← Maçlar
İspanya · Primera División RFEF · Grup 223 Ekim 2026 · 22:15 TSİ

CE Europa 0-1 Zaragoza: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CE Europa
0–1İY 0–0
Zaragoza
Maç sonu

CE Europa 0–1 Zaragoza (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

CE Europa – Zaragoza maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: A. Cano (kendi kalesine) 80' (Zaragoza).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CE Europa üstte · Zaragoza altta

01530İY607590 56' oyuncu değişikliği: Y. Saidu ↔ Jamelli (Zaragoza)↔56' oyuncu değişikliği: O. Urena ↔ P. Sans (Zaragoza)↔62' oyuncu değişikliği: A. Teto ↔ J. Mascaro (CE Europa)↔65' oyuncu değişikliği: A. Herrera ↔ J. Delgado (Zaragoza)↔73' sarı kart: L. Terrer (Zaragoza)78' oyuncu değişikliği: J. Jardi ↔ M. A. Cuenca (Zaragoza)↔78' oyuncu değişikliği: K. Noureddine ↔ Y. Zayzoun (CE Europa)↔78' oyuncu değişikliği: R. Pereira ↔ J. Tobajas (Zaragoza)↔78' oyuncu değişikliği: A. Padillo ↔ A. Tolosa (CE Europa)↔80' kendi kalesine gol: A. Cano (Zaragoza)86' oyuncu değişikliği: E. Coto ↔ J. F. Cadenas (CE Europa)↔86' oyuncu değişikliği: V. Morales ↔ A. Exposito (CE Europa)↔90+2' sarı kart: J. Tobajas (Zaragoza)90+4' sarı kart: A. Tolosa (CE Europa)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 56' oyuncu değişikliği: Y. Saidu ↔ Jamelli (Zaragoza)
  • 56' oyuncu değişikliği: O. Urena ↔ P. Sans (Zaragoza)
  • 62' oyuncu değişikliği: A. Teto ↔ J. Mascaro (CE Europa)
  • 65' oyuncu değişikliği: A. Herrera ↔ J. Delgado (Zaragoza)
  • 73' sarı kart: L. Terrer (Zaragoza)
  • 78' oyuncu değişikliği: J. Jardi ↔ M. A. Cuenca (Zaragoza)
  • 78' oyuncu değişikliği: K. Noureddine ↔ Y. Zayzoun (CE Europa)
  • 78' oyuncu değişikliği: R. Pereira ↔ J. Tobajas (Zaragoza)
  • 78' oyuncu değişikliği: A. Padillo ↔ A. Tolosa (CE Europa)
  • 80' kendi kalesine gol: A. Cano (Zaragoza)
  • 86' oyuncu değişikliği: E. Coto ↔ J. F. Cadenas (CE Europa)
  • 86' oyuncu değişikliği: V. Morales ↔ A. Exposito (CE Europa)
  • 90+2' sarı kart: J. Tobajas (Zaragoza)
  • 90+4' sarı kart: A. Tolosa (CE Europa)

Maç olayları

  1. CE EuropaZaragoza
  2. A. TolosaSarı kart90+4'
  3. 90+2'J. TobajasSarı kart
  4. E. Coto ↔ J. F. CadenasOyuncu değişikliği86'
  5. V. Morales ↔ A. ExpositoOyuncu değişikliği86'
  6. 80'Kendi kalesine gol A. Cano 0–1Kendi kalesine
  7. 78'J. Jardi ↔ M. A. CuencaOyuncu değişikliği
  8. K. Noureddine ↔ Y. ZayzounOyuncu değişikliği78'
  9. 78'R. Pereira ↔ J. TobajasOyuncu değişikliği
  10. A. Padillo ↔ A. TolosaOyuncu değişikliği78'
  11. 73'L. TerrerSarı kart
  12. 65'A. Herrera ↔ J. DelgadoOyuncu değişikliği
  13. A. Teto ↔ J. MascaroOyuncu değişikliği62'
  14. 56'Y. Saidu ↔ JamelliOyuncu değişikliği
  15. 56'O. Urena ↔ P. SansOyuncu değişikliği

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CE Europa
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%20 2/10%40 2/5
Beraberlik%10 1/10%0 0/5
Mağlubiyet%70 7/10%60 3/5
Zaragoza
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%64 7/11%50 3/6
Beraberlik%27 3/11%33 2/6
Mağlubiyet%9 1/11%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CE Europa
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,60 (6 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,80 (18 gol)1,40 (7 gol)
Zaragoza
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,91 (21 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,09 (12 gol)1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CE Europa
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%40 4/10%40 2/5
1,5 Üst%70 7/10%60 3/5
2,5 Üst%70 7/10%60 3/5
3,5 Üst%10 1/10%0 0/5
Gol yememe%20 2/10%20 1/5
Zaragoza
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%36 4/11%33 2/6
1,5 Üst%64 7/11%67 4/6
2,5 Üst%36 4/11%33 2/6
3,5 Üst%36 4/11%33 2/6
Gol yememe%55 6/11%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CE Europa
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%10 1/10%0 0/5
Berabere%50 5/10%80 4/5
Geride%40 4/10%20 1/5
Zaragoza
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%18 2/11%17 1/6
Berabere%73 8/11%67 4/6
Geride%9 1/11%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CE Europa (10 maç)

1/101/X01/21X/12X/X1X/222/102/X02/24

Zaragoza (11 maç)

1/121/X01/20X/15X/X3X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CE Europa (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 1 2
31-45 1 1
46-60 1 3
61-75 1 2
76-90 1 6

Zaragoza (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 2 0
31-45 1 0
46-60 4 1
61-75 2 2
76-90 7 3

Kartlar

CE Europa

Sarı 21 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,1)

Zaragoza

Sarı 36 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 3,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Europa Fc 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Zaragoza için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 11, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Gol istatistikleri

Europa Fc iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Zaragoza dış saha 5 maçta 2,00 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Europa Fc %50, Zaragoza %40. İlk yarıyı önde kapatma: Europa Fc 0/4, Zaragoza 1/5.

Sıralama
16. (7 p) – 2. (17 p)
Form (son 5)
MGMGM – BBGGG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %40
iddaa MS 1-0-2
3,44 – 3,19 – 1,72
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,44, 0 – 3,19, 2 – 1,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,81.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Primera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda B: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zaragoza 11731 2112 +924 BBGBG
2Villarreal II 10631 2312 +1121 MBGGB
3Real Jaén 11542 1915 +419 BGBGM
4Real Murcia 10613 128 +419 MGBMG
5Alcorcon 11461 2213 +918 MBBBG
6Ibiza 10523 1713 +417 GBGBG
7FC Cartagena 11443 1613 +316 BGMMB
8Hércules 10514 1011 -116 BGMMG
9Real Madrid II 10433 1311 +215 GBGMG
10Huesca 11362 1313 015 BBBGM
11Antequera 11353 1715 +214 BMBMG
12Gimnastic 10424 1516 -114 MBGGM
13Sant Andreu 11344 1414 013 MBMGB
14Algeciras 10415 1516 -113 GMGGM
15Atlético Madrid II 10253 1816 +211 MBMBB
16Águilas 10154 915 -68 MBMBB
17Rayo Majadahonda 11218 815 -77 MMGMM
18Juventud Torremolinos 10145 1120 -97 MBBGB
19Europa Fc 10217 618 -127 MGMMM
20Teruel 10136 417 -136 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Zaragoza 5410 103 +713
2Alcorcon 6330 167 +912
3Gimnastic 5401 137 +612
4Real Madrid II 5401 116 +512
5FC Cartagena 5320 103 +711
6Antequera 6321 106 +411
7Real Jaén 5320 118 +311
8Huesca 6321 75 +211
9Real Murcia 4310 81 +710
10Villarreal II 5311 105 +510
11Ibiza 5311 84 +410
12Algeciras 5311 74 +310
13Hércules 6312 54 +110
14Sant Andreu 5230 95 +49
15Atlético Madrid II 6141 1311 +27
16Rayo Majadahonda 5212 65 +17
17Teruel 5131 33 06
18Europa Fc 5203 47 -36
19Juventud Torremolinos 5122 78 -15
20Águilas 5122 67 -15
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal II 5320 137 +611
2Zaragoza 6321 119 +211
3Real Murcia 6303 47 -39
4Real Jaén 6222 87 +18
5Ibiza 5212 99 07
6Alcorcon 5131 66 06
7Hércules 4202 57 -26
8FC Cartagena 6123 610 -45
9Atlético Madrid II 4112 55 04
10Huesca 5041 68 -24
11Sant Andreu 6114 59 -44
12Antequera 5032 79 -23
13Real Madrid II 5032 25 -33
14Algeciras 5104 812 -43
15Águilas 5032 38 -53
16Gimnastic 5023 29 -72
17Juventud Torremolinos 5023 412 -82
18Europa Fc 5014 211 -91
19Rayo Majadahonda 6006 210 -80
20Teruel 5005 114 -130

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,44X3,1921,72

Çifte şans

1X1,61121,16X21,13

Karşılıklı gol

Var1,58Yok1,81

1,5 Alt / Üst

Alt3,20Üst1,15

2,5 Alt / Üst

Alt1,71Üst1,66

3,5 Alt / Üst

Alt1,22Üst2,75

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.