← Maçlar
Peru · Primera División29 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

CD Los Chankas 0-1 Cusco FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Los Chankas
0–1İY 0–0
Cusco FC
Maç sonu

CD Los Chankas 0–1 Cusco FC (29 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–13, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %42–%58, korner 4–3.

Maç özeti

CD Los Chankas – Cusco FC maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Ivan Colman 90+8' (pen.) (Cusco FC). xG: CD Los Chankas 1,6 – 0,7 Cusco FC.

Maç sonu

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
CD Los Chankas: J. Balazar · Cusco FC: Javier Rabanal

Canlı

0–090+11'

Maç boyunca anlık güncellenir · Son güncelleme 23:03 TSİ

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Los Chankas
Toplam (32)İç saha (16)
Galibiyet%41 13/32%63 10/16
Beraberlik%25 8/32%6 1/16
Mağlubiyet%34 11/32%31 5/16
Cusco FC
Toplam (33)Dış saha (17)
Galibiyet%48 16/33%35 6/17
Beraberlik%9 3/33%6 1/17
Mağlubiyet%42 14/33%59 10/17

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Los Chankas
Toplam (32)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,22 (39 gol)1,62 (26 gol)
Yediği gol / maç1,59 (51 gol)1,31 (21 gol)
Cusco FC
Toplam (33)Dış saha (17)
Attığı gol / maç1,39 (46 gol)1,12 (19 gol)
Yediği gol / maç1,42 (47 gol)2,00 (34 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Los Chankas
Toplam (32)İç saha (16)
KG Var%53 17/32%50 8/16
1,5 Üst%72 23/32%63 10/16
2,5 Üst%53 17/32%56 9/16
3,5 Üst%34 11/32%38 6/16
Gol yememe%25 8/32%31 5/16
Cusco FC
Toplam (33)Dış saha (17)
KG Var%61 20/33%65 11/17
1,5 Üst%73 24/33%76 13/17
2,5 Üst%61 20/33%76 13/17
3,5 Üst%27 9/33%29 5/17
Gol yememe%18 6/33%6 1/17

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

CD Los Chankas
Toplam (32)İç saha (16)
Maçta toplam korner (ort.)9,09,4
7,5 Üst%66 21/32%69 11/16
8,5 Üst%56 18/32%63 10/16
9,5 Üst%47 15/32%50 8/16
10,5 Üst%31 10/32%31 5/16
Cusco FC
Toplam (33)Dış saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)8,38,0
7,5 Üst%58 19/33%53 9/17
8,5 Üst%45 15/33%47 8/17
9,5 Üst%36 12/33%35 6/17
10,5 Üst%24 8/33%24 4/17

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CD Los Chankas
Toplam (32)İç saha (16)
Maç başı kart4,54,4
2,5 Üst%88 28/32%88 14/16
3,5 Üst%81 26/32%88 14/16
4,5 Üst%50 16/32%44 7/16
5,5 Üst%28 9/32%25 4/16
Cusco FC
Toplam (33)Dış saha (17)
Maç başı kart4,24,5
2,5 Üst%85 28/33%88 15/17
3,5 Üst%64 21/33%71 12/17
4,5 Üst%39 13/33%47 8/17
5,5 Üst%21 7/33%24 4/17

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CD Los Chankas
Toplam (32)İç saha (16)
Maç başı isabetli şut9,49,0
6,5 Üst%88 28/32%81 13/16
7,5 Üst%69 22/32%69 11/16
8,5 Üst%59 19/32%63 10/16
9,5 Üst%47 15/32%44 7/16
Cusco FC
Toplam (33)Dış saha (17)
Maç başı isabetli şut9,39,2
6,5 Üst%79 26/33%82 14/17
7,5 Üst%73 24/33%76 13/17
8,5 Üst%64 21/33%65 11/17
9,5 Üst%39 13/33%35 6/17

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Los Chankas
Toplam (32)İç saha (16)
Önde%28 9/32%38 6/16
Berabere%41 13/32%44 7/16
Geride%31 10/32%19 3/16
Cusco FC
Toplam (33)Dış saha (17)
Önde%39 13/33%41 7/17
Berabere%45 15/33%35 6/17
Geride%15 5/33%24 4/17

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Los Chankas (32 maç)

1/171/X21/20X/15X/X5X/232/112/X12/28

Cusco FC (33 maç)

1/1101/X01/23X/16X/X3X/262/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Los Chankas (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 4
16-30 5 4
31-45 9 12
46-60 1 7
61-75 4 8
76-90 13 12

Cusco FC (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 3
16-30 7 7
31-45 6 5
46-60 4 8
61-75 7 9
76-90 9 10

Kartlar

CD Los Chankas

Sarı 68 · Kırmızı 11 (32 maç · maç başı sarı 2,1)

Cusco FC

Sarı 65 · Kırmızı 5 (33 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 291 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

CD Los Chankas: iç saha, 16 maç · Cusco FC: dış saha, 17 maç

CD Los ChankasCusco FC
%51,5Topa sahip olma%52,9
1,29Beklenen gol (xG)1,18
14,1Toplam şut10,0
4,9İsabetli şut3,5
7,9Ceza sahası içi şut5,8
4,6Korner3,3
366Pas412
%79Pas isabeti%83
2,9Kurtarış3,7
10,8Faul10,4
1,8Ofsayt2,2
2,0Sarı kart2,4
0,31Kırmızı kart0,18

Rakiplerine izin verdikleri

1,41Rakibin xG'si2,00
12,5Rakibin şutu17,5
4,1Rakibin isabetli şutu5,8
4,8Rakibin korneri4,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Club Deportivo Los Chankas son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 8 gol yedi. Son 5 maçta Cusco 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Club Deportivo Los Chankas 2 – Cusco 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Mayıs 2026, Cusco 1-1 Club Deportivo Los Chankas.

Sıralama
8. (46 p) – 6. (48 p)
Form (son 5)
MGBBM – GMMGM
H2H (G-B-M)
2-3-3 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%53 – %73
Korner ort. (maç)
8,8
iddaa MS 1-0-2
2,70 – 3,18 – 1,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Club Deportivo Los Chankas iç saha 15 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,33 gol yedi; Cusco dış saha 15 maçta 1,20 attı, 2,07 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Deportivo Los Chankas %53, Cusco %73. İlk yarıyı önde kapatma: Club Deportivo Los Chankas 6/15, Cusco 7/15.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Club Deportivo Los Chankas 4,6, Cusco 3,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Club Deportivo Los Chankas 2,3, Cusco 2,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,70, 0 – 3,18, 2 – 1,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,09.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %63; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Peru · Primera División puan durumu · Primera Division: Tabla Anual

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Alianza Lima 322084 5323 +3068 GGGMG
2Universitario 321796 5737 +2060 BGGGB
3FBC Melgar 321598 5437 +1754 BGGBM
4Deportivo Garcilaso 3216610 5035 +1554 MMGMG
5Sporting Cristal 3315612 6348 +1551 GMGGB
6Cusco 3316314 4647 -151 MGGMM
7Cienciano 3215512 5344 +950 GGMGM
8Alianza Atletico 3214711 4946 +349 GMMGG
9Sport Huancayo 3214513 4648 -247 GGGMG
10Club Deportivo Los Chankas 3213811 3951 -1247 BGMMB
11Sport Boys 3212911 3735 +245 MMGGB
12Juan Pablo II College 3211813 4757 -1041 BGMGM
13Atletico Grau 3310716 3241 -937 MBMMG
14Comerciantes Unidos 3281212 4447 -336 BMGBB
15ADT 3371115 3648 -1232 MBGBB
16UCV Moquegua 327817 2546 -2129 MGMMB
17FC Cajamarca 327718 4465 -2128 BMMMM
18UTC Cajamarca 325819 3858 -2018 MMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1ADT ———— —— ——
2Alianza Atletico ———— —— ——
3Alianza Lima ———— —— ——
4Atletico Grau ———— —— ——
5Cienciano ———— —— ——
6Club Deportivo Los Chankas ———— —— ——
7Comerciantes Unidos ———— —— ——
8Cusco ———— —— ——
9Deportivo Garcilaso ———— —— ——
10FBC Melgar ———— —— ——
11FC Cajamarca ———— —— ——
12Juan Pablo II College ———— —— ——
13Sport Boys ———— —— ——
14Sport Huancayo ———— —— ——
15Sporting Cristal ———— —— ——
16UCV Moquegua ———— —— ——
17UTC Cajamarca ———— —— ——
18Universitario ———— —— ——
#TakımOGBMAYAVP
1ADT ———— —— ——
2Alianza Atletico ———— —— ——
3Alianza Lima ———— —— ——
4Atletico Grau ———— —— ——
5Cienciano ———— —— ——
6Club Deportivo Los Chankas ———— —— ——
7Comerciantes Unidos ———— —— ——
8Cusco ———— —— ——
9Deportivo Garcilaso ———— —— ——
10FBC Melgar ———— —— ——
11FC Cajamarca ———— —— ——
12Juan Pablo II College ———— —— ——
13Sport Boys ———— —— ——
14Sport Huancayo ———— —— ——
15Sporting Cristal ———— —— ——
16UCV Moquegua ———— —— ——
17UTC Cajamarca ———— —— ——
18Universitario ———— —— ——

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,70X3,1821,99

Çifte şans

1X1,43121,16X21,23

Karşılıklı gol

Var1,41Yok2,09

2,5 Alt / Üst

Alt1,94Üst1,49

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.