← Maçlar
Şili · Primera División · 26. hafta1 Kasım 2026 · 18:30 TSİ

CD Universidad Catolica 1-0 U. Chile: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Universidad Catolica
1–0İY 1–0
U. Chile
Maç sonu

CD Universidad Catolica 1–0 U. Chile (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 6–10, isabetli şut 2–0, topa sahip olma %30–%70, korner 2–4.

Maç özeti

CD Universidad Catolica – U. Chile maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Clemente Montes 4' (CD Universidad Catolica). xG: CD Universidad Catolica 0,7 – 0,6 U. Chile.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
CD Universidad Catolica: Daniel Garnero · U. Chile: Fernando Gago

Maç akışı

CD Universidad Catolica üstteU. Chile altta

0'45'90' 4' gol: Clemente Montes (CD Universidad Catolica)⚽42' sarı kart: Nicolás Ramírez (U. Chile)45' oyuncu değişikliği: Juan Francisco Rossel ↔ Sebastián Andrés Arancibia Flores (CD Universidad Catolica)↔58' oyuncu değişikliği: Clemente Montes ↔ Justo Giani (CD Universidad Catolica)↔62' sarı kart: Cristian Cuevas (CD Universidad Catolica)66' sarı kart: Charles Aránguiz (U. Chile)66' oyuncu değişikliği: Ignacio Vásquez ↔ Octavio Rivero (U. Chile)↔75' oyuncu değişikliği: Eugenio Mena ↔ Agustín García Basso (CD Universidad Catolica)↔75' oyuncu değişikliği: Jhojan Valencia ↔ Alfred Canales (CD Universidad Catolica)↔76' oyuncu değişikliği: Tobías Reinhart ↔ Javier Altamirano (U. Chile)↔76' oyuncu değişikliği: Charles Aránguiz ↔ Lucas Emilio Barrera Hacicki (U. Chile)↔80' sarı kart: Marcelo Ariel Morales Suárez (U. Chile)80' VAR: gol iptal: Justo Giani (CD Universidad Catolica)VAR86' oyuncu değişikliği: Agustín Arce ↔ Juan Martin Lucero (U. Chile)↔86' oyuncu değişikliği: Nicolás Ramírez ↔ Fabián Hormazabal (U. Chile)↔86' oyuncu değişikliği: Sebastián Andrés Arancibia Flores ↔ Diego Corral Contreras (CD Universidad Catolica)↔90+7' sarı kart: Maximiliano Guerrero (U. Chile)90+7' sarı kart: Fernando Zampedri (CD Universidad Catolica)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dengeli · 2 şut · 0,4
  2. 16–30'Dep %65 · 1 şut · 0,0
  3. 31–45+'Dep %66 · 4 şut · 0,2
  4. 46–60'Dep %56 · 2 şut · 0,0
  5. 61–75'Dengeli · 1 şut · 0,3
  6. 76–90+'Dep %69 · 2 şut · 0,1

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = CD Universidad Catolica, Dep = U. Chile.

Maç olayları

  1. CD Universidad CatolicaU. Chile
  2. Fernando ZampedriSarı kart90+7'
  3. 90+7'Maximiliano GuerreroSarı kart
  4. Sebastián Andrés Arancibia Flores ↔ Diego Corral ContrerasOyuncu değişikliği86'
  5. 86'Nicolás Ramírez ↔ Fabián HormazabalOyuncu değişikliği
  6. 86'Agustín Arce ↔ Juan Martin LuceroOyuncu değişikliği
  7. Justo GianiVAR: gol iptal80'
  8. 80'Marcelo Ariel Morales SuárezSarı kart
  9. 76'Charles Aránguiz ↔ Lucas Emilio Barrera HacickiOyuncu değişikliği
  10. 76'Tobías Reinhart ↔ Javier AltamiranoOyuncu değişikliği
  11. Jhojan Valencia ↔ Alfred CanalesOyuncu değişikliği75'
  12. Eugenio Mena ↔ Agustín García BassoOyuncu değişikliği75'
  13. 66'Ignacio Vásquez ↔ Octavio RiveroOyuncu değişikliği
  14. 66'Charles AránguizSarı kart
  15. Cristian CuevasSarı kart62'
  16. Clemente Montes ↔ Justo GianiOyuncu değişikliği58'
  17. Juan Francisco Rossel ↔ Sebastián Andrés Arancibia FloresOyuncu değişikliği45'
  18. 42'Nicolás RamírezSarı kart
  19. Gol Clemente Montes 1–0Asist: Jimmy Martínez4'

Maç istatistikleri

CD Universidad CatolicaU. Chile
30%Topa sahip olma70%
0,72Beklenen gol (xG)0,56
6Toplam şut10
2İsabetli şut0
4İsabetsiz şut4
0Engellenen şut6
1Ceza sahası içi şut3
5Ceza sahası dışı şut7
2Korner4
2Ofsayt5
14Faul11
2Sarı kart4
0Kırmızı kart0
0Kurtarış1
211Pas510
137İsabetli pas424

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Universidad Catolica
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%54 14/26%54 7/13
Beraberlik%15 4/26%23 3/13
Mağlubiyet%31 8/26%23 3/13
U. Chile
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%54 14/26%38 5/13
Beraberlik%23 6/26%23 3/13
Mağlubiyet%23 6/26%38 5/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Universidad Catolica
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç2,04 (53 gol)2,38 (31 gol)
Yediği gol / maç1,42 (37 gol)1,31 (17 gol)
U. Chile
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç1,73 (45 gol)1,08 (14 gol)
Yediği gol / maç0,81 (21 gol)0,85 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Universidad Catolica
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%65 17/26%77 10/13
1,5 Üst%85 22/26%92 12/13
2,5 Üst%69 18/26%69 9/13
3,5 Üst%42 11/26%46 6/13
Gol yememe%23 6/26%23 3/13
U. Chile
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%46 12/26%38 5/13
1,5 Üst%65 17/26%46 6/13
2,5 Üst%54 14/26%46 6/13
3,5 Üst%27 7/26%15 2/13
Gol yememe%42 11/26%38 5/13

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

CD Universidad Catolica
Toplam (26)İç saha (13)
Maçta toplam korner (ort.)9,49,2
7,5 Üst%77 20/26%69 9/13
8,5 Üst%62 16/26%69 9/13
9,5 Üst%38 10/26%38 5/13
10,5 Üst%35 9/26%31 4/13
U. Chile
Toplam (26)Dış saha (13)
Maçta toplam korner (ort.)10,19,3
7,5 Üst%77 20/26%62 8/13
8,5 Üst%65 17/26%54 7/13
9,5 Üst%50 13/26%46 6/13
10,5 Üst%42 11/26%46 6/13

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CD Universidad Catolica
Toplam (26)İç saha (13)
Maç başı kart6,86,9
2,5 Üst%92 24/26%92 12/13
3,5 Üst%81 21/26%92 12/13
4,5 Üst%69 18/26%69 9/13
5,5 Üst%65 17/26%69 9/13
U. Chile
Toplam (26)Dış saha (13)
Maç başı kart5,04,4
2,5 Üst%88 23/26%92 12/13
3,5 Üst%69 18/26%69 9/13
4,5 Üst%54 14/26%38 5/13
5,5 Üst%42 11/26%31 4/13

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CD Universidad Catolica
Toplam (26)İç saha (13)
Maç başı isabetli şut8,58,5
6,5 Üst%73 19/26%85 11/13
7,5 Üst%62 16/26%62 8/13
8,5 Üst%50 13/26%54 7/13
9,5 Üst%27 7/26%23 3/13
U. Chile
Toplam (26)Dış saha (13)
Maç başı isabetli şut9,48,3
6,5 Üst%77 20/26%69 9/13
7,5 Üst%73 19/26%69 9/13
8,5 Üst%62 16/26%54 7/13
9,5 Üst%50 13/26%31 4/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Universidad Catolica
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%42 11/26%54 7/13
Berabere%27 7/26%31 4/13
Geride%31 8/26%15 2/13
U. Chile
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%31 8/26%15 2/13
Berabere%58 15/26%69 9/13
Geride%12 3/26%15 2/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Universidad Catolica (26 maç)

1/181/X21/21X/15X/X0X/222/112/X22/25

U. Chile (26 maç)

1/171/X11/20X/17X/X4X/242/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Universidad Catolica (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 7
16-30 5 6
31-45 15 7
46-60 4 7
61-75 10 3
76-90 11 5

U. Chile (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 8 2
31-45 5 3
46-60 9 4
61-75 5 0
76-90 11 6

Kartlar

CD Universidad Catolica

Sarı 75 · Kırmızı 7 (26 maç · maç başı sarı 2,9)

U. Chile

Sarı 55 · Kırmızı 4 (26 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:30 TSİ itibarıyla · ligde 207 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

CD Universidad Catolica: iç saha, 13 maç · U. Chile: dış saha, 13 maç

CD Universidad CatolicaU. Chile
%51,8Topa sahip olma%58,7
1,24Beklenen gol (xG)0,95
13,5Toplam şut12,7
4,5İsabetli şut3,8
7,8Ceza sahası içi şut7,9
5,0Korner5,5
398Pas462
%82Pas isabeti%80
2,8Kurtarış3,7
11,0Faul10,3
2,3Ofsayt1,9
2,6Sarı kart2,0
0,46Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,15Rakibin xG'si1,09
11,2Rakibin şutu11,5
4,0Rakibin isabetli şutu4,5
4,2Rakibin korneri3,9

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

CD Universidad Catolica – U. Chile ilk 11'ler

CD Universidad Catolica · 4-1-4-1

  1. 27D. MeloK
  2. 23Tomas AstaburuagaD
  3. 5A. FaríasD
  4. 26J. DíazD
  5. 3E. MenaD75' oyundan çıktı 75. dk
  6. 20J. ValenciaO75' oyundan çıktı 75. dk
  7. 11C. MontesO4' gol 4. dk58' oyundan çıktı 58. dk
  8. 14J. MartínezO4' asist 4. dk
  9. 18J. RosselO45' oyundan çıktı 45. dk
  10. 15C. CuevasO62' sarı kart 62. dk
  11. 9F. ZampedriF90+7' sarı kart 90+7. dk
Yedekler
  • 7J. GianiO58' oyuna girdi 58. dk
  • 30D. ValenciaF
  • 1V. BernedoK
  • 21A. GarcíaD75' oyuna girdi 75. dk
  • 6S. ArancibiaD45' oyuna girdi 45. dk86' oyundan çıktı 86. dk
  • 13A. CanalesO75' oyuna girdi 75. dk
  • 10M. PalavecinoO
  • 22M. GómezO
  • 25D. CorralF86' oyuna girdi 86. dk

Teknik direktör: Daniel Garnero

U. Chile · 3-4-3

  1. 25G. CastellónK
  2. 3I. LichnovskyD
  3. 22M. ZaldiviaD
  4. 5N. RamírezD42' sarı kart 42. dk86' oyundan çıktı 86. dk
  5. 7M. GuerreroO90+7' sarı kart 90+7. dk
  6. 15T. ReinhartO76' oyundan çıktı 76. dk
  7. 20C. AránguizO66' sarı kart 66. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  8. 14M. MoralesO80' sarı kart 80. dk
  9. 28A. ArceF86' oyundan çıktı 86. dk
  10. 11E. VargasF
  11. 23I. VásquezF66' oyundan çıktı 66. dk
Yedekler
  • 6N. FernándezD
  • 17F. HormazábalF86' oyuna girdi 86. dk
  • 29L. BarreraO76' oyuna girdi 76. dk
  • 19J. AltamiranoO76' oyuna girdi 76. dk
  • 8I. PobleteO
  • 21M. DíazO
  • 18J. LuceroF86' oyuna girdi 86. dk
  • 9O. RiveroF66' oyuna girdi 66. dk
  • 1C. ToselliK

Teknik direktör: Fernando Gago

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

U. Catolica son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Universidad de Chile 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-4).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: U. Catolica 7, Universidad de Chile 9 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Universidad de Chile 1-0 U. Catolica.

Sıralama
3. (42 p) – 2. (48 p)
Form (son 5)
BMBBG – GGMBG
H2H (G-B-M)
7-4-9 (20 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %42
Korner ort. (maç)
9,5
iddaa MS 1-0-2
2,33 – 3,16 – 2,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

U. Catolica iç saha 12 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,42 gol yedi; Universidad de Chile dış saha 12 maçta 1,17 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: U. Catolica %75, Universidad de Chile %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: U. Catolica %83, Universidad de Chile %42. İlk yarıyı önde kapatma: U. Catolica 6/12, Universidad de Chile 2/12.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): U. Catolica 5,2, Universidad de Chile 5,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: U. Catolica 3,2, Universidad de Chile 1,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,33, 0 – 3,16, 2 – 2,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,05.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 00:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Şili · Primera División puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Colo Colo 251744 5128 +2355 GBBMB
2Universidad de Chile 251465 4520 +2548 MGGGG
3U. Catolica 241338 5136 +1542 GGGGM
4Everton de Vina 251168 4131 +1039 GMGGM
5Palestino 251159 3936 +338 MGMBB
6Deportes Limache 2511410 4637 +937 GGMBG
7Nublense 25988 3038 -835 MMMMG
8La Serena 25898 3942 -333 GGMMG
9Coquimbo Unido 249510 3735 +232 GMMGM
10Concepción 259511 2730 -332 GMBBM
11Huachipato 249510 3440 -632 MBGGB
12A. Italiano 24789 2732 -529 BMGGB
13O'Higgins 258413 2939 -1028 MGMMB
14Cobresal 257513 3646 -1026 GMGBB
15Universidad Concepción 256514 1841 -2323 MMMBM
16Union La Calera 255614 2342 -1921 MMGBG
#TakımOGBMAYAVP
1Universidad de Chile 13931 3110 +2130
2Colo Colo 12822 2810 +1826
3Palestino 13742 2714 +1325
4Deportes Limache 12714 2515 +1022
5U. Catolica 11623 2916 +1320
6A. Italiano 13553 2014 +620
7Huachipato 12624 2322 +120
8La Serena 13544 2219 +319
9Everton de Vina 13544 1916 +319
10Concepción 13544 1714 +319
11Cobresal 12615 1917 +219
12Nublense 13544 1717 019
13Coquimbo Unido 11533 1811 +718
14O'Higgins 12516 1215 -316
15Universidad Concepción 12516 813 -516
16Union La Calera 13436 1718 -115
#TakımOGBMAYAVP
1Colo Colo 13922 2318 +529
2U. Catolica 13715 2220 +222
3Everton de Vina 12624 2215 +720
4Universidad de Chile 12534 1410 +418
5Nublense 12444 1321 -816
6Deportes Limache 13436 2122 -115
7Coquimbo Unido 13427 1924 -514
8La Serena 12354 1723 -614
9Concepción 12417 1016 -613
10Palestino 12417 1222 -1013
11O'Higgins 13337 1724 -712
12Huachipato 12336 1118 -712
13A. Italiano 11236 718 -119
14Cobresal 13148 1729 -127
15Universidad Concepción 13148 1028 -187
16Union La Calera 12138 624 -186

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:23 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,58X3,1622,08

Çifte şans

1X1,40121,16X21,25

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,04

2,5 Alt / Üst

Alt1,87Üst1,53

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.