← Maçlar
Tayland · Thai League 2 · 6. hafta14 Ekim 2026 · 14:30 TSİ

Chanthaburi 3-0 Nakhon Pathom United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Chanthaburi
3–0İY 1–0
Nakhon Pathom United FC
Maç sonu

Chanthaburi 3–0 Nakhon Pathom United FC (14 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Chanthaburi – Nakhon Pathom United FC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Ouattara 23', N. Prachobklang 70', T. Plodkeaw 90+3' (Chanthaburi).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Chanthaburi üstte · Nakhon Pathom United FC altta

01530İY607590 23' gol: A. Ouattara (Chanthaburi)70' gol: N. Prachobklang (Chanthaburi)90+3' gol: T. Plodkeaw (Chanthaburi)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 23' gol: A. Ouattara (Chanthaburi)
  • 70' gol: N. Prachobklang (Chanthaburi)
  • 90+3' gol: T. Plodkeaw (Chanthaburi)

Maç olayları

  1. ChanthaburiNakhon Pathom United FC
  2. Gol T. Plodkeaw 3–090+3'
  3. Gol N. Prachobklang 2–070'
  4. Gol A. Ouattara 1–023'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Chanthaburi
Toplam (10)İç saha (6)
Galibiyet%20 2/10%33 2/6
Beraberlik%40 4/10%33 2/6
Mağlubiyet%40 4/10%33 2/6
Nakhon Pathom United FC
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%22 2/9%0 0/5
Beraberlik%56 5/9%60 3/5
Mağlubiyet%22 2/9%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Chanthaburi
Toplam (10)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,80 (8 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç0,90 (9 gol)0,67 (4 gol)
Nakhon Pathom United FC
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,89 (8 gol)0,00 (0 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Chanthaburi
Toplam (10)İç saha (6)
KG Var%10 1/10%0 0/6
1,5 Üst%40 4/10%50 3/6
2,5 Üst%30 3/10%33 2/6
3,5 Üst%10 1/10%0 0/6
Gol yememe%60 6/10%67 4/6
Nakhon Pathom United FC
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%33 3/9%0 0/5
1,5 Üst%56 5/9%40 2/5
2,5 Üst%33 3/9%20 1/5
3,5 Üst%22 2/9%0 0/5
Gol yememe%44 4/9%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Chanthaburi
Toplam (10)İç saha (6)
Önde%20 2/10%33 2/6
Berabere%40 4/10%33 2/6
Geride%40 4/10%33 2/6
Nakhon Pathom United FC
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%0 0/5
Berabere%56 5/9%60 3/5
Geride%22 2/9%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Chanthaburi (10 maç)

1/121/X01/20X/10X/X4X/202/102/X02/24

Nakhon Pathom United FC (9 maç)

1/111/X11/20X/11X/X4X/202/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Chanthaburi (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 2 3
31-45 0 3
46-60 2 1
61-75 1 1
76-90 2 1

Nakhon Pathom United FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 3
31-45 0 1
46-60 1 1
61-75 0 2
76-90 2 2

Kartlar

Chanthaburi

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Nakhon Pathom United FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Chanthaburi için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Nakhon Pathom son 5 maçında 1 galibiyet, 4 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 4 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Chanthaburi 0, Nakhon Pathom 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 5 Şubat 2026, Nakhon Pathom 2-0 Chanthaburi.

Sıralama
14. (5 p) – 10. (7 p)
Form (son 5)
BMGBM – GBBBB
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %20
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,76 – 2,93 – 3,75
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Chanthaburi bu sezon 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Nakhon Pathom bu sezon 5 maçta 0,80 attı, 0,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Chanthaburi %20, Nakhon Pathom %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chanthaburi %20, Nakhon Pathom %40. İlk yarıyı önde kapatma: Chanthaburi 1/5, Nakhon Pathom 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,76, 0 – 2,93, 2 – 3,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,40, Üst 2,17. Karşılıklı Gol: Var 1,95, Yok 1,51.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %20; KG var ortalaması %30; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 13 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tayland · Thai League 2 puan durumu · Thai Division 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Khon Kaen United 10802 219 +1224 GGGGG
2Uttaradit 10541 2112 +919 BMGBG
3Nong Bua Pitchaya 9522 2412 +1217 BGMGG
4Kanchanaburi 10451 1812 +617 GBGBG
5Satun 9432 1611 +515 GBBGB
6Nakhon Ratchasima FC 10433 1612 +415 GGGGM
7Muangthong United 10424 1110 +114 MBGGM
8Phrae United 10424 1111 014 GMBMG
9Chainat 9423 1516 -114 GMGMB
10Chiangmai United 9333 109 +112 GMBBB
11Esan Pattaya 10334 1017 -712 GMMBG
12Nakhon Pathom 9252 811 -311 GMGMB
13Chanthaburi 10244 89 -110 GBBMM
14Police Tero 10316 1124 -1310 MGMMM
15Muang Loei United 9234 1415 -19 BMBMM
16Songkhla 10145 1319 -67 MBBMM
17Mahasarakham United 9144 715 -87 MMBMG
18Kasetsart FC 9126 818 -105 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Khon Kaen United 5500 145 +915
2Nong Bua Pitchaya 4400 124 +812
3Uttaradit 6330 136 +712
4Chainat 5320 94 +511
5Kanchanaburi 5320 94 +511
6Nakhon Ratchasima FC 5302 117 +49
7Muangthong United 5302 85 +39
8Muang Loei United 5221 96 +38
9Chiangmai United 5221 74 +38
10Nakhon Pathom 4220 86 +28
11Satun 5221 64 +28
12Chanthaburi 6222 54 +18
13Police Tero 5212 713 -67
14Mahasarakham United 5131 55 06
15Kasetsart FC 4112 46 -24
16Phrae United 4112 25 -34
17Esan Pattaya 5113 512 -74
18Songkhla 3021 35 -22
#TakımOGBMAYAVP
1Phrae United 6312 96 +310
2Khon Kaen United 5302 74 +39
3Esan Pattaya 5221 55 08
4Satun 4211 107 +37
5Uttaradit 4211 86 +27
6Kanchanaburi 5131 98 +16
7Nakhon Ratchasima FC 5131 55 06
8Nong Bua Pitchaya 5122 128 +45
9Muangthong United 5122 35 -25
10Songkhla 7124 1014 -45
11Chiangmai United 4112 35 -24
12Nakhon Pathom 5032 05 -53
13Chainat 4103 612 -63
14Police Tero 5104 411 -73
15Chanthaburi 4022 35 -22
16Muang Loei United 4013 59 -41
17Kasetsart FC 5014 412 -81
18Mahasarakham United 4013 210 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,76X2,9323,75

Çifte şans

1X1,12121,20X21,60

Karşılıklı gol

Var1,95Yok1,51

2,5 Alt / Üst

Alt1,40Üst2,17

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Thai League 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.