← Maçlar
Meksika · Liga MX11 Ekim 2026 · 06:10 TSİ

CF America 1-1 CF Monterrey: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CF America
1–1İY 1–1
CF Monterrey
Maç sonu

CF America 1–1 CF Monterrey (11 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

CF America – CF Monterrey maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CF America
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%53 8/15%38 3/8
Beraberlik%33 5/15%50 4/8
Mağlubiyet%13 2/15%13 1/8
CF Monterrey
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%43 6/14%33 2/6
Beraberlik%21 3/14%17 1/6
Mağlubiyet%36 5/14%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CF America
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,40 (36 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,90 yüksek1,88 (15 gol)
Yediği gol / maç1,40 (21 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında1,00 (8 gol)
CF Monterrey
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,86 (26 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,36 yüksek1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CF America
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%73 11/15ligde 1.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek%63 5/8
1,5 Üst%93 14/15%100 8/8
2,5 Üst%67 10/15ligde 2.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek%63 5/8
3,5 Üst%40 6/15%25 2/8
Gol yememe%27 4/15%38 3/8
CF Monterrey
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%64 9/14ligde 8. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%79 11/14%100 6/6
2,5 Üst%57 8/14ligde 6.–7. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%50 3/6
3,5 Üst%43 6/14%33 2/6
Gol yememe%21 3/14%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

CF America
Toplam (15)İç saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)11,811,9
7,5 Üst%100 15/15%100 8/8
8,5 Üst%93 14/15%100 8/8
9,5 Üst%87 13/15%100 8/8
10,5 Üst%80 12/15%88 7/8
CF Monterrey
Toplam (14)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,99,2
7,5 Üst%86 12/14%83 5/6
8,5 Üst%71 10/14%50 3/6
9,5 Üst%71 10/14%50 3/6
10,5 Üst%43 6/14%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CF America
Toplam (15)İç saha (8)
Maç başı kart5,03,9
2,5 Üst%87 13/15%75 6/8
3,5 Üst%73 11/15%63 5/8
4,5 Üst%53 8/15%38 3/8
5,5 Üst%40 6/15%25 2/8
CF Monterrey
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı kart4,04,7
2,5 Üst%79 11/14%83 5/6
3,5 Üst%50 7/14%67 4/6
4,5 Üst%36 5/14%33 2/6
5,5 Üst%21 3/14%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CF America
Toplam (15)İç saha (8)
Maç başı isabetli şut12,311,0
6,5 Üst%100 15/15%100 8/8
7,5 Üst%93 14/15%100 8/8
8,5 Üst%93 14/15%100 8/8
9,5 Üst%87 13/15%88 7/8
CF Monterrey
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut10,49,8
6,5 Üst%93 13/14%83 5/6
7,5 Üst%86 12/14%83 5/6
8,5 Üst%86 12/14%83 5/6
9,5 Üst%64 9/14%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CF America
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%40 6/15%38 3/8
Berabere%33 5/15%25 2/8
Geride%27 4/15%38 3/8
CF Monterrey
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%43 6/14%33 2/6
Berabere%36 5/14%50 3/6
Geride%21 3/14%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CF America (15 maç)

1/151/X11/20X/13X/X2X/202/102/X22/22

CF Monterrey (14 maç)

1/161/X01/20X/10X/X3X/222/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CF America (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 7 2
31-45 5 8
46-60 7 1
61-75 7 4
76-90 9 4

CF Monterrey (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 9 1
31-45 5 5
46-60 1 3
61-75 4 3
76-90 3 5

Kartlar

CF America

Sarı 29 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 1,9)

CF Monterrey

Sarı 24 · Kırmızı 5 (14 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

CF America: iç saha, 8 maç · CF Monterrey: dış saha, 6 maç

CF AmericaCF Monterrey
%57,4Topa sahip olma%52,3
1,68Beklenen gol (xG)1,20
20,0Toplam şut12,8
6,6İsabetli şut4,2
9,6Ceza sahası içi şut7,7
6,0Korner5,3
489Pas460
%87Pas isabeti%83
3,4Kurtarış3,5
13,3Faul12,0
0,5Ofsayt2,0
1,4Sarı kart1,8
0,25Kırmızı kart0,33

Rakiplerine izin verdikleri

0,99Rakibin xG'si1,51
13,0Rakibin şutu13,0
4,4Rakibin isabetli şutu5,7
5,9Rakibin korneri3,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Club America 15852 3621 +1529 GGMBB
2Guadalajara Chivas 15852 2514 +1129 BBGGG
3Cruz Azul 15924 3424 +1029 BGGGG
4Atlas 15834 2626 027 BGMGG
5Santos Laguna 16817 2320 +325 GGMGG
6Toluca 15663 3121 +1024 MBBBB
7Club Tijuana 16574 2522 +322 BGBBM
8Leon 15645 2220 +222 BMGBM
9Monterrey 14635 2621 +521 BGGMB
10U.N.A.M. - Pumas 15555 2224 -220 BGMBG
11Club Queretaro 14626 1821 -320 GMMMM
12CF Pachuca 15546 2519 +619 BMMGG
13Atletico San Luis 16547 1924 -519 BGGMM
14Puebla 15447 1723 -616 BBMMM
15Tigres UANL 15366 1522 -715 GBMBM
16Atlante FC 16358 1626 -1014 MGMMM
17Necaxa 16349 1728 -1113 MMBMG
18FC Juarez 163211 1334 -2111 MMBGG
#TakımOGBMAYAVP
1Santos Laguna 8512 113 +816
2Club Tijuana 8512 147 +716
3Cruz Azul 8512 1913 +616
4Guadalajara Chivas 8512 159 +616
5Monterrey 8422 1611 +514
6Club America 8341 158 +713
7Leon 7412 1310 +313
8Toluca 7322 1811 +711
9Tigres UANL 6321 97 +211
10Necaxa 9315 1015 -510
11Atlas 8233 1217 -59
12Atletico San Luis 9225 913 -48
13Club Queretaro 6213 89 -17
14U.N.A.M. - Pumas 7142 1012 -27
15FC Juarez 8215 813 -57
16CF Pachuca 7133 1313 06
17Puebla 7133 812 -46
18Atlante FC 8134 712 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Atlas 7601 149 +518
2Club America 7511 2113 +816
3CF Pachuca 8413 126 +613
4Guadalajara Chivas 7340 105 +513
5Cruz Azul 7412 1511 +413
6Toluca 8341 1310 +313
7U.N.A.M. - Pumas 8413 1212 013
8Club Queretaro 8413 1012 -213
9Atletico San Luis 7322 1011 -111
10Puebla 8314 911 -210
11Leon 8233 910 -19
12Santos Laguna 8305 1217 -59
13Atlante FC 8224 914 -58
14Monterrey 6213 1010 07
15Club Tijuana 8062 1115 -46
16Tigres UANL 9045 615 -94
17FC Juarez 8116 521 -164
18Necaxa 7034 713 -63

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,73X3,2123,51

Çifte şans

1X1,14121,16X21,63

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,17

1,5 Alt / Üst

Alt4,17Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,07Üst1,45

3,5 Alt / Üst

Alt1,40Üst2,17

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.