← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1725 Ekim 2026 · 18:30 TSİ

CD Binefar 1-1 SD Huesca B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Binefar
1–1İY 0–0
SD Huesca B
Maç sonu

CD Binefar 1–1 SD Huesca B (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

CD Binefar – SD Huesca B maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: S. Coulibaly 74' (CD Binefar); A. Usero 52' (SD Huesca B).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CD Binefar üstte · SD Huesca B altta

01530İY607590 52' gol: A. Usero (SD Huesca B)74' gol: S. Coulibaly (CD Binefar)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 52' gol: A. Usero (SD Huesca B)
  • 74' gol: S. Coulibaly (CD Binefar)

Maç olayları

  1. CD BinefarSD Huesca B
  2. Gol S. Coulibaly 1–174'
  3. 52'Gol A. Usero 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Binefar
Toplam (9)İç saha (3)
Galibiyet%33 3/9%0 0/3
Beraberlik%33 3/9%67 2/3
Mağlubiyet%33 3/9%33 1/3
SD Huesca B
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%0 0/4
Beraberlik%56 5/9%75 3/4
Mağlubiyet%11 1/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Binefar
Toplam (9)İç saha (3)
Attığı gol / maç2,00 (18 gol)1,67 (5 gol)
Yediği gol / maç1,89 (17 gol)2,00 (6 gol)
SD Huesca B
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç0,67 (6 gol)1,50 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Binefar
Toplam (9)İç saha (3)
KG Var%89 8/9%100 3/3
1,5 Üst%100 9/9%100 3/3
2,5 Üst%78 7/9%67 2/3
3,5 Üst%56 5/9%67 2/3
Gol yememe%0 0/9%0 0/3
SD Huesca B
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%33 3/9%75 3/4
1,5 Üst%67 6/9%100 4/4
2,5 Üst%11 1/9%25 1/4
3,5 Üst%11 1/9%25 1/4
Gol yememe%56 5/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Binefar
Toplam (9)İç saha (3)
Önde%56 5/9%0 0/3
Berabere%11 1/9%33 1/3
Geride%33 3/9%67 2/3
SD Huesca B
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%22 2/9%0 0/4
Berabere%67 6/9%75 3/4
Geride%11 1/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Binefar (9 maç)

1/131/X11/21X/10X/X1X/202/102/X12/22

SD Huesca B (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X4X/212/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Binefar (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 3 1
31-45 1 0
46-60 3 4
61-75 3 5
76-90 4 4

SD Huesca B (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 1
31-45 2 0
46-60 2 2
61-75 3 1
76-90 1 2

Kartlar

CD Binefar

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

SD Huesca B

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Binéfar için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 8, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Huesca II için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 3, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Binéfar 4 – Huesca II 5; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Mart 2026, Binéfar 3-0 Huesca II.

Form (son 5)
GMGBM – GBMBB
H2H (G-B-M)
4-3-5 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %14
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %29
iddaa MS 1-0-2
2,15 – 2,86 – 2,71
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Binéfar bu sezon 7 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,86 gol yedi; Huesca II bu sezon 7 maçta 0,86 attı, 0,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %86, konukta %14. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Binéfar %86, Huesca II %29. İlk yarıyı önde kapatma: Binéfar 4/7, Huesca II 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,15, 0 – 2,86, 2 – 2,71. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 17 puan durumu · Tercera: Group 17

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Real Zaragoza II 8611 185 +1319 GGGMG
2Ejea 8512 149 +516 GGGMB
3Brea 8431 114 +715 GGGMB
4Cuarte 8422 1710 +714 MGBBG
5Caspe 8341 139 +413 BGBGB
6La Almunia 8413 1210 +213 GMMGG
7Épila 8332 129 +312 MMGBB
8Fraga 8332 86 +212 BMGBM
9Binéfar 8323 1514 +111 BGMGB
10Huesca II 8251 76 +111 BMBGB
11Atlético Monzón 8323 1115 -411 GGMMB
12Illueca 8314 910 -110 GGBMG
13Andorra CF 8233 913 -49 MMBGB
14CDJ Tamarite 8305 1318 -59 GMMGM
15Almudévar 8224 710 -38 MMBBM
16CD Sietamo 8143 912 -37 MGBBB
17Robres 8035 818 -103 MMMBB
18Belchite 97 8026 318 -152 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Brea 5410 80 +813
2Real Zaragoza II 4400 130 +1312
3Caspe 4310 94 +510
4Ejea 4310 95 +410
5Atlético Monzón 5311 97 +210
6Huesca II 4220 30 +38
7Cuarte 3210 94 +57
8Almudévar 4211 51 +47
9Fraga 4211 63 +37
10La Almunia 4211 76 +17
11CDJ Tamarite 4202 76 +16
12Andorra CF 4202 78 -16
13CD Sietamo 4121 65 +15
14Épila 4121 65 +15
15Illueca 4112 44 04
16Binéfar 3021 56 -12
17Robres 4022 57 -22
18Belchite 97 4022 16 -52
#TakımOGBMAYAVP
1Binéfar 5302 108 +29
2Cuarte 5212 86 +27
3Épila 4211 64 +27
4Real Zaragoza II 4211 55 07
5Ejea 4202 54 +16
6La Almunia 4202 54 +16
7Illueca 4202 56 -16
8Fraga 4121 23 -15
9Caspe 4031 45 -13
10Huesca II 4031 46 -23
11Andorra CF 4031 25 -33
12CDJ Tamarite 4103 612 -63
13Brea 3021 34 -12
14CD Sietamo 4022 37 -42
15Atlético Monzón 3012 28 -61
16Almudévar 4013 29 -71
17Robres 4013 311 -81
18Belchite 97 4004 212 -100

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:34 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:34 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,15X2,8622,71

Çifte şans

1X1,23121,21X21,37

Karşılıklı gol

Var1,61Yok1,78

2,5 Alt / Üst

Alt1,58Üst1,81

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.