CD Tenerife B 0-1 Don Benito: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CD Tenerife B 0–1 Don Benito (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
CD Tenerife B – Don Benito maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: G. Santamaria 22' (Don Benito).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
CD Tenerife B üstte · Don Benito altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' gol: G. Santamaria (Don Benito)
Maç olayları
- CD Tenerife BDon Benito
- 22'Gol G. Santamaria 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (14 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %50 2/4 |
| Geride | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Geride | %33 3/9 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CD Tenerife B (9 maç)
Don Benito (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CD Tenerife B (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Don Benito (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
CD Tenerife B
Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Don Benito
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Tenerife II için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 9. Don Benito için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 10, yenilen 14. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Tenerife II bu sezon 8 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,62 gol yedi; Don Benito dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tenerife II %88, Don Benito %75. İlk yarıyı önde kapatma: Tenerife II 2/8, Don Benito 0/4.
- Sıralama
- 14. (10 p) – 6. (14 p)
- Form (son 5)
- MMBMG – MBGMM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %88 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,78 – 3,15 – 3,29
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,78, 0 – 3,15, 2 – 3,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,87.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %81; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 23 gol yediler.
Veri: 2 Kasım 2026 00:10 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 4 puan durumu · Group 4
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Recreativo Huelva | 10 | +13 | 21 |
| 2 | Ciudad de Lucena | 10 | +7 | 19 |
| 3 | Don Benito | 9 | +4 | 17 |
| 4 | Badajoz | 10 | +3 | 17 |
| 5 | Real Betis II | 9 | +5 | 15 |
| 6 | Mijas Las Lagunas | 10 | +4 | 15 |
| 7 | Sevilla Atletico | 9 | +2 | 13 |
| 8 | Linares Deportivo | 9 | 0 | 13 |
| 9 | Puente Genil | 9 | +2 | 12 |
| 10 | Xerez | 9 | +1 | 12 |
| 11 | Estepona | 9 | -2 | 12 |
| 12 | Atlético Central | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Sanluqueño | 9 | +1 | 10 |
| 14 | Tenerife II | 9 | -3 | 10 |
| 15 | Marbella | 9 | -4 | 7 |
| 16 | Antoniano | 9 | -8 | 6 |
| 17 | Tamaraceite | 9 | -10 | 6 |
| 18 | Las Palmas II | 9 | -12 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Recreativo Huelva | 5 | +11 | 13 |
| 2 | Don Benito | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Ciudad de Lucena | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Badajoz | 5 | +2 | 10 |
| 5 | Sevilla Atletico | 5 | +5 | 9 |
| 6 | Atlético Central | 4 | +4 | 9 |
| 7 | Mijas Las Lagunas | 4 | +6 | 8 |
| 8 | Sanluqueño | 4 | +4 | 8 |
| 9 | Puente Genil | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Estepona | 5 | 0 | 8 |
| 11 | Xerez | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Marbella | 5 | +1 | 6 |
| 13 | Tenerife II | 4 | 0 | 6 |
| 14 | Tamaraceite | 5 | -3 | 6 |
| 15 | Real Betis II | 4 | +2 | 5 |
| 16 | Linares Deportivo | 4 | 0 | 5 |
| 17 | Antoniano | 5 | -1 | 5 |
| 18 | Las Palmas II | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Betis II | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Ciudad de Lucena | 5 | +4 | 9 |
| 3 | Recreativo Huelva | 5 | +2 | 8 |
| 4 | Linares Deportivo | 5 | 0 | 8 |
| 5 | Badajoz | 5 | +1 | 7 |
| 6 | Mijas Las Lagunas | 6 | -2 | 7 |
| 7 | Don Benito | 5 | -2 | 7 |
| 8 | Xerez | 4 | +1 | 5 |
| 9 | Puente Genil | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Estepona | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Sevilla Atletico | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Tenerife II | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Atlético Central | 5 | -7 | 3 |
| 14 | Las Palmas II | 4 | -9 | 3 |
| 15 | Sanluqueño | 5 | -3 | 2 |
| 16 | Marbella | 4 | -5 | 1 |
| 17 | Antoniano | 4 | -7 | 1 |
| 18 | Tamaraceite | 4 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
