CA Bucaramanga 2-1 Deportivo Pasto: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CA Bucaramanga 2–1 Deportivo Pasto (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 21–11, isabetli şut 7–4, topa sahip olma %64–%36, korner 2–3.
Maç özeti
CA Bucaramanga – Deportivo Pasto maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: E. Batalla 43', L. Pons 66' (CA Bucaramanga); H. Mancilla 23' (Deportivo Pasto). xG: CA Bucaramanga 3,1 – 0,7 Deportivo Pasto.
Goller ve kartlar
Maç akışı
CA Bucaramanga üstte · Deportivo Pasto altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' gol: H. Mancilla (Deportivo Pasto)
- 43' gol: E. Batalla (CA Bucaramanga)
- 56' oyuncu değişikliği: J. Perlaza ↔ M. Pisano (Deportivo Pasto)
- 61' oyuncu değişikliği: J. Rios ↔ M. S. Jimenez (Deportivo Pasto)
- 61' oyuncu değişikliği: M. Gil ↔ J. Obregon (Deportivo Pasto)
- 66' gol: L. Pons (CA Bucaramanga)
- 75' oyuncu değişikliği: F. Hinestroza ↔ A. Murrilo (CA Bucaramanga)
- 75' sarı kart: F. Leys (Deportivo Pasto)
- 76' oyuncu değişikliği: E. C. Serje Orozco ↔ D. Chavez (Deportivo Pasto)
- 77' oyuncu değişikliği: F. Leys ↔ J. Mendez (Deportivo Pasto)
- 80' oyuncu değişikliği: L. Flores ↔ V. Cantillo (CA Bucaramanga)
- 82' sarı kart: J. Mendez (Deportivo Pasto)
- 84' sarı kart: N. Castrillon (CA Bucaramanga)
- 85' sarı kart: A. Murrilo (CA Bucaramanga)
- 90+1' oyuncu değişikliği: F. Sambueza ↔ A. Gutierrez (CA Bucaramanga)
- 90+1' oyuncu değişikliği: N. Castrillon ↔ K. Londono (CA Bucaramanga)
- 90+5' sarı kart: D. Chavez (Deportivo Pasto)
- 90+5' sarı kart: F. Charrupi (CA Bucaramanga)
Maç olayları
- CA BucaramangaDeportivo Pasto
- 90+5'D. ChavezSarı kart
- F. CharrupiSarı kart90+5'
- F. Sambueza ↔ A. GutierrezOyuncu değişikliği90+1'
- N. Castrillon ↔ K. LondonoOyuncu değişikliği90+1'
- A. MurriloSarı kart85'
- N. CastrillonSarı kart84'
- 82'J. MendezSarı kart
- L. Flores ↔ V. CantilloOyuncu değişikliği80'
- 77'F. Leys ↔ J. MendezOyuncu değişikliği
- 76'E. C. Serje Orozco ↔ D. ChavezOyuncu değişikliği
- F. Hinestroza ↔ A. MurriloOyuncu değişikliği75'
- 75'F. LeysSarı kart
- Gol L. Pons 2–166'
- 61'J. Rios ↔ M. S. JimenezOyuncu değişikliği
- 61'M. Gil ↔ J. ObregonOyuncu değişikliği
- 56'J. Perlaza ↔ M. PisanoOyuncu değişikliği
- Gol E. Batalla 1–143'
- F. SambuezaKaçan penaltı31'
- 23'Gol H. Mancilla 0–1Asist: J. Micolta Piedahita
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 12/36 | %39 7/18 |
| Beraberlik | %44 16/36 | %56 10/18 |
| Mağlubiyet | %22 8/36 | %6 1/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %37 14/38 | %32 6/19 |
| Beraberlik | %18 7/38 | %21 4/19 |
| Mağlubiyet | %45 17/38 | %47 9/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (52 gol) | 1,83 (33 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,03 (37 gol) | 0,83 (15 gol) |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (42 gol) | 1,21 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,37 (52 gol) | 1,79 (34 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %61 22/36 | %67 12/18 |
| 1,5 Üst | %81 29/36 | %89 16/18 |
| 2,5 Üst | %47 17/36 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %25 9/36 | %28 5/18 |
| Gol yememe | %28 10/36 | %33 6/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 17/38 | %53 10/19 |
| 1,5 Üst | %68 26/38 | %74 14/19 |
| 2,5 Üst | %47 18/38 | %63 12/19 |
| 3,5 Üst | %18 7/38 | %32 6/19 |
| Gol yememe | %32 12/38 | %21 4/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %56 20/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %44 16/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %25 9/36 | %22 4/18 |
| 10,5 Üst | %17 6/36 | %17 3/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 7,7 |
| 7,5 Üst | %53 20/38 | %42 8/19 |
| 8,5 Üst | %45 17/38 | %37 7/19 |
| 9,5 Üst | %29 11/38 | %32 6/19 |
| 10,5 Üst | %18 7/38 | %16 3/19 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,0 | 6,9 |
| 2,5 Üst | %97 35/36 | %100 18/18 |
| 3,5 Üst | %81 29/36 | %94 17/18 |
| 4,5 Üst | %69 25/36 | %78 14/18 |
| 5,5 Üst | %56 20/36 | %67 12/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,5 | 7,1 |
| 2,5 Üst | %92 35/38 | %95 18/19 |
| 3,5 Üst | %79 30/38 | %84 16/19 |
| 4,5 Üst | %71 27/38 | %79 15/19 |
| 5,5 Üst | %68 26/38 | %79 15/19 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %56 20/36 | %56 10/18 |
| 7,5 Üst | %47 17/36 | %50 9/18 |
| 8,5 Üst | %39 14/36 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %33 12/36 | %39 7/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %71 27/38 | %89 17/19 |
| 7,5 Üst | %53 20/38 | %58 11/19 |
| 8,5 Üst | %45 17/38 | %53 10/19 |
| 9,5 Üst | %37 14/38 | %37 7/19 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 11/36 | %39 7/18 |
| Berabere | %50 18/36 | %50 9/18 |
| Geride | %19 7/36 | %11 2/18 |
| Toplam (38) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 9/38 | %26 5/19 |
| Berabere | %47 18/38 | %37 7/19 |
| Geride | %29 11/38 | %37 7/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CA Bucaramanga (36 maç)
Deportivo Pasto (38 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CA Bucaramanga (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 6 | 5 |
| 31-45 | 11 | 8 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 7 | 5 |
| 76-90 | 7 | 9 |
Deportivo Pasto (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 9 | 9 |
| 31-45 | 7 | 9 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 14 |
| 76-90 | 13 | 7 |
Kartlar
CA Bucaramanga
Sarı 96 · Kırmızı 8 (36 maç · maç başı sarı 2,7)
Deportivo Pasto
Sarı 122 · Kırmızı 15 (38 maç · maç başı sarı 3,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CA Bucaramanga: iç saha, 18 maç · Deportivo Pasto: dış saha, 19 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CA Bucaramanga – Deportivo Pasto ilk 11'ler
CA Bucaramanga · 4-3-3
- 25Cristopher FiermarínK
- 6Nilson CastrillónD84' sarı kart 84. dk90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 24José OrtizD
- 4José GarcíaD
- 8Freddy HinestrozaD75' oyundan çıktı 75. dk
- 21Felix CharrupíO90+5' sarı kart 90+5. dk
- 28Leonardo FloresO80' oyundan çıktı 80. dk
- 22Fabry CastroO
- 10Fabián SambuezaF90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 27Luciano PonsF66' gol 66. dk
- 17Emerson BatallaF43' gol 43. dk
- 16Luis MatheusK
- 19Aldair GutiérrezD90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 3Martín ReaD
- 7Kevin LondoñoO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 30Víctor CantilloO80' oyuna girdi 80. dk
- 20Aldair ZárateF
- 32Nilzo RamírezO
- 9Brandon CaicedoF
- 5Adrián MurilloF75' oyuna girdi 75. dk85' sarı kart 85. dk
Deportivo Pasto · 4-4-2
- 12Geovanni BangueraK
- 33Mateo GaravitoD
- 2Fainer TorijanoD
- 5Nicolas Gil UribeD
- 3Joyce OssaD61' oyundan çıktı 61. dk
- 15Harrinson MancillaO23' gol 23. dk
- 8Enrique SerjeO76' oyundan çıktı 76. dk
- 25Franco LeysO75' sarı kart 75. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 18Joider MicoltaO23' asist 23. dk
- 16Mayer GilF61' oyundan çıktı 61. dk
- 7Jonathan PerlazaF56' oyundan çıktı 56. dk
- 36Julián QuiñonesD
- 6Santiago JiménezD61' oyuna girdi 61. dk
- 27Hervin GoyesF
- 10Diego ChávezO76' oyuna girdi 76. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 17John MéndezF77' oyuna girdi 77. dk82' sarı kart 82. dk
- 32Matías PisanoO56' oyuna girdi 56. dk
- 24Kevin SantacruzO
- 9Jorge ObregónF61' oyuna girdi 61. dk
- 13Luis MarquínezK
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Bucaramanga 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-6). Deportivo Pasto son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 1 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: Bucaramanga 9, Deportivo Pasto 6 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Şubat 2026, Deportivo Pasto 0-0 Bucaramanga.
- Sıralama
- 13. (23 p) – 3. (34 p)
- Form (son 5)
- MMBBG – GMMBM
- H2H (G-B-M)
- 9-5-6 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %61
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,43 – 3,42 – 5,25
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Bucaramanga iç saha 16 maçta maç başına 1,88 gol attı, 0,81 gol yedi; Deportivo Pasto dış saha 18 maçta 1,22 attı, 1,78 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bucaramanga %50, Deportivo Pasto %61. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bucaramanga %62, Deportivo Pasto %50. İlk yarıyı önde kapatma: Bucaramanga 7/16, Deportivo Pasto 5/18.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Bucaramanga 3,9, Deportivo Pasto 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,2. Maç başına kart: Bucaramanga 3,4, Deportivo Pasto 4,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,43, 0 – 3,42, 2 – 5,25. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,50, Üst 1,93. Karşılıklı Gol: Var 1,99, Yok 1,47.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 8,2; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
