← Maçlar
Tayland · Thai League 1 · 7. hafta2 Kasım 2026 · 15:00 TSİ

Chonburi FC 1-0 BG Pathum United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Chonburi FC
1–0İY 0–0
BG Pathum United FC
Maç sonu

Chonburi FC 1–0 BG Pathum United FC (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–7, isabetli şut 3–1, topa sahip olma %36–%64, korner 5–3.

Maç özeti

Chonburi FC – BG Pathum United FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Saharat Sontisawat 64' (Chonburi FC). xG: Chonburi FC 1,1 – 0,5 BG Pathum United FC.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Chonburi FC: W. Laohakul · BG Pathum United FC: Peerapong Pichitchotirat

Maç akışı

Chonburi FC üstteBG Pathum United FC altta

0'45'90' 24' sarı kart: Edin Osmanović (BG Pathum United FC)31' sarı kart: Jorge Fellipe de Oliveira Figueiro (Chonburi FC)45' oyuncu değişikliği: Edin Osmanović ↔ Runphiset Phuthummee (BG Pathum United FC)↔45' oyuncu değişikliği: Akarapong Pumwisat ↔ Fabio Kaufmann (BG Pathum United FC)↔45' oyuncu değişikliği: Waris Chuthong ↔ Chanapach Buaphan (BG Pathum United FC)↔45' oyuncu değişikliği: Santipharp Channgom ↔ Chayathorn Tapsuvanavon (Chonburi FC)↔61' sarı kart: Stenio Marcos da Fonseca Salazar (Chonburi FC)62' sarı kart: Sarach Yooyen (BG Pathum United FC)64' gol: Saharat Sontisawat (Chonburi FC)⚽70' oyuncu değişikliği: Joao Magno ↔ Ashley Mark Coffey (BG Pathum United FC)↔74' oyuncu değişikliği: Saharat Sontisawat ↔ Chaowat Veerachat (Chonburi FC)↔74' oyuncu değişikliği: Yotsakon Burapha ↔ Korawich Tasa (Chonburi FC)↔74' sarı kart: Chanapach Buaphan (BG Pathum United FC)78' sarı kart: Chanathip Songkrasin (BG Pathum United FC)80' sarı kart: Ashley Mark Coffey (BG Pathum United FC)81' oyuncu değişikliği: Sarach Yooyen ↔ Lucas Andersen (BG Pathum United FC)↔85' oyuncu değişikliği: Guilherme Ferreira Pinto ↔ Dennis Murillo Skrzypiec (Chonburi FC)↔90+4' sarı kart: Runphiset Phuthummee (BG Pathum United FC)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Ev %76 · 4 şut · 0,1
  2. 16–30'Dengeli · 8 şut · 0,6
  3. 31–45+'Ev %56 · 2 şut · 0,1
  4. 46–60'Dengeli · 2 şut · 0,1
  5. 61–75'Ev %67 · 1 şut · 0,4
  6. 76–90+'Dep %68 · 2 şut · 0,2

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Chonburi FC, Dep = BG Pathum United FC.

Maç olayları

  1. Chonburi FCBG Pathum United FC
  2. 90+4'Runphiset PhuthummeeSarı kart
  3. Guilherme Ferreira Pinto ↔ Dennis Murillo SkrzypiecOyuncu değişikliği85'
  4. 81'Sarach Yooyen ↔ Lucas AndersenOyuncu değişikliği
  5. 80'Ashley Mark CoffeySarı kart
  6. 78'Chanathip SongkrasinSarı kart
  7. 74'Chanapach BuaphanSarı kart
  8. Yotsakon Burapha ↔ Korawich TasaOyuncu değişikliği74'
  9. Saharat Sontisawat ↔ Chaowat VeerachatOyuncu değişikliği74'
  10. 70'Joao Magno ↔ Ashley Mark CoffeyOyuncu değişikliği
  11. Gol Saharat Sontisawat 1–0Asist: Stenio Marcos da Fonseca Salazar64'
  12. 62'Sarach YooyenSarı kart
  13. Stenio Marcos da Fonseca SalazarSarı kart61'
  14. Santipharp Channgom ↔ Chayathorn TapsuvanavonOyuncu değişikliği45'
  15. 45'Waris Chuthong ↔ Chanapach BuaphanOyuncu değişikliği
  16. 45'Akarapong Pumwisat ↔ Fabio KaufmannOyuncu değişikliği
  17. 45'Edin Osmanović ↔ Runphiset PhuthummeeOyuncu değişikliği
  18. Jorge Fellipe de Oliveira FigueiroSarı kart31'
  19. 24'Edin OsmanovićSarı kart

Maç istatistikleri

Chonburi FCBG Pathum United FC
36%Topa sahip olma64%
1,13Beklenen gol (xG)0,47
15Toplam şut7
3İsabetli şut1
5İsabetsiz şut5
7Engellenen şut1
5Ceza sahası içi şut4
10Ceza sahası dışı şut3
5Korner3
0Ofsayt1
9Faul18
2Sarı kart6
0Kırmızı kart0
1Kurtarış2
277Pas480
220İsabetli pas431

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Chonburi FC
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%25 2/8%25 1/4
Beraberlik%13 1/8%0 0/4
Mağlubiyet%63 5/8%75 3/4
BG Pathum United FC
Toplam (7)Dış saha (4)
Galibiyet%29 2/7%0 0/4
Beraberlik%43 3/7%50 2/4
Mağlubiyet%29 2/7%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Chonburi FC
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (8 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,38 (11 gol)1,50 (6 gol)
BG Pathum United FC
Toplam (7)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,29 (9 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,14 (8 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Chonburi FC
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%63 5/8%50 2/4
1,5 Üst%63 5/8%50 2/4
2,5 Üst%50 4/8%50 2/4
3,5 Üst%13 1/8%25 1/4
Gol yememe%13 1/8%25 1/4
BG Pathum United FC
Toplam (7)Dış saha (4)
KG Var%57 4/7%50 2/4
1,5 Üst%71 5/7%50 2/4
2,5 Üst%29 2/7%25 1/4
3,5 Üst%29 2/7%25 1/4
Gol yememe%29 2/7%25 1/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Chonburi FC
Toplam (5)İç saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)10,215,5
7,5 Üst%60 3/5%100 2/2
8,5 Üst%40 2/5%50 1/2
9,5 Üst%20 1/5%50 1/2
10,5 Üst%20 1/5%50 1/2
BG Pathum United FC
Toplam (6)Dış saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)8,57,3
7,5 Üst%67 4/6%50 2/4
8,5 Üst%50 3/6%25 1/4
9,5 Üst%33 2/6%25 1/4
10,5 Üst%17 1/6%0 0/4

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Chonburi FC
Toplam (5)İç saha (2)
Maç başı kart5,86,5
2,5 Üst%100 5/5%100 2/2
3,5 Üst%100 5/5%100 2/2
4,5 Üst%80 4/5%100 2/2
5,5 Üst%60 3/5%50 1/2
BG Pathum United FC
Toplam (6)Dış saha (4)
Maç başı kart5,34,8
2,5 Üst%83 5/6%75 3/4
3,5 Üst%67 4/6%50 2/4
4,5 Üst%50 3/6%50 2/4
5,5 Üst%50 3/6%50 2/4

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Chonburi FC
Toplam (5)İç saha (2)
Maç başı isabetli şut8,810,5
6,5 Üst%80 4/5%50 1/2
7,5 Üst%60 3/5%50 1/2
8,5 Üst%20 1/5%50 1/2
9,5 Üst%20 1/5%50 1/2
BG Pathum United FC
Toplam (6)Dış saha (4)
Maç başı isabetli şut6,26,5
6,5 Üst%50 3/6%50 2/4
7,5 Üst%33 2/6%50 2/4
8,5 Üst%17 1/6%25 1/4
9,5 Üst%17 1/6%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Chonburi FC
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%13 1/8%25 1/4
Berabere%25 2/8%25 1/4
Geride%63 5/8%50 2/4
BG Pathum United FC
Toplam (7)Dış saha (4)
Önde%29 2/7%25 1/4
Berabere%57 4/7%75 3/4
Geride%14 1/7%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Chonburi FC (8 maç)

1/101/X01/21X/11X/X0X/212/112/X12/23

BG Pathum United FC (7 maç)

1/111/X11/20X/11X/X1X/222/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Chonburi FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 0
31-45 0 2
46-60 1 1
61-75 4 1
76-90 1 2

BG Pathum United FC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 0 3
31-45 3 1
46-60 1 0
61-75 1 1
76-90 1 2

Kartlar

Chonburi FC

Sarı 20 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,5)

BG Pathum United FC

Sarı 18 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Chonburi FC: tüm maçlar, 5 maç · BG Pathum United FC: dış saha, 4 maç

Chonburi FCBG Pathum United FC
%43,6Topa sahip olma%54,5
1,06Beklenen gol (xG)0,69
15,2Toplam şut9,8
4,4İsabetli şut2,5
8,2Ceza sahası içi şut6,3
4,8Korner2,3
322Pas435
3,4Kurtarış2,8
11,0Faul13,0
0,4Ofsayt0,8
2,4Sarı kart2,8
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,09Rakibin xG'si1,15
15,2Rakibin şutu13,3
4,4Rakibin isabetli şutu4,0
5,4Rakibin korneri5,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Chonburi FC – BG Pathum United FC ilk 11'ler

Chonburi FC · 4-4-2

  1. 1K. MendozaK
  2. 19T. DoD
  3. 2K. LinaresD
  4. 47Jorge FellipeD31' sarı kart 31. dk
  5. 36J. SatthamD
  6. 23S. ChanngomO45' oyundan çıktı 45. dk
  7. 15S. SontisawatO64' gol 64. dk74' oyundan çıktı 74. dk
  8. 6Wellington PrioriO
  9. 10NeguebaO85' oyundan çıktı 85. dk
  10. 8Y. BuraphaF74' oyundan çıktı 74. dk
  11. 18Stênio JúniorF61' sarı kart 61. dk64' asist 64. dk
Yedekler
  • 46N. KadtoonK
  • 32R. MoraksaO
  • 9Dennis MurilloF85' oyuna girdi 85. dk
  • 3Peerapat NotchaiyaD
  • 87T. PanthongK
  • 31S. PasoO
  • 5N. SayriyaD
  • 80C. TapsuvanavonO45' oyuna girdi 45. dk
  • 11K. TasaF74' oyuna girdi 74. dk
  • 14Chaowat VeerachatO
  • 30Bruno RitterO

Teknik direktör: W. Laohakul

BG Pathum United FC · 4-1-4-1

  1. 28S. AnuinK
  2. 48W. ChoolthongD45' oyundan çıktı 45. dk
  3. 5K. KamanD
  4. 17E. DolahD
  5. 50E. OsmanovićD24' sarı kart 24. dk45' oyundan çıktı 45. dk
  6. 6S. YooyenO62' sarı kart 62. dk81' oyundan çıktı 81. dk
  7. 8A. PumwisatO45' oyundan çıktı 45. dk
  8. 26A. BelmonteO
  9. 18C. SongkrasinO78' sarı kart 78. dk
  10. 91Ratthasat BuabanO
  11. 45João MagnoF70' oyundan çıktı 70. dk
Yedekler
  • 19A. CoffeyF70' oyuna girdi 70. dk80' sarı kart 80. dk
  • 22Matheus CostaF
  • 49N. IneachaeoenK
  • 4L. JamesO
  • 37F. KaufmannO45' oyuna girdi 45. dk
  • 79W. PhraothaisongF
  • 62Runphiset PhuthummeeD
  • 10Lucas AndersenO
  • 39T. SiripalaO
  • 2C. TammaD
  • 13I. WaewdeeK
  • 15C. BuaphanD45' oyuna girdi 45. dk74' sarı kart 74. dk

Teknik direktör: Peerapong Pichitchotirat

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Chonburi FC son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 6 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. BG Pathum United son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 4 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Chonburi FC 2, BG Pathum United 10 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, BG Pathum United 2-3 Chonburi FC.

Sıralama
15. (3 p) – 10. (9 p)
Form (son 5)
GMMMM – GGMBM
H2H (G-B-M)
2-4-10 (16 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
Korner ort. (maç)
10,8
iddaa MS 1-0-2
2,58 – 3,08 – 2,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Chonburi FC bu sezon 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,67 gol yedi; BG Pathum United bu sezon 6 maçta 1,50 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chonburi FC %67, BG Pathum United %67. İlk yarıyı önde kapatma: Chonburi FC 1/6, BG Pathum United 2/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Chonburi FC 6,3, BG Pathum United 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Chonburi FC 3,0, BG Pathum United 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,58, 0 – 3,08, 2 – 2,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Port FC 7511 158 +716 MGGGB
2Ayutthaya FC 8512 148 +616 BMGGG
3Ratchaburi 7412 178 +913 BGGMG
4Prachuap 6411 83 +513 GGGGB
5Buriram United 6411 117 +413 BGGGM
6Bangkok United 7412 106 +413 GGMBG
7Uthai Thani 8323 1513 +211 GBMMB
8Lamphun Warrior 8323 1210 +211 MGGGB
9Sisaket United 7313 1013 -310 GGBGM
10Sukhothai FC 8314 1016 -610 MGGMB
11BG Pathum United 7232 98 +19 MBBGM
12Rayong FC 7223 915 -68 BMBMM
13Chonburi FC 8215 811 -37 MMGGB
14Pattani 8215 814 -67 MMMGM
15Chiangrai United 7124 610 -45 MMMMB
16Rasi Salai United 7016 921 -121 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Port FC 4310 105 +510
2Bangkok United 4301 85 +39
3BG Pathum United 3210 63 +37
4Prachuap 3210 31 +27
5Ratchaburi 3201 82 +66
6Sukhothai FC 4202 88 06
7Ayutthaya FC 4202 56 -16
8Rayong FC 4121 36 -35
9Uthai Thani 4112 88 04
10Buriram United 3111 66 04
11Sisaket United 4112 58 -34
12Lamphun Warrior 4112 47 -34
13Pattani 4112 25 -34
14Chiangrai United 3102 23 -13
15Chonburi FC 4103 46 -23
16Rasi Salai United 3012 37 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Ayutthaya FC 4310 92 +710
2Buriram United 3300 51 +49
3Lamphun Warrior 4211 83 +57
4Ratchaburi 4211 96 +37
5Uthai Thani 4211 75 +27
6Prachuap 3201 52 +36
7Port FC 3201 53 +26
8Sisaket United 3201 55 06
9Bangkok United 3111 21 +14
10Chonburi FC 4112 45 -14
11Sukhothai FC 4112 28 -64
12Pattani 4103 69 -33
13Rayong FC 3102 69 -33
14BG Pathum United 4022 35 -22
15Chiangrai United 4022 47 -32
16Rasi Salai United 4004 614 -80

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,58X3,0822,11

Çifte şans

1X1,39121,17X21,25

Karşılıklı gol

Var1,52Yok1,90

2,5 Alt / Üst

Alt1,73Üst1,64

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.