Churchill Brothers SC 2-1 Mumbai City FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Churchill Brothers SC 2–1 Mumbai City FC (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Churchill Brothers SC – Mumbai City FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (4) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 1/4 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %0 0/4 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %75 3/4 | %75 3/4 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/4 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %50 2/4 | %67 2/3 |
| Mağlubiyet | %50 2/4 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (4) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (4 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,50 (10 gol) | 2,50 (10 gol) |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (4 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (6 gol) | 1,00 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 2/4 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %0 0/4 | %0 0/4 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %25 1/4 | %33 1/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,3 | 7,3 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %25 1/4 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %25 1/4 |
| Toplam (3) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %67 2/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/4 |
| Toplam (3) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,0 | 1,0 |
| 2,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/3 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/3 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/3 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %25 1/4 |
| Toplam (3) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %33 1/3 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/4 | %0 0/4 |
| Berabere | %50 2/4 | %50 2/4 |
| Geride | %50 2/4 | %50 2/4 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 1/4 | %0 0/3 |
| Berabere | %75 3/4 | %100 3/3 |
| Geride | %0 0/4 | %0 0/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Churchill Brothers SC (4 maç)
Mumbai City FC (4 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Churchill Brothers SC (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Mumbai City FC (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Churchill Brothers SC
Sarı 9 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 2,3)
Mumbai City FC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 17:00 TSİ itibarıyla · ligde 28 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Churchill Brothers SC: iç saha, 4 maç · Mumbai City FC: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hindistan · Indian Super League puan durumu · Super league
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NorthEast United | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Minerva Punjab | 3 | +2 | 7 |
| 3 | East Bengal II | 2 | +8 | 6 |
| 4 | Bengaluru | 2 | +3 | 6 |
| 5 | ATK Mohun Bagan | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Kerala Blasters | 3 | -1 | 4 |
| 7 | Churchill Brothers | 3 | -4 | 3 |
| 8 | Odisha | 3 | -1 | 2 |
| 9 | Mumbai City | 3 | -1 | 2 |
| 10 | Goa | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Chennaiyin | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Inter Kashi | 3 | -6 | 1 |
| 13 | SC Delhi | 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NorthEast United | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Bengaluru | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Minerva Punjab | 2 | +1 | 4 |
| 4 | ATK Mohun Bagan | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Churchill Brothers | 3 | -4 | 3 |
| 6 | Goa | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Kerala Blasters | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Odisha | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Inter Kashi | 3 | -6 | 1 |
| 10 | Chennaiyin | 0 | 0 | 0 |
| 11 | East Bengal II | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Mumbai City | 0 | 0 | 0 |
| 13 | SC Delhi | 1 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | East Bengal II | 2 | +8 | 6 |
| 2 | Minerva Punjab | 1 | +1 | 3 |
| 3 | ATK Mohun Bagan | 2 | 0 | 3 |
| 4 | Kerala Blasters | 2 | -1 | 3 |
| 5 | Mumbai City | 3 | -1 | 2 |
| 6 | NorthEast United | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Odisha | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Chennaiyin | 3 | -3 | 1 |
| 9 | Bengaluru | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Churchill Brothers | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Goa | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Inter Kashi | 0 | 0 | 0 |
| 13 | SC Delhi | 1 | -1 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:35 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Indian Super League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
