← Maçlar
Rusya · 1. Lig · 16. hafta1 Kasım 2026 · 16:00 TSİ

Chelyabinsk 2-0 Shinnik Yar: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Chelyabinsk
2–0İY 1–0
Shinnik Yar
Maç sonu

Chelyabinsk 2–0 Shinnik Yar (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–9, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %55–%45, korner 6–8.

Maç özeti

Chelyabinsk – Shinnik Yar maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Ramazan Gadzhimuradov 5' (pen.), Maksim Karaev (kendi kalesine) 84' (Chelyabinsk).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Chelyabinsk: Aleksey Meleshin · Shinnik Yar: D. Boyarintsev

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Chelyabinsk üstte · Shinnik Yar altta

01530İY607590 5' gol: Ramazan Gadzhimuradov (Chelyabinsk)11' sarı kart: Dmitri Samoilov (Shinnik Yar)17' oyuncu değişikliği: Dmitri Samoilov ↔ Daniil Martovoy (Shinnik Yar)↔46' oyuncu değişikliği: Nikita Kotin ↔ Yaroslav Arbuzov (Shinnik Yar)↔57' oyuncu değişikliği: Gleb Miroshnichenko ↔ Denis Pokotylo (Chelyabinsk)↔62' oyuncu değişikliği: Albek Gongapshev ↔ Anton Antonov (Shinnik Yar)↔62' oyuncu değişikliği: Ilya Azyavin ↔ Denis Mironov (Shinnik Yar)↔69' oyuncu değişikliği: Sergey Makarov ↔ Georgiy Borisov (Chelyabinsk)↔69' oyuncu değişikliği: Ilya Safronov ↔ Dmitriy Kamenshchikov (Chelyabinsk)↔75' oyuncu değişikliği: Ivan Shmakov ↔ Denis Pushkarev (Shinnik Yar)↔82' oyuncu değişikliği: Konstantin Kertanov ↔ Denis Samoilov (Chelyabinsk)↔84' kendi kalesine gol: Maksim Karaev (Chelyabinsk)90+2' sarı kart: Denis Pokotylo (Chelyabinsk)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 5' gol: Ramazan Gadzhimuradov (Chelyabinsk)
  • 11' sarı kart: Dmitri Samoilov (Shinnik Yar)
  • 17' oyuncu değişikliği: Dmitri Samoilov ↔ Daniil Martovoy (Shinnik Yar)
  • 46' oyuncu değişikliği: Nikita Kotin ↔ Yaroslav Arbuzov (Shinnik Yar)
  • 57' oyuncu değişikliği: Gleb Miroshnichenko ↔ Denis Pokotylo (Chelyabinsk)
  • 62' oyuncu değişikliği: Albek Gongapshev ↔ Anton Antonov (Shinnik Yar)
  • 62' oyuncu değişikliği: Ilya Azyavin ↔ Denis Mironov (Shinnik Yar)
  • 69' oyuncu değişikliği: Sergey Makarov ↔ Georgiy Borisov (Chelyabinsk)
  • 69' oyuncu değişikliği: Ilya Safronov ↔ Dmitriy Kamenshchikov (Chelyabinsk)
  • 75' oyuncu değişikliği: Ivan Shmakov ↔ Denis Pushkarev (Shinnik Yar)
  • 82' oyuncu değişikliği: Konstantin Kertanov ↔ Denis Samoilov (Chelyabinsk)
  • 84' kendi kalesine gol: Maksim Karaev (Chelyabinsk)
  • 90+2' sarı kart: Denis Pokotylo (Chelyabinsk)

Maç olayları

  1. ChelyabinskShinnik Yar
  2. Denis PokotyloSarı kart90+2'
  3. Kendi kalesine gol Maksim Karaev 2–0Kendi kalesine84'
  4. Konstantin Kertanov ↔ Denis SamoilovOyuncu değişikliği82'
  5. 75'Ivan Shmakov ↔ Denis PushkarevOyuncu değişikliği
  6. Sergey Makarov ↔ Georgiy BorisovOyuncu değişikliği69'
  7. Ilya Safronov ↔ Dmitriy KamenshchikovOyuncu değişikliği69'
  8. 62'Albek Gongapshev ↔ Anton AntonovOyuncu değişikliği
  9. 62'Ilya Azyavin ↔ Denis MironovOyuncu değişikliği
  10. Gleb Miroshnichenko ↔ Denis PokotyloOyuncu değişikliği57'
  11. 46'Nikita Kotin ↔ Yaroslav ArbuzovOyuncu değişikliği
  12. 17'Dmitri Samoilov ↔ Daniil MartovoyOyuncu değişikliği
  13. 11'Dmitri SamoilovSarı kart
  14. Penaltı golü Ramazan Gadzhimuradov 1–0Penaltı5'

Maç istatistikleri

ChelyabinskShinnik Yar
55%Topa sahip olma45%
10Toplam şut9
3İsabetli şut3
7İsabetsiz şut6
0Engellenen şut0
6Korner8
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Chelyabinsk
Toplam (17)İç saha (8)
Galibiyet%35 6/17%38 3/8
Beraberlik%18 3/17%13 1/8
Mağlubiyet%47 8/17%50 4/8
Shinnik Yar
Toplam (17)Dış saha (7)
Galibiyet%35 6/17%29 2/7
Beraberlik%47 8/17%43 3/7
Mağlubiyet%18 3/17%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Chelyabinsk
Toplam (17)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,35 (23 gol)1,25 (10 gol)
Yediği gol / maç1,59 (27 gol)1,62 (13 gol)
Shinnik Yar
Toplam (17)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,29 (22 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç1,06 (18 gol)1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Chelyabinsk
Toplam (17)İç saha (8)
KG Var%71 12/17%63 5/8
1,5 Üst%88 15/17%88 7/8
2,5 Üst%59 10/17%63 5/8
3,5 Üst%29 5/17%38 3/8
Gol yememe%12 2/17%13 1/8
Shinnik Yar
Toplam (17)Dış saha (7)
KG Var%53 9/17%43 3/7
1,5 Üst%82 14/17%86 6/7
2,5 Üst%41 7/17%29 2/7
3,5 Üst%24 4/17%14 1/7
Gol yememe%29 5/17%29 2/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Chelyabinsk
Toplam (11)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,612,4
7,5 Üst%73 8/11%100 7/7
8,5 Üst%73 8/11%100 7/7
9,5 Üst%73 8/11%100 7/7
10,5 Üst%64 7/11%86 6/7
Shinnik Yar
Toplam (10)Dış saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)11,314,0
7,5 Üst%90 9/10%100 2/2
8,5 Üst%70 7/10%100 2/2
9,5 Üst%60 6/10%100 2/2
10,5 Üst%50 5/10%100 2/2

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Chelyabinsk
Toplam (11)İç saha (7)
Maç başı kart3,94,0
2,5 Üst%55 6/11%43 3/7
3,5 Üst%45 5/11%43 3/7
4,5 Üst%27 3/11%29 2/7
5,5 Üst%27 3/11%29 2/7
Shinnik Yar
Toplam (10)Dış saha (2)
Maç başı kart5,11,0
2,5 Üst%70 7/10%0 0/2
3,5 Üst%60 6/10%0 0/2
4,5 Üst%50 5/10%0 0/2
5,5 Üst%40 4/10%0 0/2

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Chelyabinsk
Toplam (11)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut6,07,0
6,5 Üst%36 4/11%43 3/7
7,5 Üst%36 4/11%43 3/7
8,5 Üst%27 3/11%29 2/7
9,5 Üst%9 1/11%14 1/7
Shinnik Yar
Toplam (10)Dış saha (2)
Maç başı isabetli şut6,34,0
6,5 Üst%40 4/10%0 0/2
7,5 Üst%30 3/10%0 0/2
8,5 Üst%30 3/10%0 0/2
9,5 Üst%30 3/10%0 0/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Chelyabinsk
Toplam (17)İç saha (8)
Önde%24 4/17%25 2/8
Berabere%35 6/17%13 1/8
Geride%41 7/17%63 5/8
Shinnik Yar
Toplam (17)Dış saha (7)
Önde%47 8/17%57 4/7
Berabere%41 7/17%14 1/7
Geride%12 2/17%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Chelyabinsk (17 maç)

1/131/X01/21X/12X/X2X/222/112/X12/25

Shinnik Yar (17 maç)

1/141/X41/20X/12X/X4X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Chelyabinsk (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 3
31-45 3 6
46-60 3 4
61-75 5 5
76-90 5 7

Shinnik Yar (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 5 1
31-45 6 0
46-60 3 7
61-75 1 1
76-90 4 5

Kartlar

Chelyabinsk

Sarı 28 · Kırmızı 2 (17 maç · maç başı sarı 1,6)

Shinnik Yar

Sarı 29 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 148 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Chelyabinsk: iç saha, 7 maç · Shinnik Yar: tüm maçlar, 10 maç

ChelyabinskShinnik Yar
%52,4Topa sahip olma%50,5
7,6Toplam şut7,2
3,4İsabetli şut3,7
0,0Ceza sahası içi şut0,0
6,6Korner7,4
0,0Kurtarış0,0
0,0Ofsayt0,0
1,7Sarı kart2,3
0,14Kırmızı kart0,10

Rakiplerine izin verdikleri

6,2Rakibin şutu6,4
3,6Rakibin isabetli şutu2,6
5,9Rakibin korneri3,9

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Chelyabinsk – Shinnik Yar ilk 11'ler

Chelyabinsk · 3-4-1-2

  1. 1I. LomaevK
  2. 50V. LystsovD
  3. 5B. GatinD
  4. 27Mikhailovich Ilya GribakinD
  5. 10R. GadzhimuradovF5' gol 5. dk
  6. 6S. MakarovO69' oyundan çıktı 69. dk
  7. 18K. KertanovO82' oyundan çıktı 82. dk
  8. 70G. LevinF
  9. 29M. UrvantsevO
  10. 11G. MiroshnichenkoO57' oyundan çıktı 57. dk
  11. 7I. SafronovF69' oyundan çıktı 69. dk
Yedekler
  • 72A. BemD
  • 93I. TuseevK
  • 55G. BorisovO69' oyuna girdi 69. dk
  • 74L. KaçorriF
  • 99D. KamenshchikovF69' oyuna girdi 69. dk
  • 17B. N'DiayeO
  • 31M. PereverzevK
  • 33D. PokotyloF57' oyuna girdi 57. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
  • 24N. PridavaD
  • 23B. RogochiyD
  • 77D. SamoylovO82' oyuna girdi 82. dk

Teknik direktör: Aleksey Meleshin

Shinnik Yar · 3-4-1-2

  1. 66N. YanovichK
  2. 49M. KaraevD84' kendi kalesine 84. dk
  3. 27A. ChernyD
  4. 17E. ValiakhmetovD
  5. 53N. KotinD46' oyundan çıktı 46. dk
  6. 15D. SamoylovF11' sarı kart 11. dk17' oyundan çıktı 17. dk
  7. 50A. GolubevO
  8. 62V. KarpovD
  9. 54I. ShmakovO75' oyundan çıktı 75. dk
  10. 10A. GongapshevF62' oyundan çıktı 62. dk
  11. 24I. AzyavinO62' oyundan çıktı 62. dk
Yedekler
  • 13D. YanovO
  • 95D. VamboltK
  • 21D. PushkarevF75' oyuna girdi 75. dk
  • 88D. MironovF62' oyuna girdi 62. dk
  • 7D. MartovoyF17' oyuna girdi 17. dk
  • 33A. LavrenkovD
  • 14gleb kalininO
  • 19Y. ArbuzovO46' oyuna girdi 46. dk
  • 77A. AntonovO62' oyuna girdi 62. dk

Teknik direktör: D. Boyarintsev

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Chelyabinsk 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-9). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Shinnik Yaroslavl için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 5, yenilen 6.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Chelyabinsk 0 – Shinnik Yaroslavl 1; 1 beraberlik var. Son maç: 16 Mayıs 2026, Chelyabinsk 2-2 Shinnik Yaroslavl.

Sıralama
13. (15 p) – 7. (23 p)
Form (son 5)
MMMGB – GBMGB
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,07 – 2,89 – 2,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Chelyabinsk iç saha 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,86 gol yedi; Shinnik Yaroslavl dış saha 6 maçta 1,17 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chelyabinsk %71, Shinnik Yaroslavl %50. İlk yarıyı önde kapatma: Chelyabinsk 1/7, Shinnik Yaroslavl 4/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,07, 0 – 2,89, 2 – 2,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,47, Üst 1,97. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,64.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %61; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Rusya · 1. Lig puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nizhny Novgorod 161411 4815 +3343 GGGGG
2Torpedo Moskva 17953 2913 +1632 GGBBG
3FC Sochi 161024 2617 +932 BGGGM
4Ural 16943 2711 +1631 GMMGG
5Spartak Kostroma 16844 2216 +628 MMGMB
6Veles 17845 2120 +128 MGBMB
7Shinnik Yaroslavl 17683 2218 +426 GBGMG
8FC UFA 17575 1917 +222 MGMBM
9Volga Ulyanovsk 17647 2223 -122 GBGGB
10Chelyabinsk 17638 2327 -421 GMMGG
11Rotor Volgograd 16556 2318 +520 GBMBB
12Arsenal Tula 17548 2035 -1519 GMGMM
13Leningradets 16457 1526 -1117 GMMBG
14KAMAZ 16358 2028 -814 GBGMB
15Enisey 16358 1633 -1714 BMMMM
16Ska-khabarovsk 16349 2028 -813 BBMGG
17FK Neftekhimik 174112 1125 -1413 MMBMM
18Tekstilshchik 16259 1226 -1411 MMGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Nizhny Novgorod 8710 337 +2622
2Shinnik Yaroslavl 10451 1510 +517
3Veles 9522 1410 +417
4Arsenal Tula 9522 1714 +317
5FC UFA 9441 136 +716
6Spartak Kostroma 7421 116 +514
7FC Sochi 8413 107 +313
8Leningradets 9342 1210 +213
9Ural 7403 125 +712
10Rotor Volgograd 8332 126 +612
11Torpedo Moskva 8332 128 +412
12Volga Ulyanovsk 9315 910 -110
13Chelyabinsk 8314 1013 -310
14Enisey 7232 108 +29
15Ska-khabarovsk 7214 1013 -37
16KAMAZ 8125 813 -55
17Tekstilshchik 8125 716 -95
18FK Neftekhimik 9117 514 -94
#TakımOGBMAYAVP
1Nizhny Novgorod 8701 158 +721
2Torpedo Moskva 9621 175 +1220
3Ural 9540 156 +919
4FC Sochi 8611 1610 +619
5Spartak Kostroma 9423 1110 +114
6Volga Ulyanovsk 8332 1313 012
7Chelyabinsk 9324 1314 -111
8Veles 8323 710 -311
9Shinnik Yaroslavl 7232 78 -19
10KAMAZ 8233 1215 -39
11FK Neftekhimik 8305 611 -59
12Rotor Volgograd 8224 1112 -18
13Ska-khabarovsk 9135 1015 -56
14FC UFA 8134 611 -56
15Tekstilshchik 8134 510 -56
16Enisey 9126 625 -195
17Leningradets 7115 316 -134
18Arsenal Tula 8026 321 -182

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,07X2,8922,81

Çifte şans

1X1,21121,20X21,41

Karşılıklı gol

Var1,73Yok1,64

2,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst1,97

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.