← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 611 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

CD Eldense B 0-0 UD Vall de Uxo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Eldense B
0–0İY 0–0
UD Vall de Uxo
Maç sonu

CD Eldense B 0–0 UD Vall de Uxo (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

CD Eldense B – UD Vall de Uxo maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Eldense B
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%30 3/10%60 3/5
Beraberlik%40 4/10%20 1/5
Mağlubiyet%30 3/10%20 1/5
UD Vall de Uxo
Toplam (8)Dış saha (5)
Galibiyet%50 4/8%60 3/5
Beraberlik%38 3/8%20 1/5
Mağlubiyet%13 1/8%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Eldense B
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,10 (11 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç0,80 (8 gol)0,80 (4 gol)
UD Vall de Uxo
Toplam (8)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,12 (9 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç0,50 (4 gol)0,40 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Eldense B
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%40 4/10%40 2/5
1,5 Üst%50 5/10%60 3/5
2,5 Üst%30 3/10%60 3/5
3,5 Üst%20 2/10%40 2/5
Gol yememe%40 4/10%60 3/5
UD Vall de Uxo
Toplam (8)Dış saha (5)
KG Var%25 2/8%0 0/5
1,5 Üst%63 5/8%60 3/5
2,5 Üst%25 2/8%20 1/5
3,5 Üst%0 0/8%0 0/5
Gol yememe%63 5/8%80 4/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Eldense B
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%30 3/10%40 2/5
Berabere%70 7/10%60 3/5
Geride%0 0/10%0 0/5
UD Vall de Uxo
Toplam (8)Dış saha (5)
Önde%38 3/8%60 3/5
Berabere%38 3/8%20 1/5
Geride%25 2/8%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Eldense B (10 maç)

1/121/X11/20X/11X/X3X/232/102/X02/20

UD Vall de Uxo (8 maç)

1/131/X01/20X/10X/X3X/202/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Eldense B (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 1
31-45 2 0
46-60 0 2
61-75 2 2
76-90 3 3

UD Vall de Uxo (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 1
31-45 2 1
46-60 2 0
61-75 1 0
76-90 3 2

Kartlar

CD Eldense B

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

UD Vall de Uxo

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 6 puan durumu · Tercera: Group 6

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Villarreal III 9801 156 +924 GGGGG
2Levante II 10541 154 +1119 GBGBB
3Torrent 8413 128 +413 MGMMG
4Vall de Uxó 8341 95 +413 GBBBM
5Eldense B 10343 118 +313 BBMMG
6Hércules II 8341 107 +313 BGGBB
7Roda 8332 108 +212 BGBMG
8Acero 9261 97 +212 BBBGB
9Crevillente 9252 1010 011 GMBMB
10Saguntino 9324 1315 -211 GBMGM
11Buñol 8323 79 -211 MMMGG
12Atzeneta 9162 810 -29 BBGMB
13Ontinyent 1931 8224 1011 -18 GMMBB
14Torrellano 8224 812 -48 MBGGB
15SC Torrevieja 9225 815 -78 MBMBM
16Jove Español 8143 915 -67 BGBMB
17Soneja 8215 815 -77 MMMGM
18Utiel 8044 512 -74 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal III 5401 85 +312
2Eldense B 5311 94 +510
3Roda 4310 62 +410
4Levante II 5230 72 +59
5Saguntino 4301 85 +39
6Ontinyent 1931 4211 74 +37
7Hércules II 4211 64 +27
8Buñol 4211 53 +27
9Atzeneta 5140 43 +17
10Acero 5131 43 +16
11Crevillente 5131 88 06
12Torrellano 4202 56 -16
13Vall de Uxó 3120 32 +15
14SC Torrevieja 4121 44 05
15Torrent 4112 64 +24
16Jove Español 4031 46 -23
17Soneja 4103 37 -43
18Utiel 4022 26 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal III 4400 71 +612
2Levante II 5311 82 +610
3Torrent 4301 64 +29
4Vall de Uxó 5221 63 +38
5Acero 4130 54 +16
6Hércules II 4130 43 +16
7Crevillente 4121 22 05
8Soneja 4112 58 -34
9Jove Español 4112 59 -44
10Buñol 4112 26 -44
11Eldense B 5032 24 -23
12SC Torrevieja 5104 411 -73
13Roda 4022 46 -22
14Atzeneta 4022 47 -32
15Torrellano 4022 36 -32
16Utiel 4022 36 -32
17Saguntino 5023 510 -52
18Ontinyent 1931 4013 37 -41

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,42X2,6522,60

Çifte şans

1X1,26121,26X21,30

Karşılıklı gol

Var1,84Yok1,58

2,5 Alt / Üst

Alt1,38Üst2,21

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 6'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.