← Maçlar
Fransa · Ligue 3 · 10. hafta15 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Caen 2-1 La Roche Vendee Football: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Caen
2–1İY 0–1
La Roche Vendee Football
Maç sonu

Caen 2–1 La Roche Vendee Football (15 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Caen – La Roche Vendee Football maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: M. Daffot 83', K. Portut 88' (Caen); M. Samb 43' (La Roche Vendee Football).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Caen üstte · La Roche Vendee Football altta

01530İY607590 20' sarı kart: Z. Bagbema (Caen)21' sarı kart: M. Samb (La Roche Vendee Football)43' gol: M. Samb (La Roche Vendee Football)51' sarı kart: L. Carole (Caen)56' oyuncu değişikliği: H. Saivet ↔ F. Bomo (Caen)↔56' oyuncu değişikliği: I. Botella ↔ K. Portut (Caen)↔57' oyuncu değişikliği: M. Vrignon ↔ K. Bensoula (La Roche Vendee Football)↔64' oyuncu değişikliği: J. Kimboma ↔ M. Hafid (Caen)↔64' oyuncu değişikliği: A. Gnanduillet ↔ M. Daffot (Caen)↔65' oyuncu değişikliği: A. Araujo ↔ D. Bangoura (La Roche Vendee Football)↔77' oyuncu değişikliği: Z. Bagbema ↔ I. Aissaoui (Caen)↔82' oyuncu değişikliği: J. Beaulieu ↔ E. Gassama (La Roche Vendee Football)↔82' oyuncu değişikliği: H. Lamy ↔ T. Renaudineau (La Roche Vendee Football)↔83' gol: M. Daffot (Caen)88' gol: K. Portut (Caen)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 20' sarı kart: Z. Bagbema (Caen)
  • 21' sarı kart: M. Samb (La Roche Vendee Football)
  • 43' gol: M. Samb (La Roche Vendee Football)
  • 51' sarı kart: L. Carole (Caen)
  • 56' oyuncu değişikliği: H. Saivet ↔ F. Bomo (Caen)
  • 56' oyuncu değişikliği: I. Botella ↔ K. Portut (Caen)
  • 57' oyuncu değişikliği: M. Vrignon ↔ K. Bensoula (La Roche Vendee Football)
  • 64' oyuncu değişikliği: J. Kimboma ↔ M. Hafid (Caen)
  • 64' oyuncu değişikliği: A. Gnanduillet ↔ M. Daffot (Caen)
  • 65' oyuncu değişikliği: A. Araujo ↔ D. Bangoura (La Roche Vendee Football)
  • 77' oyuncu değişikliği: Z. Bagbema ↔ I. Aissaoui (Caen)
  • 82' oyuncu değişikliği: J. Beaulieu ↔ E. Gassama (La Roche Vendee Football)
  • 82' oyuncu değişikliği: H. Lamy ↔ T. Renaudineau (La Roche Vendee Football)
  • 83' gol: M. Daffot (Caen)
  • 88' gol: K. Portut (Caen)

Maç olayları

  1. CaenLa Roche Vendee Football
  2. Gol K. Portut 2–188'
  3. Gol M. Daffot 1–1Asist: L. Carole83'
  4. 82'J. Beaulieu ↔ E. GassamaOyuncu değişikliği
  5. 82'H. Lamy ↔ T. RenaudineauOyuncu değişikliği
  6. Z. Bagbema ↔ I. AissaouiOyuncu değişikliği77'
  7. 65'A. Araujo ↔ D. BangouraOyuncu değişikliği
  8. J. Kimboma ↔ M. HafidOyuncu değişikliği64'
  9. A. Gnanduillet ↔ M. DaffotOyuncu değişikliği64'
  10. 57'M. Vrignon ↔ K. BensoulaOyuncu değişikliği
  11. H. Saivet ↔ F. BomoOyuncu değişikliği56'
  12. I. Botella ↔ K. PortutOyuncu değişikliği56'
  13. L. CaroleSarı kart51'
  14. 43'Gol M. Samb 0–1Asist: M. Mahop
  15. 21'M. SambSarı kart
  16. Z. BagbemaSarı kart20'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Caen
Toplam (12)İç saha (7)
Galibiyet%58 7/12%86 6/7
Beraberlik%8 1/12%0 0/7
Mağlubiyet%33 4/12%14 1/7
La Roche Vendee Football
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%67 8/12%67 4/6
Beraberlik%25 3/12%17 1/6
Mağlubiyet%8 1/12%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Caen
Toplam (12)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,83 (22 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç1,25 (15 gol)0,57 (4 gol)
La Roche Vendee Football
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,58 (19 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç0,83 (10 gol)0,50 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Caen
Toplam (12)İç saha (7)
KG Var%42 5/12%29 2/7
1,5 Üst%75 9/12%57 4/7
2,5 Üst%50 6/12%43 3/7
3,5 Üst%42 5/12%29 2/7
Gol yememe%42 5/12%57 4/7
La Roche Vendee Football
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12%33 2/6
1,5 Üst%67 8/12%33 2/6
2,5 Üst%42 5/12%33 2/6
3,5 Üst%25 3/12%0 0/6
Gol yememe%42 5/12%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Caen
Toplam (12)İç saha (7)
Önde%42 5/12%43 3/7
Berabere%33 4/12%29 2/7
Geride%25 3/12%29 2/7
La Roche Vendee Football
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%33 4/12%50 3/6
Berabere%50 6/12%50 3/6
Geride%17 2/12%0 0/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Caen (12 maç)

1/141/X01/21X/12X/X0X/222/112/X12/21

La Roche Vendee Football (12 maç)

1/121/X11/21X/15X/X1X/202/112/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Caen (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 2 2
31-45 4 4
46-60 2 2
61-75 2 5
76-90 7 1

La Roche Vendee Football (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 3 1
31-45 3 1
46-60 8 3
61-75 2 1
76-90 3 2

Kartlar

Caen

Sarı 26 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,2)

La Roche Vendee Football

Sarı 24 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Caen için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 7. La Roche VF için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 9, yenilen 5. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Gol istatistikleri

Caen iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,60 gol yedi; La Roche VF dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Caen %40, La Roche VF %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Caen %20, La Roche VF %25. İlk yarıyı önde kapatma: Caen 3/5, La Roche VF 1/4.

Sıralama
7. (15 p) – 1. (21 p)
Form (son 5)
MGMGG – GGGBB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,71 – 3,49 – 3,27
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,49, 2 – 3,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,16, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,20.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %22; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 4 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 3 puan durumu · National

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1La Roche VF 12831 1910 +927 GGMGG
2Rouen 12822 229 +1326 MGMGG
3Caen 12714 2215 +722 GMGBG
4Versailles 12714 1914 +522 GGGGM
5Amiens 12552 165 +1120 BGBBG
6Concarneau 12552 1611 +520 BGBMG
7Cannes 12462 148 +618 BGMGM
8Le Puy Foot 12534 1512 +318 MGGBB
9Gobelins 12444 1112 -116 GMGBM
10Quevilly 12444 1316 -316 BMGMG
11Thionville Lusitanos 12444 1717 016 MMMBG
12Fleury 91 12444 1715 +216 MGGBM
13Bastia 12435 1014 -415 MBBGM
14Orleans 12255 1217 -511 BBMBB
15Valenciennes 12246 1319 -610 GMBMB
16Villefranche 12228 1026 -168 MMGBM
17Aubagne 12219 619 -137 GMMMM
18Bourg-en-bresse 01 12138 619 -136 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Caen 7601 134 +918
2Rouen 7520 112 +917
3La Roche VF 6420 137 +614
4Concarneau 7421 116 +514
5Gobelins 7421 84 +414
6Le Puy Foot 5320 94 +511
7Cannes 5320 83 +511
8Quevilly 5320 96 +311
9Amiens 5311 92 +710
10Versailles 5311 63 +310
11Fleury 91 7232 129 +39
12Valenciennes 6231 86 +29
13Villefranche 6213 57 -27
14Thionville Lusitanos 6213 812 -47
15Bastia 6123 610 -45
16Bourg-en-bresse 01 7124 510 -55
17Aubagne 6105 39 -63
18Orleans 5023 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1La Roche VF 6411 63 +313
2Versailles 7403 1311 +212
3Amiens 7241 73 +410
4Bastia 6312 44 010
5Rouen 5302 117 +49
6Thionville Lusitanos 6231 95 +49
7Orleans 7232 109 +19
8Cannes 7142 65 +17
9Fleury 91 5212 56 -17
10Le Puy Foot 7214 68 -27
11Concarneau 5131 55 06
12Quevilly 7124 410 -65
13Caen 5113 911 -24
14Aubagne 6114 310 -74
15Gobelins 5023 38 -52
16Valenciennes 6015 513 -81
17Bourg-en-bresse 01 5014 19 -81
18Villefranche 6015 519 -141

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,71X3,4923,27

Çifte şans

1X1,16121,14X21,64

Karşılıklı gol

Var1,38Yok2,20

1,5 Alt / Üst

Alt4,31Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,16Üst1,40

3,5 Alt / Üst

Alt1,43Üst2,10

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.