← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Isthmian · 11. hafta5 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Carshalton 0-4 Eastbourne Borough: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Carshalton
0–4İY 0–2
Eastbourne Borough
Maç sonu

Carshalton 0–4 Eastbourne Borough (5 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Carshalton – Eastbourne Borough maçı 0-4 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Carshalton
Toplam (17)İç saha (8)
Galibiyet%47 8/17%50 4/8
Beraberlik%6 1/17%0 0/8
Mağlubiyet%47 8/17%50 4/8
Eastbourne Borough
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%67 10/15%43 3/7
Beraberlik%7 1/15%14 1/7
Mağlubiyet%27 4/15%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Carshalton
Toplam (17)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,59 (27 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç2,00 (34 gol)1,62 (13 gol)
Eastbourne Borough
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,80 (27 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)1,43 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Carshalton
Toplam (17)İç saha (8)
KG Var%53 9/17%38 3/8
1,5 Üst%94 16/17%88 7/8
2,5 Üst%76 13/17%63 5/8
3,5 Üst%47 8/17%25 2/8
Gol yememe%18 3/17%25 2/8
Eastbourne Borough
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%47 7/15%57 4/7
1,5 Üst%73 11/15%86 6/7
2,5 Üst%60 9/15%71 5/7
3,5 Üst%33 5/15%43 3/7
Gol yememe%40 6/15%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Carshalton
Toplam (17)İç saha (8)
Önde%29 5/17%50 4/8
Berabere%24 4/17%13 1/8
Geride%47 8/17%38 3/8
Eastbourne Borough
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%67 10/15%57 4/7
Berabere%20 3/15%14 1/7
Geride%13 2/15%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Carshalton (17 maç)

1/151/X01/20X/12X/X1X/212/112/X02/27

Eastbourne Borough (15 maç)

1/191/X11/20X/11X/X0X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Carshalton (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 7
16-30 3 6
31-45 5 3
46-60 5 5
61-75 5 5
76-90 5 4

Eastbourne Borough (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 2
31-45 7 2
46-60 1 4
61-75 3 2
76-90 6 4

Kartlar

Carshalton

Sarı 1 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

Eastbourne Borough

Sarı 1 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 168 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Isthmian puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Welling United 161204 3416 +1836 GMGGG
2Enfield Town 151113 4318 +2534 GBGGM
3Eastbourne Borough 151014 2716 +1131 GGGGM
4Lewes 16934 2620 +630 GBBMG
5Dartford 161006 2823 +530 MMMGG
6Ramsgate 15816 3319 +1425 GMGMG
7Carshalton Athletic 17818 2734 -725 MBMMG
8St Albans City 13724 2519 +623 GGGMM
9Chatham Town 15717 2824 +422 GGMMB
10Wingate & Finchley 15645 2829 -122 GGBBM
11Burgess Hill Town 16574 2628 -222 GMMBB
12Leatherhead 13634 2721 +621 BMMGG
13Whyteleafe 16637 2827 +121 GGMGG
14Dulwich Hamlet 16637 2729 -221 MBGMM
15Aveley 16628 2528 -320 GMGGM
16Maldon & Tiptree 186210 2640 -1420 GBMGG
17Cheshunt 16466 1927 -818 BMMGM
18Brentwood Town 15519 2528 -316 GGMMB
19Cray Wanderers 10433 2315 +815 MBGMG
20Three Bridges 15249 2540 -1510 MBMMB
21Stanway Rovers 162212 1440 -268 MGMMB
22Whitehawk 161411 1437 -237 MBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Welling United 9900 233 +2027
2Eastbourne Borough 8701 156 +921
3Chatham Town 7511 1810 +816
4Ramsgate 7502 206 +1415
5Enfield Town 8503 1911 +815
6Burgess Hill Town 8431 1613 +315
7Dartford 7502 118 +315
8Whyteleafe 9423 2214 +814
9Dulwich Hamlet 8422 1812 +614
10Wingate & Finchley 8422 1512 +314
11Lewes 8422 1210 +214
12Cheshunt 7340 116 +513
13Aveley 9414 1617 -113
14St Albans City 6402 158 +712
15Brentwood Town 8404 1915 +412
16Carshalton Athletic 8404 1113 -212
17Maldon & Tiptree 10316 1419 -510
18Cray Wanderers 5221 107 +38
19Leatherhead 6213 1512 +37
20Three Bridges 8134 1421 -76
21Whitehawk 7124 715 -85
22Stanway Rovers 7115 712 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Enfield Town 7610 247 +1719
2Lewes 8512 1410 +416
3Dartford 9504 1715 +215
4Leatherhead 7421 129 +314
5Carshalton Athletic 9414 1621 -513
6St Albans City 7322 1011 -111
7Eastbourne Borough 7313 1210 +210
8Ramsgate 8314 1313 010
9Maldon & Tiptree 8314 1221 -910
10Welling United 7304 1113 -29
11Wingate & Finchley 7223 1317 -48
12Cray Wanderers 5212 138 +57
13Aveley 7214 911 -27
14Burgess Hill Town 8143 1015 -57
15Whyteleafe 7214 613 -77
16Dulwich Hamlet 8215 917 -87
17Chatham Town 8206 1014 -46
18Cheshunt 9126 821 -135
19Brentwood Town 7115 613 -74
20Three Bridges 7115 1119 -84
21Stanway Rovers 9117 728 -214
22Whitehawk 9027 722 -152

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,52X3,3522,08

Çifte şans

1X1,42121,16X21,28

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,29

2,5 Alt / Üst

Alt1,88Üst1,55

3,5 Alt / Üst

Alt1,43Üst2,10

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.