← Maçlar
Galler · FAW Championship23 Ekim 2026 · 21:30 TSİ

Carmarthen Town 1-3 Caerphilly Athletic FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Carmarthen Town
1–3İY 0–3
Caerphilly Athletic FC
Maç sonu

Carmarthen Town 1–3 Caerphilly Athletic FC (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–3.

Maç özeti

Carmarthen Town – Caerphilly Athletic FC maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: L. Reed 64' (Carmarthen Town); F. Skiverton 3', D. Perrett 9', J. Evans 24' (Caerphilly Athletic FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Carmarthen Town üstte · Caerphilly Athletic FC altta

01530İY607590 3' gol: F. Skiverton (Caerphilly Athletic FC)9' gol: D. Perrett (Caerphilly Athletic FC)24' gol: J. Evans (Caerphilly Athletic FC)64' gol: L. Reed (Carmarthen Town)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 3' gol: F. Skiverton (Caerphilly Athletic FC)
  • 9' gol: D. Perrett (Caerphilly Athletic FC)
  • 24' gol: J. Evans (Caerphilly Athletic FC)
  • 64' gol: L. Reed (Carmarthen Town)

Maç olayları

  1. Carmarthen TownCaerphilly Athletic FC
  2. Gol L. Reed 1–364'
  3. 24'Gol J. Evans 0–3
  4. 9'Gol D. Perrett 0–2
  5. 3'Gol F. Skiverton 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Carmarthen Town
Toplam (13)İç saha (8)
Galibiyet%31 4/13%25 2/8
Beraberlik%23 3/13%13 1/8
Mağlubiyet%46 6/13%63 5/8
Caerphilly Athletic FC
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%31 4/13%29 2/7
Beraberlik%15 2/13%14 1/7
Mağlubiyet%54 7/13%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Carmarthen Town
Toplam (13)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,85 (24 gol)1,88 (15 gol)
Yediği gol / maç2,31 (30 gol)2,75 (22 gol)
Caerphilly Athletic FC
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,31 (17 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç1,85 (24 gol)2,14 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Carmarthen Town
Toplam (13)İç saha (8)
KG Var%92 12/13%88 7/8
1,5 Üst%100 13/13%100 8/8
2,5 Üst%100 13/13%100 8/8
3,5 Üst%69 9/13%88 7/8
Gol yememe%0 0/13%0 0/8
Caerphilly Athletic FC
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%62 8/13%57 4/7
1,5 Üst%77 10/13%86 6/7
2,5 Üst%77 10/13%86 6/7
3,5 Üst%46 6/13%57 4/7
Gol yememe%15 2/13%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Carmarthen Town
Toplam (13)İç saha (8)
Önde%38 5/13%13 1/8
Berabere%31 4/13%50 4/8
Geride%31 4/13%38 3/8
Caerphilly Athletic FC
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%23 3/13%14 1/7
Berabere%23 3/13%29 2/7
Geride%54 7/13%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Carmarthen Town (13 maç)

1/121/X11/22X/12X/X1X/212/102/X12/23

Caerphilly Athletic FC (13 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/202/102/X02/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Carmarthen Town (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 3 3
31-45 4 2
46-60 4 5
61-75 5 6
76-90 3 7

Caerphilly Athletic FC (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 3 3
31-45 3 4
46-60 3 4
61-75 2 2
76-90 3 3

Kartlar

Carmarthen Town

Sarı 0 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Caerphilly Athletic FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 204 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Carmarthen son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 11 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Caerphilly Athletic son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Carmarthen iç saha 6 maçta maç başına 2,33 gol attı, 2,50 gol yedi; Caerphilly Athletic dış saha 5 maçta 0,80 attı, 2,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Carmarthen %100, Caerphilly Athletic %40. İlk yarıyı önde kapatma: Carmarthen 1/6, Caerphilly Athletic 0/5.

Sıralama
7. (15 p) – 11. (11 p)
Form (son 5)
MBMGB – GGMMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,69 – 3,56 – 3,19
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,56, 2 – 3,19. Karşılıklı Gol: Var 1,26, Yok 2,55.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %90; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 22 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:39 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Galler · FAW Championship puan durumu · South

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Pontypridd Town 13832 3522 +1327 GBBGG
2Aberystwyth Town 11812 2810 +1825 BGMGG
3Swansea University 11731 3415 +1924 BGBMG
4Caerau (Ely) 13715 2423 +122 GGMGM
5Baglan Dragons 13625 1414 020 MGBMG
6Ynyshir Albions 11542 2013 +719 BGGGM
7Afan Lido 14536 2426 -218 MBGMG
8Trethomas Bluebirds 13454 2623 +317 MGGMB
9Treowen Stars 12525 2223 -117 MMMGB
10Carmarthen Town 13436 2430 -615 MBMMM
11Pontardawe Town 11425 2021 -114 GGBGB
12Caerphilly Athletic 13427 1724 -714 MGGMM
13Newport City 11344 2117 +413 BMBGB
14Cardiff Draconians 11335 1419 -512 BBMGM
15Llantwit Major 12336 1426 -1212 MBGMB
16Llanelli AFC 140311 1243 -313 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Swansea University 5410 165 +1113
2Aberystwyth Town 7412 135 +813
3Pontypridd Town 6402 148 +612
4Afan Lido 7331 1612 +412
5Cardiff Draconians 7322 1313 011
6Ynyshir Albions 4310 125 +710
7Caerau (Ely) 7313 1113 -210
8Baglan Dragons 8314 911 -210
9Pontardawe Town 4301 116 +59
10Trethomas Bluebirds 7232 1614 +29
11Caerphilly Athletic 6213 89 -17
12Carmarthen Town 8215 1522 -77
13Treowen Stars 5113 89 -14
14Llantwit Major 5113 58 -34
15Llanelli AFC 7034 817 -93
16Newport City 5023 710 -32
#TakımOGBMAYAVP
1Pontypridd Town 7430 2114 +715
2Treowen Stars 7412 1414 013
3Aberystwyth Town 4400 155 +1012
4Caerau (Ely) 6402 1310 +312
5Swansea University 6321 1810 +811
6Newport City 6321 147 +711
7Baglan Dragons 5311 53 +210
8Ynyshir Albions 7232 88 09
9Trethomas Bluebirds 6222 109 +18
10Carmarthen Town 5221 98 +18
11Llantwit Major 7223 918 -98
12Caerphilly Athletic 7214 915 -67
13Afan Lido 7205 814 -66
14Pontardawe Town 7124 915 -65
15Cardiff Draconians 4013 16 -51
16Llanelli AFC 7007 426 -220

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,69X3,5623,19

Çifte şans

1X1,16121,12X21,63

Karşılıklı gol

Var1,26Yok2,55

3,5 Alt / Üst

Alt1,62Üst1,76

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FAW Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.