Carlisle 3-0 Harrogate: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Carlisle 3–0 Harrogate (28 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Carlisle – Harrogate maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: J. Williams 9', C. Whelan 46', R. Galvin 61' (Carlisle).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Carlisle üstte · Harrogate altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' gol: J. Williams (Carlisle)
- 14' kırmızı kart: M. Azeez (Carlisle)
- 22' sarı kart: K. Richardson (Carlisle)
- 30' kırmızı kart: H. Bunker (Carlisle)
- 40' oyuncu değişikliği: D. Ajiboye ↔ C. Camps (Carlisle)
- 41' sarı kart: C. McGuckin (Harrogate)
- 43' sarı kart: E. Bristow (Harrogate)
- 46' oyuncu değişikliği: L. Cass ↔ S. McCoulsky (Harrogate)
- 46' gol: C. Whelan (Carlisle)
- 54' sarı kart: M. Williams (Harrogate)
- 56' oyuncu değişikliği: J. Williams ↔ R. Galvin (Carlisle)
- 56' oyuncu değişikliği: C. Whelan ↔ T. Jenks (Carlisle)
- 61' gol: R. Galvin (Carlisle)
- 63' sarı kart: S. Dreyer (Harrogate)
- 65' oyuncu değişikliği: C. McGuckin ↔ J. Muldoon (Harrogate)
- 68' oyuncu değişikliği: M. Obiero ↔ S. Wearne (Carlisle)
- 69' oyuncu değişikliği: K. Richardson ↔ T. Mullarkey (Carlisle)
Maç olayları
- CarlisleHarrogate
- K. Richardson ↔ T. MullarkeyOyuncu değişikliği69'
- M. Obiero ↔ S. WearneOyuncu değişikliği68'
- 65'C. McGuckin ↔ J. MuldoonOyuncu değişikliği
- 63'S. DreyerSarı kart
- Gol R. Galvin 3–061'
- J. Williams ↔ R. GalvinOyuncu değişikliği56'
- C. Whelan ↔ T. JenksOyuncu değişikliği56'
- 54'M. WilliamsSarı kart
- 46'L. Cass ↔ S. McCoulskyOyuncu değişikliği
- Gol C. Whelan 2–0Asist: J. Williams46'
- 43'E. BristowSarı kart
- 41'C. McGuckinSarı kart
- D. Ajiboye ↔ C. CampsOyuncu değişikliği40'
- H. BunkerKırmızı kart30'
- K. RichardsonSarı kart22'
- M. AzeezKırmızı kart14'
- Gol J. Williams 1–0Asist: C. Whelan9'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 7/16 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %25 2/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 10/16 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %13 2/16 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (32 gol) | 2,25 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (23 gol) | 1,75 (14 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,12 (34 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (23 gol) | 1,62 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %63 10/16 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %25 2/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 11/16 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %81 13/16 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %56 9/16 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %25 4/16 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 8/16 | %63 5/8 |
| Berabere | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Geride | %19 3/16 | %0 0/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 7/16 | %25 2/8 |
| Berabere | %31 5/16 | %25 2/8 |
| Geride | %25 4/16 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Carlisle (16 maç)
Harrogate (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Carlisle (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 6 | 1 |
| 76-90 | 8 | 8 |
Harrogate (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 8 | 2 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Kartlar
Carlisle
Sarı 28 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 1,8)
Harrogate
Sarı 30 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 189 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Carlisle 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 9-3). Harrogate için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 11, yenilen 3.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Carlisle 2 – Harrogate 7; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Temmuz 2025, Harrogate 0-2 Carlisle.
- Sıralama
- 12. (20 p) – 2. (31 p)
- Form (son 5)
- GGBGG – GGBGG
- H2H (G-B-M)
- 2-3-7 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,84 – 3,34 – 2,92
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Carlisle iç saha 7 maçta maç başına 2,14 gol attı, 2,00 gol yedi; Harrogate dış saha 6 maçta 1,50 attı, 1,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Carlisle %86, Harrogate %50. İlk yarıyı önde kapatma: Carlisle 4/7, Harrogate 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,84, 0 – 3,34, 2 – 2,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,18.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 6 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · National League puan durumu · Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boreham Wood | 16 | +27 | 44 |
| 2 | Harrogate Town | 16 | +11 | 32 |
| 3 | Southend | 16 | +11 | 29 |
| 4 | AFC Fylde | 16 | +6 | 29 |
| 5 | Yeovil Town | 16 | +15 | 28 |
| 6 | Worthing | 16 | +7 | 28 |
| 7 | Altrincham | 16 | 0 | 28 |
| 8 | Carlisle | 16 | +9 | 26 |
| 9 | Barrow | 15 | +7 | 25 |
| 10 | FC Halifax Town | 16 | +8 | 24 |
| 11 | Sutton Utd | 16 | -1 | 24 |
| 12 | Woking | 16 | +1 | 21 |
| 13 | Kidderminster Harriers | 16 | +1 | 21 |
| 14 | Aldershot Town | 16 | 0 | 21 |
| 15 | AFC Hornchurch | 16 | -8 | 21 |
| 16 | Forest Green | 14 | -1 | 19 |
| 17 | Eastleigh | 16 | -6 | 19 |
| 18 | Wealdstone | 16 | -6 | 18 |
| 19 | Boston United | 16 | -8 | 18 |
| 20 | Tamworth | 15 | -7 | 17 |
| 21 | Hartlepool | 16 | -9 | 15 |
| 22 | Solihull Moors | 16 | -21 | 13 |
| 23 | Scunthorpe | 15 | -11 | 10 |
| 24 | Gateshead | 15 | -25 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boreham Wood | 8 | +14 | 22 |
| 2 | Harrogate Town | 8 | +13 | 19 |
| 3 | FC Halifax Town | 9 | +9 | 17 |
| 4 | Altrincham | 8 | +4 | 16 |
| 5 | AFC Hornchurch | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Eastleigh | 8 | +3 | 15 |
| 7 | Yeovil Town | 8 | +9 | 14 |
| 8 | AFC Fylde | 8 | +5 | 14 |
| 9 | Worthing | 9 | +3 | 14 |
| 10 | Barrow | 7 | +6 | 13 |
| 11 | Tamworth | 8 | +4 | 13 |
| 12 | Aldershot Town | 8 | +4 | 13 |
| 13 | Southend | 7 | +2 | 13 |
| 14 | Sutton Utd | 8 | -1 | 13 |
| 15 | Carlisle | 8 | +4 | 12 |
| 16 | Kidderminster Harriers | 8 | +2 | 12 |
| 17 | Forest Green | 9 | -1 | 11 |
| 18 | Boston United | 9 | -3 | 10 |
| 19 | Hartlepool | 7 | -1 | 9 |
| 20 | Woking | 8 | -2 | 8 |
| 21 | Scunthorpe | 6 | +1 | 7 |
| 22 | Wealdstone | 8 | -8 | 7 |
| 23 | Solihull Moors | 9 | -11 | 6 |
| 24 | Gateshead | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boreham Wood | 8 | +13 | 22 |
| 2 | Southend | 9 | +9 | 16 |
| 3 | AFC Fylde | 8 | +1 | 15 |
| 4 | Yeovil Town | 8 | +6 | 14 |
| 5 | Carlisle | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Worthing | 7 | +4 | 14 |
| 7 | Woking | 8 | +3 | 13 |
| 8 | Harrogate Town | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Barrow | 8 | +1 | 12 |
| 10 | Altrincham | 8 | -4 | 12 |
| 11 | Wealdstone | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Sutton Utd | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Kidderminster Harriers | 8 | -1 | 9 |
| 14 | Forest Green | 5 | 0 | 8 |
| 15 | Aldershot Town | 8 | -4 | 8 |
| 16 | Boston United | 7 | -5 | 8 |
| 17 | FC Halifax Town | 7 | -1 | 7 |
| 18 | Solihull Moors | 7 | -10 | 7 |
| 19 | Hartlepool | 9 | -8 | 6 |
| 20 | AFC Hornchurch | 9 | -14 | 6 |
| 21 | Eastleigh | 8 | -9 | 4 |
| 22 | Tamworth | 7 | -11 | 4 |
| 23 | Scunthorpe | 9 | -12 | 3 |
| 24 | Gateshead | 9 | -19 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün National League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
