← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 617 Ekim 2026 · 19:30 TSİ

CF Villarreal C 1-0 Crevillente Deportivo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CF Villarreal C
1–0İY 1–0
Crevillente Deportivo
Maç sonu

CF Villarreal C 1–0 Crevillente Deportivo (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

CF Villarreal C – Crevillente Deportivo maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: G. Inigo 39' (CF Villarreal C).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CF Villarreal C üstte · Crevillente Deportivo altta

01530İY607590 39' gol: G. Inigo (CF Villarreal C)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 39' gol: G. Inigo (CF Villarreal C)

Maç olayları

  1. CF Villarreal CCrevillente Deportivo
  2. Gol G. Inigo 1–039'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CF Villarreal C
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%89 8/9%80 4/5
Beraberlik%0 0/9%0 0/5
Mağlubiyet%11 1/9%20 1/5
Crevillente Deportivo
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%22 2/9%25 1/4
Beraberlik%56 5/9%50 2/4
Mağlubiyet%22 2/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CF Villarreal C
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,67 (15 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç0,67 (6 gol)1,00 (5 gol)
Crevillente Deportivo
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,11 (10 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)0,50 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CF Villarreal C
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%44 4/9%60 3/5
1,5 Üst%67 6/9%80 4/5
2,5 Üst%56 5/9%60 3/5
3,5 Üst%11 1/9%20 1/5
Gol yememe%44 4/9%20 1/5
Crevillente Deportivo
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%56 5/9%25 1/4
1,5 Üst%56 5/9%25 1/4
2,5 Üst%33 3/9%0 0/4
3,5 Üst%33 3/9%0 0/4
Gol yememe%22 2/9%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CF Villarreal C
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%33 3/9%60 3/5
Berabere%56 5/9%20 1/5
Geride%11 1/9%20 1/5
Crevillente Deportivo
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%33 3/9%25 1/4
Berabere%33 3/9%50 2/4
Geride%33 3/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CF Villarreal C (9 maç)

1/131/X01/20X/14X/X0X/212/112/X02/20

Crevillente Deportivo (9 maç)

1/111/X21/20X/11X/X2X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CF Villarreal C (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 0
31-45 1 0
46-60 1 0
61-75 4 2
76-90 5 3

Crevillente Deportivo (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 1
31-45 1 4
46-60 1 1
61-75 1 2
76-90 3 1

Kartlar

CF Villarreal C

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Crevillente Deportivo

Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Villarreal III için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 8, yenilen 5. Crevillente Deportivo son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Villarreal III 3, Crevillente Deportivo 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2026, Crevillente Deportivo 1-2 Villarreal III.

Sıralama
1. (15 p) – 6. (9 p)
Form (son 5)
GGMGG – GBBBG
H2H (G-B-M)
3-3-0 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %80
iddaa MS 1-0-2
1,35 – 4,01 – 5,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Villarreal III bu sezon 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 0,83 gol yedi; Crevillente Deportivo bu sezon 5 maçta 1,80 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Villarreal III %50, Crevillente Deportivo %80. İlk yarıyı önde kapatma: Villarreal III 2/6, Crevillente Deportivo 3/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,35, 0 – 4,01, 2 – 5,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 16:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 6 puan durumu · Tercera: Group 6

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Villarreal III 9801 156 +924 GGGGG
2Levante II 10541 154 +1119 GBGBB
3Torrent 8413 128 +413 MGMMG
4Vall de Uxó 8341 95 +413 GBBBM
5Eldense B 10343 118 +313 BBMMG
6Hércules II 8341 107 +313 BGGBB
7Roda 8332 108 +212 BGBMG
8Acero 9261 97 +212 BBBGB
9Crevillente 9252 1010 011 GMBMB
10Saguntino 9324 1315 -211 GBMGM
11Buñol 8323 79 -211 MMMGG
12Atzeneta 9162 810 -29 BBGMB
13Ontinyent 1931 8224 1011 -18 GMMBB
14Torrellano 8224 812 -48 MBGGB
15SC Torrevieja 9225 815 -78 MBMBM
16Jove Español 8143 915 -67 BGBMB
17Soneja 8215 815 -77 MMMGM
18Utiel 8044 512 -74 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal III 5401 85 +312
2Eldense B 5311 94 +510
3Roda 4310 62 +410
4Levante II 5230 72 +59
5Saguntino 4301 85 +39
6Ontinyent 1931 4211 74 +37
7Hércules II 4211 64 +27
8Buñol 4211 53 +27
9Atzeneta 5140 43 +17
10Acero 5131 43 +16
11Crevillente 5131 88 06
12Torrellano 4202 56 -16
13Vall de Uxó 3120 32 +15
14SC Torrevieja 4121 44 05
15Torrent 4112 64 +24
16Jove Español 4031 46 -23
17Soneja 4103 37 -43
18Utiel 4022 26 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal III 4400 71 +612
2Levante II 5311 82 +610
3Torrent 4301 64 +29
4Vall de Uxó 5221 63 +38
5Acero 4130 54 +16
6Hércules II 4130 43 +16
7Crevillente 4121 22 05
8Soneja 4112 58 -34
9Jove Español 4112 59 -44
10Buñol 4112 26 -44
11Eldense B 5032 24 -23
12SC Torrevieja 5104 411 -73
13Roda 4022 46 -22
14Atzeneta 4022 47 -32
15Torrellano 4022 36 -32
16Utiel 4022 36 -32
17Saguntino 5023 510 -52
18Ontinyent 1931 4013 37 -41

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,35X4,0125,01

Çifte şans

121,08X22,08

Karşılıklı gol

Var1,67Yok1,71

2,5 Alt / Üst

Alt1,86Üst1,54

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 6'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.