CD Universidad Catolica 1-1 Audax Italiano: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CD Universidad Catolica 1–1 Audax Italiano (29 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 8–10, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %62–%38, korner 6–3.
Maç özeti
CD Universidad Catolica – Audax Italiano maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Fernando Zampedri 28' (CD Universidad Catolica); César Pinares 55' (pen.) (Audax Italiano). xG: CD Universidad Catolica 0,4 – 1,9 Audax Italiano.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CD Universidad Catolica: Daniel Garnero · Audax Italiano: P. Graff
Maç akışı
CD Universidad Catolica üstte · Audax Italiano altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 28' gol: Fernando Zampedri (CD Universidad Catolica)
- 34' sarı kart: Enzo Ferrario (Audax Italiano)
- 42' sarı kart: Raimundo Rebolledo (Audax Italiano)
- 45' oyuncu değişikliği: Justo Giani ↔ Daniel Gonzales (CD Universidad Catolica)
- 45' oyuncu değişikliği: Mario Eduardo Sandoval ↔ Federico Mateos (Audax Italiano)
- 45+3' kırmızı kart: Fernando Zuqui (CD Universidad Catolica)
- 45+3' kırmızı kart: Michael Fuentes (Audax Italiano)
- 49' sarı kart: Paolo Guajardo (Audax Italiano)
- 50' sarı kart: Clemente Montes (CD Universidad Catolica)
- 55' gol: César Pinares (Audax Italiano)
- 57' oyuncu değişikliği: Alfred Canales ↔ Matias Palavecino (CD Universidad Catolica)
- 57' oyuncu değişikliği: Daniel Gonzales ↔ Sebastián Andrés Arancibia Flores (CD Universidad Catolica)
- 59' sarı kart: César Pinares (Audax Italiano)
- 65' oyuncu değişikliği: Diego Coelho ↔ Franco Troyansky (Audax Italiano)
- 72' oyuncu değişikliği: César Pinares ↔ Oliver Rojas (Audax Italiano)
- 72' oyuncu değişikliği: Eugenio Mena ↔ Diego Valencia (CD Universidad Catolica)
- 79' oyuncu değişikliği: Clemente Montes ↔ Martin Gomez (CD Universidad Catolica)
- 83' oyuncu değişikliği: Paolo Guajardo ↔ Diego Monreal (Audax Italiano)
- 83' oyuncu değişikliği: Giovani Chiaverano Meroi ↔ Nicolás Orellana (Audax Italiano)
- 88' sarı kart: Felipe Salomoni (Audax Italiano)
- 90' sarı kart: Fernando Zampedri (CD Universidad Catolica)
- 90+6' sarı kart: Tomas Ahumada (Audax Italiano)
Maç olayları
- CD Universidad CatolicaAudax Italiano
- 90+6'Tomas AhumadaSarı kart
- Agustín FaríasVAR: penaltı iptal90+5'
- Fernando ZampedriSarı kart90'
- 88'Felipe SalomoniSarı kart
- 83'Paolo Guajardo ↔ Diego MonrealOyuncu değişikliği
- 83'Giovani Chiaverano Meroi ↔ Nicolás OrellanaOyuncu değişikliği
- Clemente Montes ↔ Martin GomezOyuncu değişikliği79'
- 72'César Pinares ↔ Oliver RojasOyuncu değişikliği
- Eugenio Mena ↔ Diego ValenciaOyuncu değişikliği72'
- 65'Diego Coelho ↔ Franco TroyanskyOyuncu değişikliği
- 59'César PinaresSarı kart
- Alfred Canales ↔ Matias PalavecinoOyuncu değişikliği57'
- Daniel Gonzales ↔ Sebastián Andrés Arancibia FloresOyuncu değişikliği57'
- 55'Penaltı golü César Pinares 1–1Penaltı
- Clemente MontesSarı kart50'
- 49'Paolo GuajardoSarı kart
- Fernando ZuquiKırmızı kart45+3'
- 45+3'Michael FuentesKırmızı kart
- Fernando ZuquiVAR: inceleme45+3'
- Justo Giani ↔ Daniel GonzalesOyuncu değişikliği45'
- 45'Mario Eduardo Sandoval ↔ Federico MateosOyuncu değişikliği
- 42'Raimundo RebolledoSarı kart
- 34'Enzo FerrarioSarı kart
- Gol Fernando Zampedri 1–0Asist: Fernando Zuqui28'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 14/26 | %54 7/13 |
| Beraberlik | %15 4/26 | %23 3/13 |
| Mağlubiyet | %31 8/26 | %23 3/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 7/26 | %15 2/13 |
| Beraberlik | %35 9/26 | %31 4/13 |
| Mağlubiyet | %38 10/26 | %54 7/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,04 (53 gol) | 2,38 (31 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (37 gol) | 1,31 (17 gol) |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (28 gol) | 0,62 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,35 (35 gol) | 1,62 (21 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %65 17/26 | %77 10/13 |
| 1,5 Üst | %85 22/26 | %92 12/13 |
| 2,5 Üst | %69 18/26 | %69 9/13 |
| 3,5 Üst | %42 11/26 | %46 6/13 |
| Gol yememe | %23 6/26 | %23 3/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 12/26 | %38 5/13 |
| 1,5 Üst | %65 17/26 | %62 8/13 |
| 2,5 Üst | %46 12/26 | %38 5/13 |
| 3,5 Üst | %19 5/26 | %15 2/13 |
| Gol yememe | %35 9/26 | %31 4/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %77 20/26 | %69 9/13 |
| 8,5 Üst | %62 16/26 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %38 10/26 | %38 5/13 |
| 10,5 Üst | %35 9/26 | %31 4/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %68 17/25 | %83 10/12 |
| 8,5 Üst | %64 16/25 | %83 10/12 |
| 9,5 Üst | %52 13/25 | %67 8/12 |
| 10,5 Üst | %32 8/25 | %42 5/12 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,8 | 6,9 |
| 2,5 Üst | %92 24/26 | %92 12/13 |
| 3,5 Üst | %81 21/26 | %92 12/13 |
| 4,5 Üst | %69 18/26 | %69 9/13 |
| 5,5 Üst | %65 17/26 | %69 9/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,7 |
| 2,5 Üst | %92 23/25 | %92 11/12 |
| 3,5 Üst | %84 21/25 | %83 10/12 |
| 4,5 Üst | %72 18/25 | %83 10/12 |
| 5,5 Üst | %48 12/25 | %67 8/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %73 19/26 | %85 11/13 |
| 7,5 Üst | %62 16/26 | %62 8/13 |
| 8,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %27 7/26 | %23 3/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %76 19/25 | %92 11/12 |
| 7,5 Üst | %64 16/25 | %75 9/12 |
| 8,5 Üst | %44 11/25 | %50 6/12 |
| 9,5 Üst | %16 4/25 | %25 3/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 11/26 | %54 7/13 |
| Berabere | %27 7/26 | %31 4/13 |
| Geride | %31 8/26 | %15 2/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 7/26 | %31 4/13 |
| Berabere | %38 10/26 | %23 3/13 |
| Geride | %35 9/26 | %46 6/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CD Universidad Catolica (26 maç)
Audax Italiano (26 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CD Universidad Catolica (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 7 |
| 16-30 | 5 | 6 |
| 31-45 | 15 | 7 |
| 46-60 | 4 | 7 |
| 61-75 | 10 | 3 |
| 76-90 | 11 | 5 |
Audax Italiano (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 7 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 8 |
Kartlar
CD Universidad Catolica
Sarı 75 · Kırmızı 7 (26 maç · maç başı sarı 2,9)
Audax Italiano
Sarı 73 · Kırmızı 7 (26 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:30 TSİ itibarıyla · ligde 207 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CD Universidad Catolica: iç saha, 13 maç · Audax Italiano: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CD Universidad Catolica – Audax Italiano ilk 11'ler
CD Universidad Catolica · 4-1-4-1
- 27D. MeloK
- 23Tomas AstaburuagaD
- 5A. FaríasD
- 26J. DíazD
- 3E. MenaD72' oyundan çıktı 72. dk
- 13A. CanalesO57' oyundan çıktı 57. dk
- 11C. MontesO50' sarı kart 50. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 8F. ZuquiO28' asist 28. dk45+3' kırmızı kart 45+3. dk
- 15C. CuevasO
- 7J. GianiO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9F. ZampedriF28' gol 28. dk90' sarı kart 90. dk
- 6S. ArancibiaD57' oyuna girdi 57. dk
- 1V. BernedoK
- 25D. CorralF
- 21A. GarcíaD
- 22M. GómezO79' oyuna girdi 79. dk
- 2D. GónzalezD45' oyuna girdi 45. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 10M. PalavecinoO57' oyuna girdi 57. dk
- 4Ignacio Andres Pérez GutierrezD
- 30D. ValenciaF72' oyuna girdi 72. dk
Teknik direktör: Daniel Garnero
Audax Italiano · 4-4-2
- 1T. AhumadaK90+6' sarı kart 90+6. dk
- 35R. RebolledoD42' sarı kart 42. dk
- 13E. FerrarioD34' sarı kart 34. dk
- 29M. OrtizD
- 3F. SalomoniD88' sarı kart 88. dk
- 7P. GuajardoO49' sarı kart 49. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 6M. SandovalO45' oyundan çıktı 45. dk
- 19C. PinaresO55' gol 55. dk59' sarı kart 59. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 21G. ChiaveranoO83' oyundan çıktı 83. dk
- 9D. CoelhoF65' oyundan çıktı 65. dk
- 27M. FuentesF45+3' kırmızı kart 45+3. dk
- 11F. TroyanskyF65' oyuna girdi 65. dk
- 16O. RojasO72' oyuna girdi 72. dk
- 24N. OrellanaF83' oyuna girdi 83. dk
- 14D. MonrealD83' oyuna girdi 83. dk
- 28F. MateosO45' oyuna girdi 45. dk
- 20M. JiménezD
- 25P. GarridoK
- 18N. AedoO
- 30A. UribeO
Teknik direktör: P. Graff
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
U. Catolica son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Audax Italiano 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 3-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 19 maçta galibiyetler U. Catolica 9 – Audax Italiano 5; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Audax Italiano 3-4 U. Catolica.
- Sıralama
- 3. (42 p) – 12. (29 p)
- Form (son 5)
- MBBGG – BMBGG
- H2H (G-B-M)
- 9-5-5 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %82 – %46
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %82 – %36
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,48 – 3,51 – 4,44
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
U. Catolica iç saha 11 maçta maç başına 2,64 gol attı, 1,45 gol yedi; Audax Italiano dış saha 11 maçta 0,64 attı, 1,64 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %82, konukta %46. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: U. Catolica %82, Audax Italiano %36. İlk yarıyı önde kapatma: U. Catolica 5/11, Audax Italiano 4/11.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): U. Catolica 5,2, Audax Italiano 4,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: U. Catolica 3,2, Audax Italiano 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,48, 0 – 3,51, 2 – 4,44. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,75.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %59; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 18:23 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Şili · Primera División puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 25 | +23 | 55 |
| 2 | Universidad de Chile | 25 | +25 | 48 |
| 3 | U. Catolica | 24 | +15 | 42 |
| 4 | Everton de Vina | 25 | +10 | 39 |
| 5 | Palestino | 25 | +3 | 38 |
| 6 | Deportes Limache | 25 | +9 | 37 |
| 7 | Nublense | 25 | -8 | 35 |
| 8 | La Serena | 25 | -3 | 33 |
| 9 | Coquimbo Unido | 24 | +2 | 32 |
| 10 | Concepción | 25 | -3 | 32 |
| 11 | Huachipato | 24 | -6 | 32 |
| 12 | A. Italiano | 24 | -5 | 29 |
| 13 | O'Higgins | 25 | -10 | 28 |
| 14 | Cobresal | 25 | -10 | 26 |
| 15 | Universidad Concepción | 25 | -23 | 23 |
| 16 | Union La Calera | 25 | -19 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universidad de Chile | 13 | +21 | 30 |
| 2 | Colo Colo | 12 | +18 | 26 |
| 3 | Palestino | 13 | +13 | 25 |
| 4 | Deportes Limache | 12 | +10 | 22 |
| 5 | U. Catolica | 11 | +13 | 20 |
| 6 | A. Italiano | 13 | +6 | 20 |
| 7 | Huachipato | 12 | +1 | 20 |
| 8 | La Serena | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Everton de Vina | 13 | +3 | 19 |
| 10 | Concepción | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Cobresal | 12 | +2 | 19 |
| 12 | Nublense | 13 | 0 | 19 |
| 13 | Coquimbo Unido | 11 | +7 | 18 |
| 14 | O'Higgins | 12 | -3 | 16 |
| 15 | Universidad Concepción | 12 | -5 | 16 |
| 16 | Union La Calera | 13 | -1 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 13 | +5 | 29 |
| 2 | U. Catolica | 13 | +2 | 22 |
| 3 | Everton de Vina | 12 | +7 | 20 |
| 4 | Universidad de Chile | 12 | +4 | 18 |
| 5 | Nublense | 12 | -8 | 16 |
| 6 | Deportes Limache | 13 | -1 | 15 |
| 7 | Coquimbo Unido | 13 | -5 | 14 |
| 8 | La Serena | 12 | -6 | 14 |
| 9 | Concepción | 12 | -6 | 13 |
| 10 | Palestino | 12 | -10 | 13 |
| 11 | O'Higgins | 13 | -7 | 12 |
| 12 | Huachipato | 12 | -7 | 12 |
| 13 | A. Italiano | 11 | -11 | 9 |
| 14 | Cobresal | 13 | -12 | 7 |
| 15 | Universidad Concepción | 13 | -18 | 7 |
| 16 | Union La Calera | 12 | -18 | 6 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:23 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
