CF Badalona 1-4 UE Cornella: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CF Badalona 1–4 UE Cornella (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
CF Badalona – UE Cornella maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Rodriguez 76' (pen.) (CF Badalona); Gonzalo 53', M. Fernandez 56', T. Paredes 80', P. Salvans Guimera 88' (UE Cornella).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
CF Badalona üstte · UE Cornella altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 53' gol: Gonzalo (UE Cornella)
- 56' gol: M. Fernandez (UE Cornella)
- 76' gol: J. Rodriguez (CF Badalona)
- 80' gol: T. Paredes (UE Cornella)
- 88' gol: P. Salvans Guimera (UE Cornella)
Maç olayları
- CF BadalonaUE Cornella
- 88'Gol P. Salvans Guimera 1–4
- 80'Gol T. Paredes 1–3
- Penaltı golü J. Rodriguez 1–2Penaltı76'
- 56'Gol M. Fernandez 0–2
- 53'Gol Gonzalo 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,40 (14 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (13 gol) | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Geride | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Geride | %40 4/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CF Badalona (9 maç)
UE Cornella (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CF Badalona (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 2 | 3 |
UE Cornella (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
CF Badalona
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
UE Cornella
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Badalona 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 11-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Cornellà 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-6). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Badalona 5, Cornellà 6 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Haziran 2026, Badalona 3-0 Cornellà.
- Sıralama
- 7. (11 p) – 18. (7 p)
- Form (son 5)
- BBGGG – MBMBB
- H2H (G-B-M)
- 5-0-6 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %71
- iddaa MS 1-0-2
- 2,18 – 2,80 – 2,70
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Badalona bu sezon 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,86 gol yedi; Cornellà bu sezon 7 maçta 1,14 attı, 1,29 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Badalona %43, Cornellà %71. İlk yarıyı önde kapatma: Badalona 2/7, Cornellà 0/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 2,80, 2 – 2,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,79.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 5 puan durumu · Tercera: Group 5
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Europa II | 10 | +8 | 17 |
| 2 | Montañesa | 9 | +6 | 16 |
| 3 | Vilanova | 9 | +2 | 16 |
| 4 | Badalona | 9 | +5 | 14 |
| 5 | L'Hospitalet | 9 | +2 | 14 |
| 6 | Pobla Mafumet | 9 | +1 | 13 |
| 7 | Cerdanyola del Vallès | 9 | 0 | 13 |
| 8 | Tona | 9 | -2 | 13 |
| 9 | Grama | 9 | +6 | 12 |
| 10 | Martinenc | 9 | 0 | 12 |
| 11 | Atlètic Lleida | 9 | -2 | 12 |
| 12 | Peralada | 9 | +2 | 11 |
| 13 | Cornellà | 10 | +1 | 11 |
| 14 | Mollerussa | 9 | -1 | 11 |
| 15 | San Juan Atletico de Montcada | 9 | -6 | 10 |
| 16 | L'Escala | 9 | -2 | 9 |
| 17 | Vilassar Mar | 9 | -6 | 9 |
| 18 | San Cristóbal | 9 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Martinenc | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Montañesa | 4 | +6 | 10 |
| 3 | L'Hospitalet | 5 | +2 | 10 |
| 4 | Vilanova | 5 | +3 | 9 |
| 5 | Europa II | 5 | +2 | 9 |
| 6 | Pobla Mafumet | 4 | +2 | 9 |
| 7 | Cerdanyola del Vallès | 5 | +2 | 9 |
| 8 | Mollerussa | 5 | +1 | 8 |
| 9 | Peralada | 5 | +2 | 7 |
| 10 | San Juan Atletico de Montcada | 4 | -1 | 7 |
| 11 | Cornellà | 5 | 0 | 6 |
| 12 | Atlètic Lleida | 5 | -1 | 6 |
| 13 | Vilassar Mar | 4 | -2 | 6 |
| 14 | Tona | 5 | -3 | 6 |
| 15 | L'Escala | 4 | 0 | 5 |
| 16 | San Cristóbal | 5 | -6 | 5 |
| 17 | Grama | 4 | +1 | 4 |
| 18 | Badalona | 4 | 0 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Badalona | 5 | +5 | 10 |
| 2 | Europa II | 5 | +6 | 8 |
| 3 | Grama | 5 | +5 | 8 |
| 4 | Tona | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Vilanova | 4 | -1 | 7 |
| 6 | Montañesa | 5 | 0 | 6 |
| 7 | Atlètic Lleida | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Cornellà | 5 | +1 | 5 |
| 9 | L'Hospitalet | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Peralada | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Pobla Mafumet | 5 | -1 | 4 |
| 12 | Cerdanyola del Vallès | 4 | -2 | 4 |
| 13 | L'Escala | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Mollerussa | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Vilassar Mar | 5 | -4 | 3 |
| 16 | San Juan Atletico de Montcada | 5 | -5 | 3 |
| 17 | San Cristóbal | 4 | -8 | 3 |
| 18 | Martinenc | 5 | -6 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 5'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
