Caerau Ely FC 1-3 Pontypridd Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Caerau Ely FC 1–3 Pontypridd Town (6 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Caerau Ely FC – Pontypridd Town maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %15 2/13 | %0 0/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,85 (24 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,69 (35 gol) | 3,00 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (22 gol) | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Geride | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Berabere | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Geride | %23 3/13 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Caerau Ely FC (13 maç)
Pontypridd Town (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Caerau Ely FC (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Pontypridd Town (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Caerau Ely FC
Sarı 1 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 0,1)
Pontypridd Town
Sarı 1 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 204 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Caerau (Ely) son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Pontypridd Town için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 14, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Caerau (Ely) 1 – Pontypridd Town 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Pontypridd Town 0-0 Caerau (Ely).
- Sıralama
- 3. (22 p) – 1. (24 p)
- Form (son 5)
- GMGGG – GBBGM
- H2H (G-B-M)
- 1-2-3 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 1,70 – 3,53 – 3,10
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Caerau (Ely) iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,67 gol yedi; Pontypridd Town dış saha 6 maçta 3,00 attı, 2,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Caerau (Ely) %50, Pontypridd Town %100. İlk yarıyı önde kapatma: Caerau (Ely) 2/6, Pontypridd Town 3/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,70, 0 – 3,53, 2 – 3,10. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,22.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 6 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Galler · FAW Championship puan durumu · South
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pontypridd Town | 13 | +13 | 27 |
| 2 | Aberystwyth Town | 11 | +18 | 25 |
| 3 | Swansea University | 11 | +19 | 24 |
| 4 | Caerau (Ely) | 13 | +1 | 22 |
| 5 | Baglan Dragons | 13 | 0 | 20 |
| 6 | Ynyshir Albions | 11 | +7 | 19 |
| 7 | Afan Lido | 14 | -2 | 18 |
| 8 | Trethomas Bluebirds | 13 | +3 | 17 |
| 9 | Treowen Stars | 12 | -1 | 17 |
| 10 | Carmarthen Town | 13 | -6 | 15 |
| 11 | Pontardawe Town | 11 | -1 | 14 |
| 12 | Caerphilly Athletic | 13 | -7 | 14 |
| 13 | Newport City | 11 | +4 | 13 |
| 14 | Cardiff Draconians | 11 | -5 | 12 |
| 15 | Llantwit Major | 12 | -12 | 12 |
| 16 | Llanelli AFC | 14 | -31 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea University | 5 | +11 | 13 |
| 2 | Aberystwyth Town | 7 | +8 | 13 |
| 3 | Pontypridd Town | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Afan Lido | 7 | +4 | 12 |
| 5 | Cardiff Draconians | 7 | 0 | 11 |
| 6 | Ynyshir Albions | 4 | +7 | 10 |
| 7 | Caerau (Ely) | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Baglan Dragons | 8 | -2 | 10 |
| 9 | Pontardawe Town | 4 | +5 | 9 |
| 10 | Trethomas Bluebirds | 7 | +2 | 9 |
| 11 | Caerphilly Athletic | 6 | -1 | 7 |
| 12 | Carmarthen Town | 8 | -7 | 7 |
| 13 | Treowen Stars | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Llantwit Major | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Llanelli AFC | 7 | -9 | 3 |
| 16 | Newport City | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pontypridd Town | 7 | +7 | 15 |
| 2 | Treowen Stars | 7 | 0 | 13 |
| 3 | Aberystwyth Town | 4 | +10 | 12 |
| 4 | Caerau (Ely) | 6 | +3 | 12 |
| 5 | Swansea University | 6 | +8 | 11 |
| 6 | Newport City | 6 | +7 | 11 |
| 7 | Baglan Dragons | 5 | +2 | 10 |
| 8 | Ynyshir Albions | 7 | 0 | 9 |
| 9 | Trethomas Bluebirds | 6 | +1 | 8 |
| 10 | Carmarthen Town | 5 | +1 | 8 |
| 11 | Llantwit Major | 7 | -9 | 8 |
| 12 | Caerphilly Athletic | 7 | -6 | 7 |
| 13 | Afan Lido | 7 | -6 | 6 |
| 14 | Pontardawe Town | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Cardiff Draconians | 4 | -5 | 1 |
| 16 | Llanelli AFC | 7 | -22 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün FAW Championship'te oynanan diğer maçlar
- 22:30 Afan Lido 3–2 Caerphilly Athletic FC
- 22:30 Baglan Dragons 2–1 Ynyshir Albions
- 22:30 Bangor 1876 FC 9–0 Gresford Athletic
- 22:30 Llanelli Town AFC 3–3 Pontardawe Town FC
- 22:30 Newport City FC 2–2 Treowen Stars
- 22:45 Bala Town FC 1–0 Guilsfield FC
- 22:45 Denbigh Town 2–2 Mold Alexandra FC
- 22:45 Penrhyncoch 0–3 Caersws
- 22:45 Ruthin Town 0–2 Newtown
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
