %86 6/7 |
| Beraberlik | %0 0/12 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,58 (19 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,50 (6 gol) | 0,43 (3 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %67 8/12 | %71 5/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %43 3/7 |
| Berabere | %42 5/12 | %43 3/7 |
| Geride | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %62 8/13 | %71 5/7 |
| Geride | %8 1/13 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cittadella (12 maç)
Arzignano Valchiampo (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cittadella (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Arzignano Valchiampo (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
Cittadella
Sarı 22 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Arzignano Valchiampo
Sarı 19 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 125 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cittadella son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi. Arzignano Valchiampo için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 11, yenilen 5. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Cittadella 1 – Arzignano Valchiampo 1; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Cittadella 2-2 Arzignano Valchiampo.
- Sıralama
- 1. (24 p) – 4. (17 p)
- Form (son 5)
- GMGGG – GBGGG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-1 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,48 – 3,36 – 4,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cittadella iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,60 gol yedi; Arzignano Valchiampo dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cittadella %60, Arzignano Valchiampo %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cittadella %40, Arzignano Valchiampo %50. İlk yarıyı önde kapatma: Cittadella 3/5, Arzignano Valchiampo 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,48, 0 – 3,36, 2 – 4,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,65.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie C · Grup A puan durumu · Serie C: Girone A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cittadella | 12 | +13 | 30 |
| 2 | Union Brescia | 13 | +15 | 28 |
| 3 | Trento | 13 | +12 | 27 |
| 4 | Arzignano Valchiampo | 13 | +4 | 21 |
| 5 | Ospitaletto | 12 | +7 | 19 |
| 6 | Treviso | 12 | +3 | 19 |
| 7 | Alcione | 13 | +2 | 18 |
| 8 | Lecco | 12 | +7 | 17 |
| 9 | Albinoleffe | 13 | +1 | 17 |
| 10 | Pergolettese | 13 | -1 | 17 |
| 11 | Lumezzane | 13 | -3 | 16 |
| 12 | Pro Vercelli | 13 | -7 | 16 |
| 13 | Desenzano Calvina | 12 | -4 | 13 |
| 14 | Novara | 12 | -5 | 13 |
| 15 | Athletic Carpi | 12 | -10 | 12 |
| 16 | Renate | 13 | -1 | 11 |
| 17 | Giana Erminio | 12 | -4 | 11 |
| 18 | Juventus U23 | 12 | -7 | 11 |
| 19 | Dolomiti Bellunesi | 13 | -12 | 10 |
| 20 | Folgore Caratese | 12 | -10 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trento | 7 | +9 | 19 |
| 2 | Cittadella | 7 | +9 | 18 |
| 3 | Union Brescia | 7 | +7 | 17 |
| 4 | Pro Vercelli | 7 | +1 | 14 |
| 5 | Arzignano Valchiampo | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Ospitaletto | 7 | +5 | 11 |
| 7 | Treviso | 6 | +2 | 11 |
| 8 | Lumezzane | 6 | +1 | 9 |
| 9 | Juventus U23 | 6 | 0 | 9 |
| 10 | Lecco | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Pergolettese | 6 | 0 | 8 |
| 12 | Alcione | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Albinoleffe | 6 | -1 | 6 |
| 14 | Desenzano Calvina | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Giana Erminio | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Novara | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Athletic Carpi | 6 | -7 | 5 |
| 18 | Renate | 6 | -3 | 3 |
| 19 | Dolomiti Bellunesi | 6 | -9 | 2 |
| 20 | Folgore Caratese | 6 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cittadella | 5 | +4 | 12 |
| 2 | Union Brescia | 6 | +8 | 11 |
| 3 | Albinoleffe | 7 | +2 | 11 |
| 4 | Alcione | 6 | +3 | 10 |
| 5 | Lecco | 6 | +6 | 9 |
| 6 | Pergolettese | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Trento | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Renate | 7 | +2 | 8 |
| 9 | Ospitaletto | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Treviso | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Arzignano Valchiampo | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Novara | 6 | -1 | 8 |
| 13 | Dolomiti Bellunesi | 7 | -3 | 8 |
| 14 | Desenzano Calvina | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Athletic Carpi | 6 | -3 | 7 |
| 16 | Lumezzane | 7 | -4 | 7 |
| 17 | Folgore Caratese | 6 | -1 | 6 |
| 18 | Giana Erminio | 6 | -1 | 6 |
| 19 | Juventus U23 | 6 | -7 | 2 |
| 20 | Pro Vercelli | 6 | -8 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie C · Grup A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
