Chapecoense 1-4 Athlético Paranaense: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Chapecoense 1–4 Athlético Paranaense (13 Ekim 2026). İlk yarı 0–3. Şut 20–11, isabetli şut 6–8, topa sahip olma %46–%54, korner 6–7.
Maç özeti
Chapecoense – Athlético Paranaense maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: Maurício Garcez 72' (Chapecoense); Leonardo Caetano Silva 6', Luiz Gustavo 29', Kevin Viveros 31', 78' (Athlético Paranaense). xG: Chapecoense 1,7 – 1,4 Athlético Paranaense.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Chapecoense: Rafael Lacerda · Athlético Paranaense: Odair Hellmann
Maç akışı
Chapecoense üstte · Athlético Paranaense altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: Leonardo Caetano Silva (Athlético Paranaense)
- 29' gol: Luiz Gustavo (Athlético Paranaense)
- 31' gol: Kevin Viveros (Athlético Paranaense)
- 40' sarı kart: Marcio Antonio de Sousa Junior (Chapecoense)
- 45' sarı kart: João Paulo (Chapecoense)
- 45' oyuncu değişikliği: Marcio Antonio de Sousa Junior ↔ Yannick Bolasie (Chapecoense)
- 45' oyuncu değişikliği: Luis Eduardo Marques dos Santos ↔ Eduardo Vinicius Domachowski (Chapecoense)
- 45' oyuncu değişikliği: Lucas Esquivel ↔ Claudinho (Athlético Paranaense)
- 45' oyuncu değişikliği: Arthur Dias ↔ Leonardo Pinheiro da Conceição (Athlético Paranaense)
- 45' oyuncu değişikliği: Leonardo Caetano Silva ↔ Eduardo Kogitzki Anastacio (Athlético Paranaense)
- 70' oyuncu değişikliği: Yago Felipe ↔ David Antunes da Silva (Chapecoense)
- 70' sarı kart: Gilberto (Athlético Paranaense)
- 71' oyuncu değişikliği: Giovanni Augusto ↔ Rodrigo (Chapecoense)
- 72' gol: Maurício Garcez (Chapecoense)
- 78' gol: Kevin Viveros (Athlético Paranaense)
- 84' oyuncu değişikliği: Gilberto ↔ Antonio Feliphe Costa Silva (Athlético Paranaense)
- 84' oyuncu değişikliği: Kauan Faria ↔ Rafael Thyere (Chapecoense)
- 89' oyuncu değişikliği: Luiz Gustavo ↔ Juan Portilla (Athlético Paranaense)
Maç olayları
- ChapecoenseAthlético Paranaense
- 89'Luiz Gustavo ↔ Juan PortillaOyuncu değişikliği
- 84'Gilberto ↔ Antonio Feliphe Costa SilvaOyuncu değişikliği
- Kauan Faria ↔ Rafael ThyereOyuncu değişikliği84'
- 78'Gol Kevin Viveros 1–4Asist: Eduardo Kogitzki Anastacio
- Gol Maurício Garcez 1–3Asist: Yannick Bolasie72'
- Giovanni Augusto ↔ RodrigoOyuncu değişikliği71'
- Yago Felipe ↔ David Antunes da SilvaOyuncu değişikliği70'
- 70'GilbertoSarı kart
- João PauloSarı kart45'
- Marcio Antonio de Sousa Junior ↔ Yannick BolasieOyuncu değişikliği45'
- Luis Eduardo Marques dos Santos ↔ Eduardo Vinicius DomachowskiOyuncu değişikliği45'
- 45'Lucas Esquivel ↔ ClaudinhoOyuncu değişikliği
- 45'Arthur Dias ↔ Leonardo Pinheiro da ConceiçãoOyuncu değişikliği
- 45'Leonardo Caetano Silva ↔ Eduardo Kogitzki AnastacioOyuncu değişikliği
- Marcio Antonio de Sousa JuniorSarı kart40'
- 31'Gol Kevin Viveros 0–3Asist: Gilberto
- 29'Gol Luiz Gustavo 0–2
- 6'Gol Leonardo Caetano Silva 0–1Asist: Gilberto
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %12 4/33 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %27 9/33 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %61 20/33 | %50 8/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 15/34 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %26 9/34 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %29 10/34 | %41 7/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (33 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,34 düşük | 1,38 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,06 (68 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,72 yüksek | 2,25 (36 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (51 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,35 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,26 (43 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,47 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 21/33ligde 7.–8. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %75 12/16 |
| 1,5 Üst | %88 29/33 | %88 14/16 |
| 2,5 Üst | %61 20/33ligde 5.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %33 11/33 | %50 8/16 |
| Gol yememe | %6 2/33 | %13 2/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 20/34ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %50 17/34ligde 9.–10. · lig ortalamasında | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %29 10/34 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %24 8/34 | %18 3/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %88 29/33 | %94 15/16 |
| 8,5 Üst | %67 22/33 | %69 11/16 |
| 9,5 Üst | %52 17/33 | %50 8/16 |
| 10,5 Üst | %39 13/33 | %25 4/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %88 30/34 | %88 15/17 |
| 8,5 Üst | %74 25/34 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %62 21/34 | %59 10/17 |
| 10,5 Üst | %41 14/34 | %47 8/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %73 24/33 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %52 17/33 | %50 8/16 |
| 4,5 Üst | %39 13/33 | %38 6/16 |
| 5,5 Üst | %27 9/33 | %25 4/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %85 29/34 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %74 25/34 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %56 19/34 | %53 9/17 |
| 5,5 Üst | %41 14/34 | %47 8/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %91 30/33 | %81 13/16 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %58 19/33 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %38 6/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %62 21/34 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %56 19/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %35 12/34 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %6 2/33 | %6 1/16 |
| Berabere | %52 17/33 | %63 10/16 |
| Geride | %42 14/33 | %31 5/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 11/34 | %29 5/17 |
| Berabere | %38 13/34 | %24 4/17 |
| Geride | %29 10/34 | %47 8/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Chapecoense (33 maç)
Athlético Paranaense (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Chapecoense (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 6 |
| 16-30 | 4 | 11 |
| 31-45 | 5 | 9 |
| 46-60 | 1 | 11 |
| 61-75 | 3 | 8 |
| 76-90 | 9 | 8 |
Athlético Paranaense (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 13 | 7 |
| 16-30 | 5 | 7 |
| 31-45 | 7 | 8 |
| 46-60 | 8 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 12 | 11 |
Kartlar
Chapecoense
Sarı 71 · Kırmızı 2 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Athlético Paranaense
Sarı 70 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Chapecoense: iç saha, 16 maç · Athlético Paranaense: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Chapecoense – Athlético Paranaense ilk 11'ler
Chapecoense · 4-2-3-1
- 98AndersonK
- 23DuduD45' oyundan çıktı 45. dk
- 21Kauan Faria GomesD84' oyundan çıktı 84. dk
- 4João PauloD45' sarı kart 45. dk
- 91Bruno PachecoD
- 88Yago FelipeO70' oyundan çıktı 70. dk
- 16Bruno MatiasO
- 7MarcinhoO40' sarı kart 40. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 10Giovanni AugustoO71' oyundan çıktı 71. dk
- 31GarcezO72' gol 72. dk
- 9Tulio Eduardo Silva De OliveiraF
- 20Bruno TubarãoF
- 11Y. BolasieF45' oyuna girdi 45. dk72' asist 72. dk
- 80Miguel CarvalhoO
- 19David AntunesO70' oyuna girdi 70. dk
- 3DomaD45' oyuna girdi 45. dk
- 6ManchaD
- 15Rafael ThyereD84' oyuna girdi 84. dk
- 39RodrigoF71' oyuna girdi 71. dk
- 14Gabriel WernerK
- 29F. RossiF
- 30Matheus AurélioK
- 55Rosivan Macedo SoaresO
Teknik direktör: Rafael Lacerda
Athlético Paranaense · 3-4-2-1
- 1MycaelK
- 4Arthur DiasD45' oyundan çıktı 45. dk
- 33J. AguirreD
- 37L. EsquivelD45' oyundan çıktı 45. dk
- 12GilbertoO6' asist 6. dk31' asist 31. dk70' sarı kart 70. dk+1
- 16JádsonO
- 14Luiz GustavoO29' gol 29. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 7S. MendozaO
- 21LeozinhoO6' gol 6. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 8João CruzO
- 9K. ViverosF31' gol 31. dk78' gol 78. dk
- 47ChiquetiO
- 10B. ZapelliO
- 23SantosK
- 19Jorge Luis Rivaldo PintoF
- 70RenanF
- 27J. PortillaO89' oyuna girdi 89. dk
- 3LéoD45' oyuna girdi 45. dk
- 2GilbertoD
- 5FelipinhoD84' oyuna girdi 84. dk
- 53DuduO45' oyuna girdi 45. dk78' asist 78. dk
- 26ClaudinhoD45' oyuna girdi 45. dk
- 55Bruno Gonçalves BaldiniD
Teknik direktör: Odair Hellmann
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Brezilya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Chapecoense-sc için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 9. Paranaense için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 11, yenilen 12. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Chapecoense-sc 1 – Paranaense 3; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Paranaense 2-0 Chapecoense-sc.
- Sıralama
- 20. (18 p) – 4. (50 p)
- Form (son 5)
- MBBMG – BGBMB
- H2H (G-B-M)
- 1-7-3 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %57
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 3,79 – 3,35 – 1,76
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Chapecoense-sc iç saha 13 maçta maç başına 1,38 gol attı, 2,23 gol yedi; Paranaense dış saha 14 maçta 1,29 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %69, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chapecoense-sc %69, Paranaense %57. İlk yarıyı önde kapatma: Chapecoense-sc 1/13, Paranaense 4/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: Chapecoense-sc 5,0, Paranaense 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Chapecoense-sc 2,1, Paranaense 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,79, 0 – 3,35, 2 – 1,76. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,75. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %63; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 34 | +42 | 76 |
| 2 | Palmeiras | 34 | +39 | 73 |
| 3 | Cruzeiro | 34 | +7 | 60 |
| 4 | Fluminense | 34 | +13 | 57 |
| 5 | Atletico Paranaense | 34 | +8 | 54 |
| 6 | Bahia | 34 | +5 | 53 |
| 7 | Atletico-MG | 34 | +4 | 50 |
| 8 | RB Bragantino | 34 | +5 | 47 |
| 9 | Santos | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Sao Paulo | 34 | 0 | 44 |
| 11 | Botafogo | 34 | -7 | 42 |
| 12 | Coritiba | 34 | -11 | 42 |
| 13 | Vasco DA Gama | 33 | -7 | 41 |
| 14 | Mirassol | 34 | -9 | 40 |
| 15 | Vitoria | 34 | -16 | 38 |
| 16 | Internacional | 34 | -4 | 38 |
| 17 | Corinthians | 34 | -6 | 37 |
| 18 | Gremio | 34 | -9 | 37 |
| 19 | Remo | 34 | -20 | 29 |
| 20 | Chapecoense-sc | 33 | -35 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 17 | +25 | 42 |
| 2 | Flamengo | 17 | +22 | 42 |
| 3 | Fluminense | 17 | +14 | 39 |
| 4 | Atletico-MG | 17 | +9 | 35 |
| 5 | Cruzeiro | 17 | +12 | 34 |
| 6 | Sao Paulo | 17 | +12 | 34 |
| 7 | Atletico Paranaense | 17 | +10 | 32 |
| 8 | Vitoria | 17 | +7 | 32 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | +11 | 30 |
| 10 | Bahia | 17 | +7 | 30 |
| 11 | Gremio | 17 | +6 | 29 |
| 12 | Botafogo | 17 | +5 | 27 |
| 13 | Mirassol | 17 | +2 | 27 |
| 14 | Vasco DA Gama | 17 | +1 | 27 |
| 15 | Santos | 17 | +2 | 25 |
| 16 | Internacional | 17 | +5 | 23 |
| 17 | Coritiba | 17 | +1 | 23 |
| 18 | Corinthians | 17 | +1 | 22 |
| 19 | Remo | 17 | 0 | 19 |
| 20 | Chapecoense-sc | 16 | -14 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 17 | +20 | 34 |
| 2 | Palmeiras | 17 | +14 | 31 |
| 3 | Cruzeiro | 17 | -5 | 26 |
| 4 | Bahia | 17 | -2 | 23 |
| 5 | Santos | 17 | -1 | 22 |
| 6 | Atletico Paranaense | 17 | -2 | 22 |
| 7 | Coritiba | 17 | -12 | 19 |
| 8 | Fluminense | 17 | -1 | 18 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | -6 | 17 |
| 10 | Atletico-MG | 17 | -5 | 15 |
| 11 | Corinthians | 17 | -7 | 15 |
| 12 | Internacional | 17 | -9 | 15 |
| 13 | Botafogo | 17 | -12 | 15 |
| 14 | Vasco DA Gama | 16 | -8 | 14 |
| 15 | Mirassol | 17 | -11 | 13 |
| 16 | Sao Paulo | 17 | -12 | 10 |
| 17 | Remo | 17 | -20 | 10 |
| 18 | Gremio | 17 | -15 | 8 |
| 19 | Chapecoense-sc | 17 | -21 | 7 |
| 20 | Vitoria | 17 | -23 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
