← Maçlar
Güney Afrika · 1st Division · 9. hafta2 Kasım 2026 · 20:30 TSİ

Cape Town Ct 1-0 Magesi FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Cape Town Ct
1–0İY 1–0
Magesi FC
Maç sonu

Cape Town Ct 1–0 Magesi FC (2 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Cape Town Ct – Magesi FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Cape Town Ct
Toplam (10)İç saha (4)
Galibiyet%60 6/10%75 3/4
Beraberlik%30 3/10%25 1/4
Mağlubiyet%10 1/10%0 0/4
Magesi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%60 6/10%80 4/5
Beraberlik%30 3/10%0 0/5
Mağlubiyet%10 1/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Cape Town Ct
Toplam (10)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,60 (16 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç0,90 (9 gol)0,75 (3 gol)
Magesi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç0,60 (6 gol)0,60 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Cape Town Ct
Toplam (10)İç saha (4)
KG Var%70 7/10%75 3/4
1,5 Üst%80 8/10%75 3/4
2,5 Üst%50 5/10%50 2/4
3,5 Üst%20 2/10%25 1/4
Gol yememe%30 3/10%25 1/4
Magesi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%50 5/10%40 2/5
1,5 Üst%50 5/10%40 2/5
2,5 Üst%30 3/10%40 2/5
3,5 Üst%20 2/10%40 2/5
Gol yememe%40 4/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Cape Town Ct
Toplam (10)İç saha (4)
Önde%63 5/8%67 2/3
Berabere%38 3/8%33 1/3
Geride%0 0/8%0 0/3
Magesi FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%60 6/10%60 3/5
Berabere%20 2/10%20 1/5
Geride%20 2/10%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Cape Town Ct (8 maç)

1/151/X01/20X/10X/X2X/212/102/X02/20

Magesi FC (10 maç)

1/151/X11/20X/11X/X1X/202/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Cape Town Ct (0 maç)

Magesi FC (1 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 0 0
46-60 0 0
61-75 0 0
76-90 0 0

Kartlar

Cape Town Ct

Magesi FC

Sarı 2 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Cape Town City için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 10, yenilen 4. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Magesi için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 7, yenilen 3.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Cape Town City 0 – Magesi 2; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Haziran 2026, Cape Town City 1-1 Magesi.

Sıralama
2. (17 p) – 1. (20 p)
Form (son 5)
GGGBG – GGBBG
H2H (G-B-M)
0-2-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,92 – 2,81 – 3,24
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Cape Town City bu sezon 8 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,00 gol yedi; Magesi dış saha 4 maçta 2,00 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %62, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cape Town City %75, Magesi %50. İlk yarıyı önde kapatma: Cape Town City 4/7, Magesi 3/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,92, 0 – 2,81, 2 – 3,24. Karşılıklı Gol: Var 1,95, Yok 1,49.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 16:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Güney Afrika · 1st Division puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Magesi 8620 124 +820 GBBGG
2Cape Town City 8521 148 +617 GBGGG
3Casric Stars 8512 96 +316 GGMGB
4Hungry Lions 8431 115 +615 GBGGG
5Lerumo Lions 8422 116 +514 MMBGG
6Upington City 8422 1310 +314 GBMGG
7Hope FC 8422 65 +114 MGBBG
8Highbury 8332 87 +112 MBBMB
9Gomora United FC 8323 1112 -111 MBGMM
10NWU FC 8242 56 -110 BBBGG
11Leicesterfield 8314 812 -410 GGMMM
12Midlands Wanderers 8224 56 -18 BMGBM
13University of Pretoria 8224 810 -28 BBGMM
14Orbit College 8035 410 -63 BMBMM
15The Bees 8107 311 -83 MGMMM
16Venda FC 8017 414 -101 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Hungry Lions 4310 72 +510
2Casric Stars 4310 62 +410
3Hope FC 5311 43 +110
4Magesi 4220 42 +28
5Cape Town City 3210 63 +37
6Upington City 4211 75 +27
7Gomora United FC 4202 78 -16
8Leicesterfield 5203 37 -46
9NWU FC 4121 33 05
10Lerumo Lions 3111 32 +14
11Highbury 4112 23 -14
12Midlands Wanderers 4112 23 -14
13University of Pretoria 4112 24 -24
14The Bees 4103 24 -23
15Orbit College 4022 46 -22
16Venda FC 4013 49 -51
#TakımOGBMAYAVP
1Magesi 4400 82 +612
2Lerumo Lions 5311 84 +410
3Cape Town City 5311 85 +310
4Highbury 4220 64 +28
5Upington City 4211 65 +17
6Casric Stars 4202 34 -16
7Hungry Lions 4121 43 +15
8Gomora United FC 4121 44 05
9NWU FC 4121 23 -15
10University of Pretoria 4112 66 04
11Leicesterfield 3111 55 04
12Midlands Wanderers 4112 33 04
13Hope FC 3111 22 04
14Orbit College 4013 04 -41
15Venda FC 4004 05 -50
16The Bees 4004 17 -60

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,92X2,8123,24

Çifte şans

1X1,16121,21X21,47

Karşılıklı gol

Var1,95Yok1,49

1,5 Alt / Üst

Alt2,26Üst1,34

2,5 Alt / Üst

Alt1,36Üst2,22

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.