Cancún F.C 1-1 Piratas F.C: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cancún F.C 1–1 Piratas F.C (6 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–17, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %41–%59, korner 6–7.
Maç özeti
Cancún F.C – Piratas F.C maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Jose Rodriguez 8' (Cancún F.C); Christian Fernandez 59' (Piratas F.C). xG: Cancún F.C 1,2 – 1,0 Piratas F.C.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cancún F.C: M. Bravo · Piratas F.C: Mario García
Maç akışı
Cancún F.C üsttePiratas F.C altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %70 · 6 şut · 0,4
- 16–30'Ev %69 · 4 şut · 0,2
- 31–45+'Dep %82 · 7 şut · 0,2
- 46–60'Dengeli · 1 şut · 0,1
- 61–75'Ev %56 · 4 şut · 0,4
- 76–90+'Ev %68 · 3 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Cancún F.C, Dep = Piratas F.C.
Maç olayları
- Cancún F.CPiratas F.C
- 87'Juan Gamboa ↔ eduardo chaparro ochoaOyuncu değişikliği
- 87'Uziel García ↔ Jesús VenegasOyuncu değişikliği
- Luis Ruiz ↔ Jair CortésOyuncu değişikliği84'
- Karel Campos ↔ Thiago Gael Gigena RuízOyuncu değişikliği84'
- 81'Daniel Lajud ↔ Francisco GarciaOyuncu değişikliği
- Francisco Melendre ↔ Gipson PreciadoOyuncu değişikliği79'
- 75'Kenneth Jaime ↔ Ramon Eligio Palomares VerdugoOyuncu değişikliği
- 75'Brian Figueroa ↔ Gabriel·Lopez RezaOyuncu değişikliği
- Christo Alejandro Vela Alatorre ↔ Francisco UscangaOyuncu değişikliği65'
- 64'Christian FernandezSarı kart
- 59'Gol Christian Fernandez 1–1Asist: Diego Cruz
- Gol Jose Rodriguez 1–08'
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Cancún F.C
Piratas F.C
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 7/16 | %56 5/9 |
| Beraberlik | %31 5/16 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 7/16 | %22 2/9 |
| Beraberlik | %31 5/16 | %44 4/9 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %33 3/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,81 (29 gol) | 1,89 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,19 (19 gol) | 0,67 (6 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (28 gol) | 1,44 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (16 gol) | 1,33 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 8/16 | %33 3/9 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %89 8/9 |
| 2,5 Üst | %50 8/16 | %33 3/9 |
| 3,5 Üst | %38 6/16 | %11 1/9 |
| Gol yememe | %44 7/16 | %56 5/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 7/16 | %44 4/9 |
| 1,5 Üst | %81 13/16 | %89 8/9 |
| 2,5 Üst | %50 8/16 | %44 4/9 |
| 3,5 Üst | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %38 6/16 | %33 3/9 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (1) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 14,0 | 14,0 |
| 7,5 Üst | %100 1/1 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %100 1/1 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %100 1/1 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %100 1/1 | %100 1/1 |
| Toplam (1) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 14,0 | 14,0 |
| 7,5 Üst | %100 1/1 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %100 1/1 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %100 1/1 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %100 1/1 | %100 1/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,0 | 1,0 |
| 2,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| Toplam (1) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,0 | 1,0 |
| 2,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (1) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %100 1/1 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| Toplam (1) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %100 1/1 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/1 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %44 4/9 |
| Berabere | %38 6/16 | %33 3/9 |
| Geride | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %22 2/9 |
| Berabere | %38 6/16 | %44 4/9 |
| Geride | %25 4/16 | %33 3/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cancún F.C (16 maç)
Piratas F.C (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cancún F.C (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 6 | 1 |
| 76-90 | 9 | 6 |
Piratas F.C (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 12 | 2 |
Kartlar
Cancún F.C
Sarı 40 · Kırmızı 5 (16 maç · maç başı sarı 2,5)
Piratas F.C
Sarı 38 · Kırmızı 7 (16 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:05 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cancún F.C: tüm maçlar, 1 maç · Piratas F.C: tüm maçlar, 1 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cancún F.C – Piratas F.C ilk 11'ler
Cancún F.C · 4-4-2
- 1E. ArceK
- 3J. HernandezD
- 4R. ReyesD
- 33L. RuizD84' oyundan çıktı 84. dk
- 2A. ÁlvarezF
- 8F. MelendreO79' oyundan çıktı 79. dk
- 24C. VelaF65' oyundan çıktı 65. dk
- 14K. CamposO84' oyundan çıktı 84. dk
- 5A. ChávezO
- 11C. TrejoF
- 12J. RodríguezF8' gol 8. dk
- 10P. UscangaO65' oyuna girdi 65. dk
- 20A. ArredondoO
- 6J. CortésO84' oyuna girdi 84. dk
- 9T. GigenaF84' oyuna girdi 84. dk
- 15D. GuillénD
- 16D. LomeliO
- 17Leonel LópezO
- 18E. MontielK
- 19G. PreciadoO79' oyuna girdi 79. dk
- 139C. Salaya De La CruzO
Teknik direktör: M. Bravo
Piratas F.C · 4-3-3
- 20H. HernándezK
- 14Rolando GonzálezD
- 4A. LopezO
- 22U. GarcíaD87' oyundan çıktı 87. dk
- 3K. JaimeD75' oyundan çıktı 75. dk
- 6D. CruzD59' asist 59. dk
- 8B. FigueroaF75' oyundan çıktı 75. dk
- 7O. SotoO
- 16C. Fernandez59' gol 59. dk64' sarı kart 64. dk
- 25Daniel LajudF81' oyundan çıktı 81. dk
- 28J. GamboaF87' oyundan çıktı 87. dk
- 19I. DoumbouyaF
- 9F. Garcia81' oyuna girdi 81. dk
- 24J. GómezK
- 10G. LópezF75' oyuna girdi 75. dk
- 17E. OchoaF87' oyuna girdi 87. dk
- 15R. PalomaresD75' oyuna girdi 75. dk
- 13D. SanchezO
- 21E. VargasO
- 23J. VenegasO87' oyuna girdi 87. dk
- 26H. HernándezF
Teknik direktör: Mario García
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cancún için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 10, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Piratas Veracruz 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 15-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Cancún 1, Piratas Veracruz 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 23 Ağustos 2026, Piratas Veracruz 0-1 Cancún.
- Sıralama
- 5. (25 p) – 4. (25 p)
- Form (son 5)
- GGBBG – BGGMG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %38
- iddaa MS 1-0-2
- 2,65 – 2,80 – 2,17
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cancún iç saha 8 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,62 gol yedi; Piratas Veracruz dış saha 8 maçta 1,50 attı, 1,38 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cancún %38, Piratas Veracruz %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cancún %25, Piratas Veracruz %38. İlk yarıyı önde kapatma: Cancún 3/8, Piratas Veracruz 2/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,65, 0 – 2,80, 2 – 2,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,44, Üst 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %31; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 6 Kasım 2026 03:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga de Expansión MX puan durumu · Primera A: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CA La Paz | 15 | +18 | 30 |
| 2 | Leones Negros UDG | 15 | +14 | 30 |
| 3 | Monarcas | 15 | +7 | 26 |
| 4 | Piratas | 15 | +12 | 25 |
| 5 | Cancún | 15 | +10 | 25 |
| 6 | Venados FC | 15 | +6 | 25 |
| 7 | Durango | 15 | +6 | 24 |
| 8 | Tlaxcala | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Alebrijes de Oaxaca | 15 | -10 | 22 |
| 10 | Mineros de Zacatecas | 15 | 0 | 18 |
| 11 | Tapatío | 15 | -3 | 18 |
| 12 | Correcaminos Uat | 15 | -3 | 17 |
| 13 | Dorados | 15 | -9 | 16 |
| 14 | CDS Tampico Madero | 15 | -10 | 15 |
| 15 | Cruz Azul Hidalgo | 15 | -7 | 14 |
| 16 | Tepatitlán | 15 | -33 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Venados FC | 7 | +13 | 19 |
| 2 | Cancún | 8 | +11 | 16 |
| 3 | Piratas | 7 | +11 | 16 |
| 4 | Alebrijes de Oaxaca | 8 | +1 | 16 |
| 5 | Tlaxcala | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Mineros de Zacatecas | 8 | +8 | 14 |
| 7 | CA La Paz | 8 | +8 | 14 |
| 8 | Monarcas | 7 | +7 | 13 |
| 9 | Durango | 7 | +7 | 13 |
| 10 | Tapatío | 8 | +5 | 13 |
| 11 | CDS Tampico Madero | 7 | +3 | 12 |
| 12 | Leones Negros UDG | 7 | +6 | 11 |
| 13 | Correcaminos Uat | 8 | +1 | 10 |
| 14 | Cruz Azul Hidalgo | 7 | +3 | 8 |
| 15 | Tepatitlán | 8 | -11 | 7 |
| 16 | Dorados | 8 | -7 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leones Negros UDG | 8 | +8 | 19 |
| 2 | CA La Paz | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Monarcas | 8 | 0 | 13 |
| 4 | Durango | 8 | -1 | 11 |
| 5 | Dorados | 7 | -2 | 10 |
| 6 | Piratas | 8 | +1 | 9 |
| 7 | Cancún | 7 | -1 | 9 |
| 8 | Correcaminos Uat | 7 | -4 | 7 |
| 9 | Tlaxcala | 8 | -5 | 7 |
| 10 | Venados FC | 8 | -7 | 6 |
| 11 | Cruz Azul Hidalgo | 8 | -10 | 6 |
| 12 | Alebrijes de Oaxaca | 7 | -11 | 6 |
| 13 | Tapatío | 7 | -8 | 5 |
| 14 | Mineros de Zacatecas | 7 | -8 | 4 |
| 15 | CDS Tampico Madero | 8 | -13 | 3 |
| 16 | Tepatitlán | 7 | -22 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga de Expansión MX'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
