Celta Vigo B 1-1 Tenerife: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Celta Vigo B 1–1 Tenerife (19 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–10, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %53–%47, korner 4–4.
Maç özeti
Celta Vigo B – Tenerife maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Alvaro·Marin Sesma 28' (Celta Vigo B); Nacho Gil 50' (Tenerife). xG: Celta Vigo B 1,0 – 1,2 Tenerife.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Celta Vigo B: Fredi · Tenerife: Álvaro
Maç akışı
Celta Vigo B üstte · Tenerife altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' sarı kart: César Álvarez Abrante (Tenerife)
- 28' gol: Alvaro·Marin Sesma (Celta Vigo B)
- 43' sarı kart: Enrique Ribes Recaj (Celta Vigo B)
- 43' oyuncu değişikliği: Enrique Ribes Recaj ↔ Alexis Olmedo Vila (Celta Vigo B)
- 45' oyuncu değişikliği: Jesus Alvarez ↔ Juanjo Sánchez (Tenerife)
- 45' oyuncu değişikliği: Mauro Pitton ↔ A. Krdžalić (Tenerife)
- 50' gol: Nacho Gil (Tenerife)
- 57' oyuncu değişikliği: Dani Fernández ↔ Noel López (Tenerife)
- 65' oyuncu değişikliği: Pablo Gavián Alonso ↔ Frank Germain Jonathan Miller (Celta Vigo B)
- 65' oyuncu değişikliği: Aldrine Kibet ↔ Jan Oliveras (Celta Vigo B)
- 66' oyuncu değişikliği: Christian Pierre Louis Gomis ↔ Jesús De Miguel Alameda (Tenerife)
- 69' sarı kart: Jorge Moreno San Vidal (Tenerife)
- 76' sarı kart: Frank Germain Jonathan Miller (Celta Vigo B)
- 82' oyuncu değişikliği: Ángel Arcos ↔ Vladimir Henrique Silva (Celta Vigo B)
- 82' oyuncu değişikliği: Hugo Cuenca ↔ Mateo Sobral Sabajanes (Celta Vigo B)
- 85' oyuncu değişikliği: Enric Gallego ↔ Fabricio Assis de Souza Barbosa (Tenerife)
- 90+1' sarı kart: Óscar Marcos (Celta Vigo B)
Maç olayları
- Celta Vigo BTenerife
- 90+3'Nacho GilKaçan penaltı
- Óscar MarcosSarı kart90+1'
- 85'Enric Gallego ↔ Fabricio Assis de Souza BarbosaOyuncu değişikliği
- Ángel Arcos ↔ Vladimir Henrique SilvaOyuncu değişikliği82'
- Hugo Cuenca ↔ Mateo Sobral SabajanesOyuncu değişikliği82'
- Frank Germain Jonathan MillerSarı kart76'
- 69'Jorge Moreno San VidalSarı kart
- 66'Christian Pierre Louis Gomis ↔ Jesús De Miguel AlamedaOyuncu değişikliği
- Pablo Gavián Alonso ↔ Frank Germain Jonathan MillerOyuncu değişikliği65'
- Aldrine Kibet ↔ Jan OliverasOyuncu değişikliği65'
- 57'Dani Fernández ↔ Noel LópezOyuncu değişikliği
- 50'Gol Nacho Gil 1–1
- 45'Jesus Alvarez ↔ Juanjo SánchezOyuncu değişikliği
- 45'Mauro Pitton ↔ A. KrdžalićOyuncu değişikliği
- Enrique Ribes RecajSarı kart43'
- Enrique Ribes Recaj ↔ Alexis Olmedo VilaOyuncu değişikliği43'
- Gol Alvaro·Marin Sesma 1–0Asist: Joel Lopez28'
- 10'César Álvarez AbranteSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol)ligde 8.–10. · lig ortalamasında | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (25 gol)ligde 21. · lig ortalamasından 0,55 yüksek | 1,86 (13 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 13.–15. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 2,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13ligde 1.–2. · lig ortalamasından 16 puan yüksek | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 3.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 3.–4. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 19.–21. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,3 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,9 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,3 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %25 3/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Geride | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Celta Vigo B (13 maç)
Tenerife (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Celta Vigo B (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Tenerife (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 0 | 5 |
Kartlar
Celta Vigo B
Sarı 37 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,8)
Tenerife
Sarı 31 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Celta Vigo B: iç saha, 7 maç · Tenerife: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Celta Vigo B – Tenerife ilk 11'ler
Celta Vigo B · 3-4-3
- 1Coke CarrilloK
- 3K. RibesD43' oyundan çıktı 43. dk43' sarı kart 43. dk
- 6P. MeixusD
- 18Joel LópezD28' asist 28. dk
- 2P. GavianO65' oyundan çıktı 65. dk
- 17H. CuencaO82' oyundan çıktı 82. dk
- 16Adrià CapdevilaO
- 11Ángel ArcosO82' oyundan çıktı 82. dk
- 15A. KibetF65' oyundan çıktı 65. dk
- 9A. MarinF28' gol 28. dk
- 10O. MarcosF90+1' sarı kart 90+1. dk
- 31Raúl Chirveches SánchezD
- 19A. Davila OutereloF
- 25M. GonzalezK
- 28Vladimir Henrique SilvaF
- 23G. MillerD65' oyuna girdi 65. dk76' sarı kart 76. dk
- 14Jan OliverasD65' oyuna girdi 65. dk
- 21Alexis OlmedoD43' oyuna girdi 43. dk
- 26Jorge Pérez-Lafuente ReyF
- 27Noah Rodríguez GuallarO
- 29M. SobralD82' oyuna girdi 82. dk
- 13Caio BaroneK
Teknik direktör: Fredi
Tenerife · 4-4-2
- 1Dani MartínK
- 19César ÁlvarezD10' sarı kart 10. dk
- 5Jorge MorenoD69' sarı kart 69. dk
- 12A. LandázuriD
- 2David RodríguezD
- 29Daniel FernándezO57' oyundan çıktı 57. dk
- 20M. PittónO45' oyundan çıktı 45. dk
- 16Jesús ÁlvarezO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10Nacho GilO50' gol 50. dk
- 17C. GomisF66' oyundan çıktı 66. dk
- 18Enric GallegoF85' oyundan çıktı 85. dk
- 7M. PečarO
- 21Marc MateuD
- 11Noel LópezF57' oyuna girdi 57. dk
- 40Gabriel LozanoK
- 4José LeónD
- 23A. KrdžalićO45' oyuna girdi 45. dk
- 3R. JureškinD
- 22G. RanosF
- 6JuanjoO45' oyuna girdi 45. dk
- 27N. ViereckD
- 9De MiguelF66' oyuna girdi 66. dk
- 15FabricioO85' oyuna girdi 85. dk
Teknik direktör: Álvaro
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Celta de Vigo II son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 11 gol yedi. Son 5 maçta Tenerife 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-10).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Celta de Vigo II 0, Tenerife 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 13 Mart 2026, Celta de Vigo II 1-1 Tenerife.
- Sıralama
- 15. (11 p) – 13. (12 p)
- Form (son 5)
- GMBMM – BMBMG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %75
- Korner ort. (maç)
- 8,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,57 – 2,95 – 2,42
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Celta de Vigo II iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Tenerife dış saha 4 maçta 1,50 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Celta de Vigo II %80, Tenerife %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Celta de Vigo II %80, Tenerife %75. İlk yarıyı önde kapatma: Celta de Vigo II 1/5, Tenerife 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Celta de Vigo II 3,2, Tenerife 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,1. Maç başına kart: Celta de Vigo II 2,6, Tenerife 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,57, 0 – 2,95, 2 – 2,42. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,60, Üst 1,93. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,82.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %78; maç başına toplam korner ortalaması 8,1; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
