CF Pachuca 3-0 Tigres: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CF Pachuca 3–0 Tigres (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 21–10, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %61–%39, korner 5–4.
Maç özeti
CF Pachuca – Tigres maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Salomón Rondón 42', 53', Robert Nunes 69' (CF Pachuca). xG: CF Pachuca 2,8 – 0,5 Tigres.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CF Pachuca: B. Mora · Tigres: M. Vucetich
Maç akışı
CF Pachuca üstteTigres altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %61 · 5 şut · 0,2
- 16–30'Dengeli · 6 şut · 0,7
- 31–45+'Ev %76 · 4 şut · 0,7
- 46–60'Ev %66 · 4 şut · 0,4
- 61–75'Ev %68 · 4 şut · 0,9
- 76–90+'Ev %61 · 2 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = CF Pachuca, Dep = Tigres.
Maç olayları
- CF PachucaTigres
- Sebastian SantosSarı kart90+4'
- Rodolfo Pizarro ↔ Cristóbal HernándezOyuncu değişikliği90'
- Oussama Idrissi ↔ Thomas ContrerasOyuncu değişikliği90'
- Rodolfo PizarroSarı kart89'
- 80'Alan FrancoKırmızı kart
- 79'Alan FrancoVAR: inceleme
- Alan Bautista ↔ Mauricio IsaisOyuncu değişikliği76'
- Jorge Berlanga ↔ Sebastian SantosOyuncu değişikliği76'
- 72'Rafael Guerrero ↔ Cesar AraujoOyuncu değişikliği
- 72'Jesús Garza ↔ Vladimir LoroñaOyuncu değişikliği
- Gol Robert Nunes 3–0Asist: Oussama Idrissi69'
- 68'Rafael GuerreroSarı kart
- Javier Vallejo ↔ Robert NunesOyuncu değişikliği63'
- 57'Diego Lainez ↔ Ricardo MonrealOyuncu değişikliği
- 56'Guillermo Martinez ↔ Rodrigo AguirreOyuncu değişikliği
- Gol Salomón Rondón 2–0Asist: Oussama Idrissi53'
- 45'Diego Sánchez ↔ Jonathan HerreraOyuncu değişikliği
- Gol Salomón Rondón 1–042'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 3/15 | %0 0/9 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %44 4/9 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %56 5/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (25 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,17 yüksek | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 1,86 (13 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (15 gol)ligde 16.–17. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 0,67 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,67 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 2.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15ligde 15. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %56 5/9 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %78 7/9 |
| 2,5 Üst | %40 6/15ligde 14.–16. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %44 4/9 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %22 2/9 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %78 7/9 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %56 5/9 |
| 10,5 Üst | %53 8/15 | %56 5/9 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %89 8/9 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %78 7/9 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %56 5/9 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %56 5/9 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,9 |
| 6,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %80 12/15 | %89 8/9 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %89 8/9 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %89 8/9 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %56 5/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Geride | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/15 | %11 1/9 |
| Berabere | %60 9/15 | %56 5/9 |
| Geride | %27 4/15 | %33 3/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CF Pachuca (15 maç)
Tigres (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CF Pachuca (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Tigres (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 8 |
Kartlar
CF Pachuca
Sarı 43 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,9)
Tigres
Sarı 26 · Kırmızı 5 (15 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CF Pachuca: iç saha, 7 maç · Tigres: dış saha, 9 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CF Pachuca – Tigres ilk 11'ler
CF Pachuca · 4-2-3-1
- 25C. MorenoK
- 13J. BerlangaD76' oyundan çıktı 76. dk
- 4Eduardo BauermannD
- 2S. BarretoD
- 15F. VenegasD
- 16C. RiveraO
- 26Alán Ernesto Bautista GutiérrezO76' oyundan çıktı 76. dk
- 21N. VallejoO63' oyundan çıktı 63. dk
- 7R. PizarroO89' sarı kart 89. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 11O. IdrissiO53' asist 53. dk69' asist 69. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 23S. RondónF42' gol 42. dk53' gol 53. dk
- 207Ian Josué Zavala OsorioF
- 31J. EulogioK
- 206Thomas ContrerasO90' oyuna girdi 90. dk
- 32P. BudibD
- 9A. AlcárazF
- 211C. HernandezF90' oyuna girdi 90. dk
- 6M. IsaísD76' oyuna girdi 76. dk
- 221Ulises Natanael Martínez ReynosoD
- 29KenedyO63' oyuna girdi 63. dk69' gol 69. dk
- 12S. SantosO76' oyuna girdi 76. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
Teknik direktör: B. Mora
Tigres · 4-2-3-1
- 1N. GuzmánK
- 14J. GarzaD72' oyundan çıktı 72. dk
- 15A. FrancoD80' kırmızı kart 80. dk
- 33R. GuerreroD68' sarı kart 68. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 19M. LaínezD
- 8F. GorriaránO
- 9E. GómezO
- 16D. LainezO57' oyundan çıktı 57. dk
- 11J. BrunettaO
- 30D. SánchezO45' oyundan çıktı 45. dk
- 22G. MartínezF56' oyundan çıktı 56. dk
- 17R. AguirreF56' oyuna girdi 56. dk
- 5C. AraújoO72' oyuna girdi 72. dk
- 29J. ContrerasF
- 77O. HerreraF45' oyuna girdi 45. dk
- 32V. LoroñaD72' oyuna girdi 72. dk
- 21R. MonrealF57' oyuna girdi 57. dk
- 25F. RodríguezK
- 34SimeoneO
- 6J. VigónO
- 184I. AcevesD
Teknik direktör: M. Vucetich
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
CF Pachuca son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Tigres son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 27 maçta galibiyetler CF Pachuca 10 – Tigres 9; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Şubat 2026, Tigres 1-2 CF Pachuca.
- Sıralama
- 13. (16 p) – 15. (15 p)
- Form (son 5)
- GMMBM – BMBGG
- H2H (G-B-M)
- 10-8-9 (27 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %38
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %62
- Korner ort. (maç)
- 10,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,95 – 3,17 – 2,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
CF Pachuca iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 2,17 gol yedi; Tigres dış saha 8 maçta 0,75 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %38. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CF Pachuca %100, Tigres %62. İlk yarıyı önde kapatma: CF Pachuca 1/6, Tigres 1/8.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): CF Pachuca 4,8, Tigres 6,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: CF Pachuca 2,7, Tigres 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,95, 0 – 3,17, 2 – 2,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,84, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %81; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 10:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
