Chippa Utd 0-1 Kruger United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Chippa Utd 0–1 Kruger United (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 7–14, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %46–%54, korner 2–3.
Maç özeti
Chippa Utd – Kruger United maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Sipho·Sibiya 90+3' (Kruger United). xG: Chippa Utd 0,2 – 0,2 Kruger United.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktör
- Chippa Utd: B. Truter
Maç akışı
Chippa Utd üstte · Kruger United altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45' oyuncu değişikliği: Asanele Bonani ↔ Sirgio Kammies (Chippa Utd)
- 45' oyuncu değişikliği: Thulani Matthews Ndlela ↔ Thendo Mukumela (Kruger United)
- 45' oyuncu değişikliği: Khaya mfecane ↔ Ibrahim Bance (Chippa Utd)
- 52' sarı kart: Ebrahim Seedat (Kruger United)
- 67' oyuncu değişikliği: Ayabulela Konqobe ↔ Lesedi Kabinga (Kruger United)
- 73' oyuncu değişikliği: Azola tshobeni ↔ Sammy Seabi (Chippa Utd)
- 74' sarı kart: Wonderboy Makhubu (Kruger United)
- 81' oyuncu değişikliği: Wonderboy Makhubu ↔ Mancoba Zwane (Kruger United)
- 81' oyuncu değişikliği: Ebrahim Seedat ↔ M. Zwane (Kruger United)
- 86' oyuncu değişikliği: Ntsako Makhubela ↔ Tatenda tavengwa (Kruger United)
- 90+3' gol: Sipho·Sibiya (Kruger United)
Maç olayları
- Chippa UtdKruger United
- 90+3'Gol Sipho·Sibiya 0–1
- 86'Ntsako Makhubela ↔ Tatenda tavengwaOyuncu değişikliği
- 81'Wonderboy Makhubu ↔ Mancoba ZwaneOyuncu değişikliği
- 81'Ebrahim Seedat ↔ M. ZwaneOyuncu değişikliği
- 74'Wonderboy MakhubuSarı kart
- Azola tshobeni ↔ Sammy SeabiOyuncu değişikliği73'
- 67'Ayabulela Konqobe ↔ Lesedi KabingaOyuncu değişikliği
- 52'Ebrahim SeedatSarı kart
- Asanele Bonani ↔ Sirgio KammiesOyuncu değişikliği45'
- 45'Thulani Matthews Ndlela ↔ Thendo MukumelaOyuncu değişikliği
- Khaya mfecane ↔ Ibrahim BanceOyuncu değişikliği45'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (6 gol) | 0,40 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,78 (7 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,78 (7 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (13 gol) | 0,50 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %75 3/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,4 | 6,3 |
| 7,5 Üst | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 8,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/3 |
| 10,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 4,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,4 | 6,6 |
| 6,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %86 6/7 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %71 5/7 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %43 3/7 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %33 1/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %78 7/9 | %80 4/5 |
| Geride | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %100 4/4 |
| Geride | %33 3/9 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Chippa Utd (9 maç)
Kruger United (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Chippa Utd (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kruger United (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Chippa Utd
Sarı 15 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,7)
Kruger United
Sarı 21 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Chippa Utd: iç saha, 5 maç · Kruger United: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Chippa Utd – Kruger United ilk 11'ler
Chippa Utd · 4-3-3
- 23S. NwabaliK
- 28B. MadingwaneD
- 35H. MajadiboduD
- 22A. MobaraD
- 31I. JonesD
- 8K. MfecaneO45' oyundan çıktı 45. dk
- 20G. MoseleO
- 15A. TshobeniO73' oyundan çıktı 73. dk
- 10A. MatroseF
- 9A. BonaniF45' oyundan çıktı 45. dk
- 7J. FiguareidoF
- 33O. TshayaD
- 25S. KammiesD45' oyuna girdi 45. dk
- 27D. DiakiteO
- 44Ibrahim BanceO
- 12T. MiniF
- 5Seun NdlovuD
- 21S. SeabiO73' oyuna girdi 73. dk
- 18E. SitholeK
- 3X. SitholeO
Teknik direktör: B. Truter
Kruger United · 3-4-1-2
- 16M. DandjinouK
- 4S. SibiyaD90+3' gol 90+3. dk
- 5T. NdlelaD45' oyundan çıktı 45. dk
- 55A. KonqobeD67' oyundan çıktı 67. dk
- 12B. MalatjieO
- 35M. MatimaO
- 13E. SeedatO52' sarı kart 52. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 27A. TiwaniO
- 10N. MakhubelaO86' oyundan çıktı 86. dk
- 9W. MakhubuF74' sarı kart 74. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 20C. NgemaF
- 38S. MahlanguO
- 45K. MngonyamaD
- 18T. MukumelaD45' oyuna girdi 45. dk
- 1F. NtwariK
- 47H. SereetsO
- 44T. TavengwaO86' oyuna girdi 86. dk
- 30M. ZwaneO81' oyuna girdi 81. dk
- 74Lesedi KabingaO
- 7M. ZwaneO81' oyuna girdi 81. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Chippa Utd 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 3-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Kruger United son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 2 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Gol istatistikleri
Chippa Utd iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,25 gol yedi; Kruger United bu sezon 7 maçta 0,43 attı, 1,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chippa Utd %50, Kruger United %29. İlk yarıyı önde kapatma: Chippa Utd 1/4, Kruger United 0/7.
- Sıralama
- 9. (8 p) – 13. (4 p)
- Form (son 5)
- GBBBM – MGMMM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %29
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,18 – 2,61 – 2,91
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Maç başına korner: Chippa Utd 4,8, Kruger United 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Chippa Utd 1,5, Kruger United 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 2,61, 2 – 2,91. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,34, Üst 2,26. Karşılıklı Gol: Var 1,87, Yok 1,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %34; KG var ortalaması %39; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Afrika · Premier Soccer League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 10 | +18 | 26 |
| 2 | Orlando Pirates | 9 | +19 | 25 |
| 3 | Amazulu | 9 | +5 | 22 |
| 4 | Milford FC | 10 | +4 | 18 |
| 5 | Kaizer Chiefs | 9 | +4 | 14 |
| 6 | Sekhukhune United | 9 | 0 | 14 |
| 7 | Chippa United | 9 | -1 | 11 |
| 8 | Stellenbosch | 9 | -1 | 10 |
| 9 | Kruger United | 9 | -6 | 10 |
| 10 | Golden Arrows | 9 | -2 | 8 |
| 11 | Polokwane City | 9 | -3 | 8 |
| 12 | TS Galaxy | 9 | -5 | 7 |
| 13 | Durban City | 9 | -5 | 7 |
| 14 | Siwelele | 9 | -7 | 6 |
| 15 | Marumo Gallants | 9 | -8 | 5 |
| 16 | Richards Bay | 9 | -12 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Orlando Pirates | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Milford FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Amazulu | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Sekhukhune United | 4 | +4 | 10 |
| 6 | Kaizer Chiefs | 4 | +3 | 8 |
| 7 | Siwelele | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Golden Arrows | 5 | -1 | 5 |
| 9 | Marumo Gallants | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Polokwane City | 5 | -1 | 4 |
| 11 | Stellenbosch | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Durban City | 4 | -1 | 3 |
| 13 | Chippa United | 5 | -4 | 3 |
| 14 | Kruger United | 5 | -7 | 3 |
| 15 | TS Galaxy | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Richards Bay | 5 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | +1 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | +9 | 10 |
| 4 | Chippa United | 4 | +3 | 8 |
| 5 | Kruger United | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Kaizer Chiefs | 5 | +1 | 6 |
| 7 | Stellenbosch | 5 | 0 | 6 |
| 8 | TS Galaxy | 5 | -2 | 6 |
| 9 | Milford FC | 5 | -3 | 5 |
| 10 | Polokwane City | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Durban City | 5 | -4 | 4 |
| 12 | Sekhukhune United | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Golden Arrows | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Richards Bay | 4 | -6 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 4 | -6 | 0 |
| 16 | Siwelele | 5 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 00:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Soccer League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
