Cherno More 2-0 FK Septemvri Sofia: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cherno More 2–0 FK Septemvri Sofia (27 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 11–10, isabetli şut 3–1, topa sahip olma %42–%58, korner 3–4.
Maç özeti
Cherno More – FK Septemvri Sofia maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: georgi lazarov 15', Vasil Panayotov 26' (Cherno More).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cherno More: Ilian Iliev · FK Septemvri Sofia: M. Kašćelan
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Cherno More üstte · FK Septemvri Sofia altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' gol: georgi lazarov (Cherno More)
- 26' gol: Vasil Panayotov (Cherno More)
- 29' sarı kart: Idris·Bounaas (Cherno More)
- 35' sarı kart: Zhivko Atanasov (Cherno More)
- 37' oyuncu değişikliği: Pedro Igor ↔ nicolas fontaine (FK Septemvri Sofia)
- 46' oyuncu değişikliği: Bozidar Krasimirov Penchev ↔ pedrinho (FK Septemvri Sofia)
- 46' oyuncu değişikliği: Valentine Ozornwafor ↔ Stipe Vulikic (FK Septemvri Sofia)
- 45+1' sarı kart: Martin Hristov (FK Septemvri Sofia)
- 57' sarı kart: Vladimir Ivanov (FK Septemvri Sofia)
- 67' oyuncu değişikliği: Nikola Lliev ↔ edney ribeiro (FK Septemvri Sofia)
- 73' sarı kart: Ertan Tombak (Cherno More)
- 76' oyuncu değişikliği: celso sidney ↔ Mohamed Achi Bouakline (Cherno More)
- 76' oyuncu değişikliği: Miguel barandas ↔ Asen Donchev (Cherno More)
- 79' oyuncu değişikliği: Kubrat Onasci ↔ Sergeev petar gospodinov (FK Septemvri Sofia)
- 82' sarı kart: Ventsislav Kerchev (Cherno More)
- 85' oyuncu değişikliği: David Teles ↔ Berk Beyhan (Cherno More)
- 90' oyuncu değişikliği: Vasil Panayotov ↔ Georgi ventsislavov (Cherno More)
- 90+5' sarı kart: Pedro Ferreira (FK Septemvri Sofia)
- 90+6' kırmızı kart: Andre Liberal (FK Septemvri Sofia)
Maç olayları
- Cherno MoreFK Septemvri Sofia
- 90+6'Andre LiberalKırmızı kart
- 90+5'Pedro FerreiraSarı kart
- Vasil Panayotov ↔ Georgi ventsislavovOyuncu değişikliği90'
- David Teles ↔ Berk BeyhanOyuncu değişikliği85'
- Ventsislav KerchevSarı kart82'
- 79'Kubrat Onasci ↔ Sergeev petar gospodinovOyuncu değişikliği
- celso sidney ↔ Mohamed Achi BouaklineOyuncu değişikliği76'
- Miguel barandas ↔ Asen DonchevOyuncu değişikliği76'
- Ertan TombakSarı kart73'
- 67'Nikola Lliev ↔ edney ribeiroOyuncu değişikliği
- 57'Vladimir IvanovSarı kart
- 46'Bozidar Krasimirov Penchev ↔ pedrinhoOyuncu değişikliği
- 46'Valentine Ozornwafor ↔ Stipe VulikicOyuncu değişikliği
- 45+1'Martin HristovSarı kart
- 37'Pedro Igor ↔ nicolas fontaineOyuncu değişikliği
- Zhivko AtanasovSarı kart35'
- Idris·BounaasSarı kart29'
- Gol Vasil Panayotov 2–026'
- Gol georgi lazarov 1–015'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %64 9/14 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (14 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (12 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol) | 1,71 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,1 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 7,9 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,9 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,9 |
| 2,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 6,9 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Geride | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Geride | %57 8/14 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cherno More (14 maç)
FK Septemvri Sofia (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cherno More (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 3 | 6 |
FK Septemvri Sofia (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 1 | 6 |
Kartlar
Cherno More
Sarı 41 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,9)
FK Septemvri Sofia
Sarı 39 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cherno More: iç saha, 7 maç · FK Septemvri Sofia: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cherno More – FK Septemvri Sofia ilk 11'ler
Cherno More · 4-2-3-1
- 81K. TomovK
- 50E. TombakD73' sarı kart 73. dk
- 3Z. AtanasovD35' sarı kart 35. dk
- 5L. SquadroneD
- 37V. KerchevD82' sarı kart 82. dk
- 99I. BounaasO29' sarı kart 29. dk
- 24David TelesO85' oyundan çıktı 85. dk
- 7M. BarandasF76' oyundan çıktı 76. dk
- 71V. PanayotovO26' gol 26. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 10Celso SidneyF76' oyundan çıktı 76. dk
- 19G. LazarovF15' gol 15. dk
- 11M. AchiO76' oyuna girdi 76. dk
- 23M. BanevO
- 29B. BeyhanO85' oyuna girdi 85. dk
- 8A. DonchevF76' oyuna girdi 76. dk
- 22N. KostadinovO
- 44Nestorly lumbuD
- 77A. ManasievK
- 34K. MihaylovO
- 93G. VentsislavovD90' oyuna girdi 90. dk
- 13E. NyagolovD
- 9J. PadillaF
Teknik direktör: Ilian Iliev
FK Septemvri Sofia · 4-2-3-1
- 12V. IvanovK57' sarı kart 57. dk
- 13K. ÖnaşçıO79' oyundan çıktı 79. dk
- 26V. OzornwaforD46' oyundan çıktı 46. dk
- 4M. HristovD45+1' sarı kart 45+1. dk
- 8B. PenchevO46' oyundan çıktı 46. dk
- 33G. IvanovO
- 6Pedro FerreiraO90+5' sarı kart 90+5. dk
- 19Pedro IgorF37' oyundan çıktı 37. dk
- 10N. IlievO67' oyundan çıktı 67. dk
- 29F. HerardF
- 27André Filipe Rio LiberalF90+6' kırmızı kart 90+6. dk
- 24Z. AtanasovO
- 17N. FontaineF37' oyuna girdi 37. dk
- 3P. GospodinovD79' oyuna girdi 79. dk
- 23pedrinhoD
- 1A. RadkovK
- 7E. RibeiroF67' oyuna girdi 67. dk
- 28S. StoichkovF
- 20B. TomovskiD
- 25S. VulikićD46' oyuna girdi 46. dk
Teknik direktör: M. Kašćelan
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cherno More son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi. Septemvri Sofia için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 6, yenilen 13. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Cherno More 4, Septemvri Sofia 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mart 2026, Septemvri Sofia 0-3 Cherno More.
- Sıralama
- 14. (6 p) – 13. (8 p)
- Form (son 5)
- MGMBB – MMMMM
- H2H (G-B-M)
- 4-2-2 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,69 – 3,09 – 3,71
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cherno More iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,20 gol yedi; Septemvri Sofia dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cherno More %60, Septemvri Sofia %60. İlk yarıyı önde kapatma: Cherno More 2/5, Septemvri Sofia 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cherno More 6,0, Septemvri Sofia 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Cherno More 2,6, Septemvri Sofia 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,09, 2 – 3,71. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,47, Üst 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,84, Yok 1,56.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bulgaristan · 1. Lig puan durumu · A PFG
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 12 | +20 | 32 |
| 2 | CSKA Sofia | 13 | +20 | 31 |
| 3 | Ludogorets | 13 | +15 | 30 |
| 4 | CSKA 1948 | 14 | +17 | 29 |
| 5 | Botev Plovdiv | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Arda Kardzhali | 13 | -1 | 21 |
| 7 | Slavia Sofia | 14 | 0 | 14 |
| 8 | Spartak Varna | 13 | -11 | 13 |
| 9 | Cherno More Varna | 14 | -8 | 13 |
| 10 | Dunav Ruse | 14 | -7 | 12 |
| 11 | Lokomotiv Plovdiv | 14 | -10 | 12 |
| 12 | Septemvri Sofia | 14 | -13 | 11 |
| 13 | Botev Vratsa | 14 | -13 | 10 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 14 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA 1948 | 8 | +16 | 21 |
| 2 | CSKA Sofia | 7 | +14 | 19 |
| 3 | Ludogorets | 7 | +10 | 17 |
| 4 | Levski Sofia | 5 | +13 | 15 |
| 5 | Arda Kardzhali | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Botev Plovdiv | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Cherno More Varna | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -3 | 8 |
| 9 | Septemvri Sofia | 7 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Slavia Sofia | 7 | -2 | 5 |
| 12 | Dunav Ruse | 7 | -4 | 5 |
| 13 | Botev Vratsa | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 7 | -9 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 7 | +7 | 17 |
| 2 | Ludogorets | 6 | +5 | 13 |
| 3 | CSKA Sofia | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Slavia Sofia | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Botev Plovdiv | 7 | -1 | 9 |
| 6 | CSKA 1948 | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Lokomotiv Sofia | 7 | -2 | 7 |
| 8 | Dunav Ruse | 7 | -3 | 7 |
| 9 | Arda Kardzhali | 6 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 7 | -10 | 7 |
| 11 | Botev Vratsa | 8 | -9 | 5 |
| 12 | Septemvri Sofia | 7 | -7 | 4 |
| 13 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -7 | 4 |
| 14 | Cherno More Varna | 7 | -7 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
- 20:30 Arda FK 1–1 Levski Sofia
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
