← Maçlar
İspanya · Primera División RFEF · Grup 224 Ekim 2026 · 19:45 TSİ

CD Teruel 1-1 Aguilas FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Teruel
1–1İY 0–1
Aguilas FC
Maç sonu

CD Teruel 1–1 Aguilas FC (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

CD Teruel – Aguilas FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Goyo Medina 90+4' (CD Teruel); M. Abenza 17' (Aguilas FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CD Teruel üstte · Aguilas FC altta

01530İY607590 17' gol: M. Abenza (Aguilas FC)33' oyuncu değişikliği: Relu ↔ M. Romera (CD Teruel)↔43' sarı kart: E. de Teresa (Aguilas FC)46' oyuncu değişikliği: E. de Teresa ↔ D. Merchan (Aguilas FC)↔50' sarı kart: H. Albisua (CD Teruel)59' oyuncu değişikliği: H. Albisua ↔ S. Ballero (CD Teruel)↔61' sarı kart: Y. El Arbaoui (Aguilas FC)66' oyuncu değişikliği: Y. El Arbaoui ↔ A. Nyada (Aguilas FC)↔66' oyuncu değişikliği: J. Raigal ↔ G. Serrano Iranzo (Aguilas FC)↔69' sarı kart: M. Romera (CD Teruel)76' oyuncu değişikliği: H. Martinez ↔ Fromsa (Aguilas FC)↔79' oyuncu değişikliği: H. Redon ↔ S. Boriko (CD Teruel)↔79' sarı kart: A. Hernandez (Aguilas FC)79' oyuncu değişikliği: S. Moreno ↔ Goyo Medina (CD Teruel)↔85' oyuncu değişikliği: J. Castedo ↔ J. Martinez (Aguilas FC)↔90+1' sarı kart: Ramirez Kiko (CD Teruel)90+4' gol: Goyo Medina (CD Teruel)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 17' gol: M. Abenza (Aguilas FC)
  • 33' oyuncu değişikliği: Relu ↔ M. Romera (CD Teruel)
  • 43' sarı kart: E. de Teresa (Aguilas FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: E. de Teresa ↔ D. Merchan (Aguilas FC)
  • 50' sarı kart: H. Albisua (CD Teruel)
  • 59' oyuncu değişikliği: H. Albisua ↔ S. Ballero (CD Teruel)
  • 61' sarı kart: Y. El Arbaoui (Aguilas FC)
  • 66' oyuncu değişikliği: Y. El Arbaoui ↔ A. Nyada (Aguilas FC)
  • 66' oyuncu değişikliği: J. Raigal ↔ G. Serrano Iranzo (Aguilas FC)
  • 69' sarı kart: M. Romera (CD Teruel)
  • 76' oyuncu değişikliği: H. Martinez ↔ Fromsa (Aguilas FC)
  • 79' oyuncu değişikliği: H. Redon ↔ S. Boriko (CD Teruel)
  • 79' sarı kart: A. Hernandez (Aguilas FC)
  • 79' oyuncu değişikliği: S. Moreno ↔ Goyo Medina (CD Teruel)
  • 85' oyuncu değişikliği: J. Castedo ↔ J. Martinez (Aguilas FC)
  • 90+1' sarı kart: Ramirez Kiko (CD Teruel)
  • 90+4' gol: Goyo Medina (CD Teruel)

Maç olayları

  1. CD TeruelAguilas FC
  2. Gol Goyo Medina 1–190+4'
  3. Ramirez KikoSarı kart90+1'
  4. 85'J. Castedo ↔ J. MartinezOyuncu değişikliği
  5. H. Redon ↔ S. BorikoOyuncu değişikliği79'
  6. 79'A. HernandezSarı kart
  7. S. Moreno ↔ Goyo MedinaOyuncu değişikliği79'
  8. 76'H. Martinez ↔ FromsaOyuncu değişikliği
  9. M. RomeraSarı kart69'
  10. 66'Y. El Arbaoui ↔ A. NyadaOyuncu değişikliği
  11. 66'J. Raigal ↔ G. Serrano IranzoOyuncu değişikliği
  12. 61'Y. El ArbaouiSarı kart
  13. H. Albisua ↔ S. BalleroOyuncu değişikliği59'
  14. H. AlbisuaSarı kart50'
  15. 46'E. de Teresa ↔ D. MerchanOyuncu değişikliği
  16. 43'E. de TeresaSarı kart
  17. Relu ↔ M. RomeraOyuncu değişikliği33'
  18. H. AlbisuaVAR: inceleme29'
  19. 17'Gol M. Abenza 0–1Asist: J. Raigal

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Teruel
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%10 1/10%20 1/5
Beraberlik%30 3/10%60 3/5
Mağlubiyet%60 6/10%20 1/5
Aguilas FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%10 1/10%0 0/5
Beraberlik%50 5/10%60 3/5
Mağlubiyet%40 4/10%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Teruel
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,40 (4 gol)0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç1,70 (17 gol)0,60 (3 gol)
Aguilas FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,90 (9 gol)0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç1,50 (15 gol)1,60 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Teruel
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%30 3/10%40 2/5
1,5 Üst%70 7/10%40 2/5
2,5 Üst%20 2/10%0 0/5
3,5 Üst%20 2/10%0 0/5
Gol yememe%20 2/10%40 2/5
Aguilas FC
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%60 6/10%60 3/5
1,5 Üst%70 7/10%80 4/5
2,5 Üst%40 4/10%20 1/5
3,5 Üst%30 3/10%20 1/5
Gol yememe%20 2/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Teruel
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%20 2/10%40 2/5
Berabere%60 6/10%40 2/5
Geride%20 2/10%20 1/5
Aguilas FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%20 1/5
Berabere%40 4/10%20 1/5
Geride%30 3/10%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Teruel (10 maç)

1/111/X11/20X/10X/X1X/252/102/X12/21

Aguilas FC (10 maç)

1/111/X21/20X/10X/X2X/222/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Teruel (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 2
31-45 2 1
46-60 0 4
61-75 0 3
76-90 1 7

Aguilas FC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 1
31-45 1 1
46-60 0 1
61-75 0 2
76-90 2 3

Kartlar

CD Teruel

Sarı 30 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 3,0)

Aguilas FC

Sarı 29 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Teruel için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 3, yenilen 9. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Águilas son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi.

Gol istatistikleri

Teruel iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 0,50 gol yedi; Águilas bu sezon 8 maçta 1,00 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Teruel %0, Águilas %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Teruel %25, Águilas %62. İlk yarıyı önde kapatma: Teruel 2/4, Águilas 2/8.

Sıralama
19. (5 p) – 17. (6 p)
Form (son 5)
MGMBM – MBMMB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %62
iddaa MS 1-0-2
2,59 – 2,75 – 2,29
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,59, 0 – 2,75, 2 – 2,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,33, Üst 2,32. Karşılıklı Gol: Var 1,95, Yok 1,49.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %44; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Primera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda B: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zaragoza 11731 2112 +924 BBGBG
2Villarreal II 10631 2312 +1121 MBGGB
3Real Jaén 11542 1915 +419 BGBGM
4Real Murcia 10613 128 +419 MGBMG
5Alcorcon 11461 2213 +918 MBBBG
6Ibiza 10523 1713 +417 GBGBG
7FC Cartagena 11443 1613 +316 BGMMB
8Hércules 10514 1011 -116 BGMMG
9Real Madrid II 10433 1311 +215 GBGMG
10Huesca 11362 1313 015 BBBGM
11Antequera 11353 1715 +214 BMBMG
12Gimnastic 10424 1516 -114 MBGGM
13Sant Andreu 11344 1414 013 MBMGB
14Algeciras 10415 1516 -113 GMGGM
15Atlético Madrid II 10253 1816 +211 MBMBB
16Águilas 10154 915 -68 MBMBB
17Rayo Majadahonda 11218 815 -77 MMGMM
18Juventud Torremolinos 10145 1120 -97 MBBGB
19Europa Fc 10217 618 -127 MGMMM
20Teruel 10136 417 -136 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Zaragoza 5410 103 +713
2Alcorcon 6330 167 +912
3Gimnastic 5401 137 +612
4Real Madrid II 5401 116 +512
5FC Cartagena 5320 103 +711
6Antequera 6321 106 +411
7Real Jaén 5320 118 +311
8Huesca 6321 75 +211
9Real Murcia 4310 81 +710
10Villarreal II 5311 105 +510
11Ibiza 5311 84 +410
12Algeciras 5311 74 +310
13Hércules 6312 54 +110
14Sant Andreu 5230 95 +49
15Atlético Madrid II 6141 1311 +27
16Rayo Majadahonda 5212 65 +17
17Teruel 5131 33 06
18Europa Fc 5203 47 -36
19Juventud Torremolinos 5122 78 -15
20Águilas 5122 67 -15
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal II 5320 137 +611
2Zaragoza 6321 119 +211
3Real Murcia 6303 47 -39
4Real Jaén 6222 87 +18
5Ibiza 5212 99 07
6Alcorcon 5131 66 06
7Hércules 4202 57 -26
8FC Cartagena 6123 610 -45
9Atlético Madrid II 4112 55 04
10Huesca 5041 68 -24
11Sant Andreu 6114 59 -44
12Antequera 5032 79 -23
13Real Madrid II 5032 25 -33
14Algeciras 5104 812 -43
15Águilas 5032 38 -53
16Gimnastic 5023 29 -72
17Juventud Torremolinos 5023 412 -82
18Europa Fc 5014 211 -91
19Rayo Majadahonda 6006 210 -80
20Teruel 5005 114 -130

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,59X2,7522,29

Çifte şans

1X1,33121,23X21,25

Karşılıklı gol

Var1,95Yok1,49

1,5 Alt / Üst

Alt2,19Üst1,37

2,5 Alt / Üst

Alt1,33Üst2,32

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.