← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 514 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

CE L Hospitalet 2-1 Cfj Mollerussa: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CE L Hospitalet
2–1İY 2–0
Cfj Mollerussa
Maç sonu

CE L Hospitalet 2–1 Cfj Mollerussa (14 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

CE L Hospitalet – Cfj Mollerussa maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CE L Hospitalet
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%33 3/9%60 3/5
Beraberlik%56 5/9%20 1/5
Mağlubiyet%11 1/9%20 1/5
Cfj Mollerussa
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%25 1/4
Beraberlik%22 2/9%0 0/4
Mağlubiyet%44 4/9%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CE L Hospitalet
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,44 (13 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)1,20 (6 gol)
Cfj Mollerussa
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CE L Hospitalet
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%67 6/9%60 3/5
1,5 Üst%89 8/9%100 5/5
2,5 Üst%56 5/9%60 3/5
3,5 Üst%33 3/9%20 1/5
Gol yememe%22 2/9%20 1/5
Cfj Mollerussa
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%56 5/9%50 2/4
1,5 Üst%56 5/9%50 2/4
2,5 Üst%44 4/9%50 2/4
3,5 Üst%11 1/9%0 0/4
Gol yememe%22 2/9%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CE L Hospitalet
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%33 3/9%60 3/5
Berabere%44 4/9%0 0/5
Geride%22 2/9%40 2/5
Cfj Mollerussa
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%11 1/9%0 0/4
Berabere%56 5/9%25 1/4
Geride%33 3/9%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CE L Hospitalet (9 maç)

1/131/X01/20X/10X/X4X/202/102/X12/21

Cfj Mollerussa (9 maç)

1/111/X01/20X/12X/X2X/212/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CE L Hospitalet (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 3 2
31-45 2 2
46-60 4 3
61-75 0 1
76-90 3 3

Cfj Mollerussa (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 1
31-45 1 2
46-60 5 0
61-75 0 1
76-90 2 4

Kartlar

CE L Hospitalet

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Cfj Mollerussa

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

L'Hospitalet son 5 maçında 1 galibiyet, 4 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi. Cfj Mollerussa için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 3, yenilen 3. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler L'Hospitalet 3 – Cfj Mollerussa 1; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Ocak 2026, L'Hospitalet 0-0 Cfj Mollerussa.

Sıralama
8. (7 p) – 11. (7 p)
Form (son 5)
BBBGB – GBMMG
H2H (G-B-M)
3-2-1 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %20
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 3,05 – 4,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

L'Hospitalet bu sezon 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,00 gol yedi; Cfj Mollerussa bu sezon 5 maçta 0,60 attı, 0,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: L'Hospitalet %40, Cfj Mollerussa %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: L'Hospitalet %60, Cfj Mollerussa %20. İlk yarıyı önde kapatma: L'Hospitalet 1/5, Cfj Mollerussa 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,05, 2 – 4,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,63.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %20; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 22:53 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 5 puan durumu · Tercera: Group 5

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Europa II 10523 1810 +817 MMGGG
2Montañesa 9513 137 +616 MGMBG
3Vilanova 9441 1210 +216 BBGMG
4Badalona 9423 1510 +514 GBBMG
5L'Hospitalet 9351 1311 +214 BGGBM
6Pobla Mafumet 9414 1312 +113 BGMGM
7Cerdanyola del Vallès 9342 99 013 MBGGB
8Tona 9414 79 -213 MGGBG
9Grama 9333 126 +612 MGBMB
10Martinenc 9333 1818 012 GBMGM
11Atlètic Lleida 9333 1012 -212 BGBGM
12Peralada 9252 119 +211 BBBMG
13Cornellà 10253 1413 +111 BMGBM
14Mollerussa 9324 910 -111 GMBMG
15San Juan Atletico de Montcada 9315 1117 -610 MGMBM
16L'Escala 9234 1012 -29 BMBBM
17Vilassar Mar 9234 1218 -69 MBGBB
18San Cristóbal 9225 721 -148 GMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Martinenc 4310 137 +610
2Montañesa 4310 82 +610
3L'Hospitalet 5311 86 +210
4Vilanova 5230 74 +39
5Europa II 5302 75 +29
6Pobla Mafumet 4301 75 +29
7Cerdanyola del Vallès 5230 53 +29
8Mollerussa 5221 65 +18
9Peralada 5212 64 +27
10San Juan Atletico de Montcada 4211 67 -17
11Cornellà 5131 66 06
12Atlètic Lleida 5131 67 -16
13Vilassar Mar 4202 68 -26
14Tona 5203 47 -36
15L'Escala 4121 66 05
16San Cristóbal 5122 410 -65
17Grama 4112 43 +14
18Badalona 4112 55 04
#TakımOGBMAYAVP
1Badalona 5311 105 +510
2Europa II 5221 115 +68
3Grama 5221 83 +58
4Tona 4211 32 +17
5Vilanova 4211 56 -17
6Montañesa 5203 55 06
7Atlètic Lleida 4202 45 -16
8Cornellà 5122 87 +15
9L'Hospitalet 4040 55 04
10Peralada 4040 55 04
11Pobla Mafumet 5113 67 -14
12Cerdanyola del Vallès 4112 46 -24
13L'Escala 5113 46 -24
14Mollerussa 4103 35 -23
15Vilassar Mar 5032 610 -43
16San Juan Atletico de Montcada 5104 510 -53
17San Cristóbal 4103 311 -83
18Martinenc 5023 511 -62

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,63X3,0524,27

Çifte şans

1X1,08121,18X21,71

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,63

2,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,88

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 5'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.