← Maçlar
İspanya · Segunda División · 13. hafta6 Kasım 2026 · 22:30 TSİ

Castellon – Eibar

Castellon
–
Eibar
Ertelendi

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Castellon
Toplam (12)İç saha (5)
Galibiyet%67 8/12%60 3/5
Beraberlik%25 3/12%40 2/5
Mağlubiyet%8 1/12%0 0/5
Eibar
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%58 7/12%67 4/6
Beraberlik%17 2/12%0 0/6
Mağlubiyet%25 3/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Castellon
Toplam (12)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,92 (23 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,54 yüksek2,40 (12 gol)
Yediği gol / maç0,42 (5 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,95 düşük0,20 (1 gol)
Eibar
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,75 (21 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,37 yüksek1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,17 (14 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasından 0,20 düşük1,17 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Castellon
Toplam (12)İç saha (5)
KG Var%33 4/12ligde 20.–21. · lig ortalamasından 20 puan düşük%20 1/5
1,5 Üst%75 9/12%80 4/5
2,5 Üst%42 5/12ligde 16.–17. · lig ortalamasından 10 puan düşük%40 2/5
3,5 Üst%17 2/12%40 2/5
Gol yememe%58 7/12%80 4/5
Eibar
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek%50 3/6
1,5 Üst%83 10/12%83 5/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%67 4/6
3,5 Üst%42 5/12%50 3/6
Gol yememe%33 4/12%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Castellon
Toplam (12)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,57,6
7,5 Üst%67 8/12%60 3/5
8,5 Üst%50 6/12%40 2/5
9,5 Üst%42 5/12%40 2/5
10,5 Üst%25 3/12%0 0/5
Eibar
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,810,8
7,5 Üst%67 8/12%67 4/6
8,5 Üst%50 6/12%50 3/6
9,5 Üst%50 6/12%50 3/6
10,5 Üst%33 4/12%50 3/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Castellon
Toplam (12)İç saha (5)
Maç başı kart5,53,6
2,5 Üst%83 10/12%60 3/5
3,5 Üst%75 9/12%40 2/5
4,5 Üst%58 7/12%20 1/5
5,5 Üst%58 7/12%20 1/5
Eibar
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart5,75,3
2,5 Üst%83 10/12%83 5/6
3,5 Üst%75 9/12%67 4/6
4,5 Üst%75 9/12%67 4/6
5,5 Üst%75 9/12%67 4/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Castellon
Toplam (12)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut8,27,2
6,5 Üst%67 8/12%60 3/5
7,5 Üst%67 8/12%60 3/5
8,5 Üst%58 7/12%60 3/5
9,5 Üst%25 3/12%20 1/5
Eibar
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut10,712,0
6,5 Üst%92 11/12%83 5/6
7,5 Üst%75 9/12%83 5/6
8,5 Üst%75 9/12%83 5/6
9,5 Üst%67 8/12%83 5/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Castellon
Toplam (12)İç saha (5)
Önde%58 7/12%60 3/5
Berabere%25 3/12%40 2/5
Geride%17 2/12%0 0/5
Eibar
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%33 4/12%33 2/6
Berabere%33 4/12%33 2/6
Geride%33 4/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Castellon (12 maç)

1/161/X11/20X/11X/X2X/202/112/X02/21

Eibar (12 maç)

1/141/X01/20X/12X/X1X/212/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Castellon (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 2
16-30 6 0
31-45 0 1
46-60 5 1
61-75 2 0
76-90 4 1

Eibar (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 2 2
31-45 3 2
46-60 2 3
61-75 4 1
76-90 2 3

Kartlar

Castellon

Sarı 23 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,9)

Eibar

Sarı 24 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Castellon: iç saha, 5 maç · Eibar: dış saha, 6 maç

CastellonEibar
%63,8Topa sahip olma%40,0
1,98Beklenen gol (xG)1,11
13,4Toplam şut10,7
4,2İsabetli şut4,7
8,8Ceza sahası içi şut7,5
3,4Korner2,2
603Pas344
%87Pas isabeti%74
2,6Kurtarış6,3
10,4Faul10,8
1,4Ofsayt1,0
1,0Sarı kart2,3
0,00Kırmızı kart0,17

Rakiplerine izin verdikleri

1,49Rakibin xG'si1,78
10,0Rakibin şutu22,8
3,0Rakibin isabetli şutu7,3
4,2Rakibin korneri8,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Castellón 12831 235 +1827 BMGGB
2Almeria 12822 2310 +1326 GGGBB
3Burgos 13733 1914 +524 MGGBG
4Eibar 12723 2114 +723 GMBMB
5Granada CF 12723 2014 +623 GGGGG
6Mallorca 12642 157 +822 BGBBG
7Sporting Gijon 12714 1313 022 GGGMG
8Girona 12633 2211 +1121 BBGGM
9Oviedo 13634 1916 +321 GGBMG
10Cordoba 13616 2222 019 MGGBG
11Sabadell 12453 1211 +117 BGMBM
12Las Palmas 12525 1721 -417 BMMGG
13Valladolid 12435 2019 +115 BGMMG
14Tenerife 12363 1517 -215 MBBBB
15Eldense 12426 1317 -414 GGGMM
16Celta de Vigo II 13346 1925 -613 GBMBM
17Leganes 13337 1123 -1212 MMBMM
18FC Andorra 12327 1722 -511 BGMMB
19Real Sociedad II 12327 1522 -711 MMMMG
20Cadiz 13247 1618 -210 MMGMM
21Albacete 13319 1324 -1110 MMGGG
22AD Ceuta FC 131210 1030 -205 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Burgos 8521 138 +517
2Almeria 6510 155 +1016
3Mallorca 6501 123 +915
4Girona 7421 166 +1014
5Valladolid 6402 1510 +512
6Cordoba 6402 118 +312
7Castellón 5320 121 +1111
8Sabadell 5320 84 +411
9Eibar 6321 107 +311
10Granada CF 5311 95 +410
11Sporting Gijon 6312 66 010
12Tenerife 6231 75 +29
13Celta de Vigo II 7232 1313 09
14Cadiz 8224 108 +28
15Oviedo 6222 75 +28
16Eldense 6222 98 +18
17Las Palmas 6222 68 -28
18Leganes 6213 69 -37
19FC Andorra 6204 1011 -16
20Albacete 6204 79 -26
21Real Sociedad II 6114 610 -44
22AD Ceuta FC 7115 612 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Castellón 7511 114 +716
2Granada CF 7412 119 +213
3Oviedo 7412 1211 +113
4Eibar 6402 117 +412
5Sporting Gijon 6402 77 012
6Almeria 6312 85 +310
7Las Palmas 6303 1113 -29
8Girona 5212 65 +17
9Burgos 5212 66 07
10Mallorca 6141 34 -17
11Cordoba 7214 1114 -37
12Real Sociedad II 6213 912 -37
13Sabadell 7133 47 -36
14Tenerife 6132 812 -46
15Eldense 6204 49 -56
16FC Andorra 6123 711 -45
17Leganes 7124 514 -95
18Celta de Vigo II 6114 612 -64
19Albacete 7115 615 -94
20Valladolid 6033 59 -43
21Cadiz 5023 610 -42
22AD Ceuta FC 6015 418 -141

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,46X3,9624,74

Çifte şans

1X1,07121,12X22,10

Karşılıklı gol

Var1,54Yok2,00

1,5 Alt / Üst

Alt4,46Üst1,08

2,5 Alt / Üst

Alt2,14Üst1,47

3,5 Alt / Üst

Alt1,41Üst2,28

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.