← Maçlar
Macaristan · NB II · 9. hafta12 Ekim 2026 · 20:45 TSİ

Bvsc-Zuglo 5-2 Soroksar SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Bvsc-Zuglo
5–2İY 1–0
Soroksar SC
Maç sonu

Bvsc-Zuglo 5–2 Soroksar SC (12 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Bvsc-Zuglo – Soroksar SC maçı 5-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Bvsc-Zuglo üstte · Soroksar SC altta

01530İY607590 16' sarı kart: G. Ominger (Bvsc-Zuglo)25' gol: B. Farkas (Bvsc-Zuglo)52' gol: C. Papp (Bvsc-Zuglo)61' oyuncu değişikliği: M. Vattay ↔ M. Bencze (Soroksar SC)↔61' oyuncu değişikliği: L. Lukacs ↔ P. Hidi (Soroksar SC)↔62' gol: A. Denes (Bvsc-Zuglo)69' gol: M. Bencze (Soroksar SC)74' oyuncu değişikliği: M. Igricz ↔ O. Hajba (Bvsc-Zuglo)↔74' oyuncu değişikliği: A. Halmai ↔ A. Ven (Soroksar SC)↔80' gol: K. Csernik (Bvsc-Zuglo)82' oyuncu değişikliği: P. Bacsa ↔ P. Ivady (Bvsc-Zuglo)↔82' oyuncu değişikliği: K. Csernik ↔ V. Sejben (Bvsc-Zuglo)↔83' gol: Z. Kalnoki-Kis (Soroksar SC)89' gol (Bvsc-Zuglo)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' sarı kart: G. Ominger (Bvsc-Zuglo)
  • 25' gol: B. Farkas (Bvsc-Zuglo)
  • 52' gol: C. Papp (Bvsc-Zuglo)
  • 61' oyuncu değişikliği: M. Vattay ↔ M. Bencze (Soroksar SC)
  • 61' oyuncu değişikliği: L. Lukacs ↔ P. Hidi (Soroksar SC)
  • 62' gol: A. Denes (Bvsc-Zuglo)
  • 69' gol: M. Bencze (Soroksar SC)
  • 74' oyuncu değişikliği: M. Igricz ↔ O. Hajba (Bvsc-Zuglo)
  • 74' oyuncu değişikliği: A. Halmai ↔ A. Ven (Soroksar SC)
  • 80' gol: K. Csernik (Bvsc-Zuglo)
  • 82' oyuncu değişikliği: P. Bacsa ↔ P. Ivady (Bvsc-Zuglo)
  • 82' oyuncu değişikliği: K. Csernik ↔ V. Sejben (Bvsc-Zuglo)
  • 83' gol: Z. Kalnoki-Kis (Soroksar SC)
  • 89' gol (Bvsc-Zuglo)

Maç olayları

  1. Bvsc-ZugloSoroksar SC
  2. Gol 5–289'
  3. 83'Gol Z. Kalnoki-Kis 4–2
  4. P. Bacsa ↔ P. IvadyOyuncu değişikliği82'
  5. K. Csernik ↔ V. SejbenOyuncu değişikliği82'
  6. Gol K. Csernik 4–180'
  7. M. Igricz ↔ O. HajbaOyuncu değişikliği74'
  8. 74'A. Halmai ↔ A. VenOyuncu değişikliği
  9. 69'Gol M. Bencze 3–1
  10. Gol A. Denes 3–062'
  11. 61'M. Vattay ↔ M. BenczeOyuncu değişikliği
  12. 61'L. Lukacs ↔ P. HidiOyuncu değişikliği
  13. Gol C. Papp 2–052'
  14. Gol B. Farkas 1–025'
  15. G. OmingerSarı kart16'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bvsc-Zuglo
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%38 5/13%29 2/7
Beraberlik%15 2/13%29 2/7
Mağlubiyet%46 6/13%43 3/7
Soroksar SC
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%54 7/13%33 2/6
Beraberlik%31 4/13%50 3/6
Mağlubiyet%15 2/13%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bvsc-Zuglo
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,31 (17 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç1,31 (17 gol)1,43 (10 gol)
Soroksar SC
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,23 (29 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,23 (16 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bvsc-Zuglo
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%38 5/13%43 3/7
1,5 Üst%62 8/13%43 3/7
2,5 Üst%54 7/13%43 3/7
3,5 Üst%23 3/13%43 3/7
Gol yememe%31 4/13%29 2/7
Soroksar SC
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%38 5/13%50 3/6
1,5 Üst%62 8/13%67 4/6
2,5 Üst%62 8/13%67 4/6
3,5 Üst%54 7/13%50 3/6
Gol yememe%54 7/13%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bvsc-Zuglo
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%23 3/13%14 1/7
Berabere%54 7/13%71 5/7
Geride%23 3/13%14 1/7
Soroksar SC
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%38 5/13%50 3/6
Berabere%46 6/13%33 2/6
Geride%15 2/13%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bvsc-Zuglo (13 maç)

1/131/X01/20X/12X/X2X/232/102/X02/23

Soroksar SC (13 maç)

1/141/X11/20X/13X/X2X/212/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bvsc-Zuglo (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 3
31-45 1 1
46-60 3 4
61-75 4 4
76-90 4 4

Soroksar SC (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 4 2
31-45 4 4
46-60 4 1
61-75 4 2
76-90 6 2

Kartlar

Bvsc-Zuglo

Sarı 20 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

Soroksar SC

Sarı 21 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Bvsc-Zuglo son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 8 gol yedi. Soroksar son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 16 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Bvsc-Zuglo 1 – Soroksar 5; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Soroksar 2-1 Bvsc-Zuglo.

Sıralama
14. (4 p) – 1. (20 p)
Form (son 5)
MMGMM – BGGGG
H2H (G-B-M)
1-2-5 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %38
iddaa MS 1-0-2
3,09 – 2,90 – 1,97
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Bvsc-Zuglo iç saha 4 maçta maç başına 0,25 gol attı, 1,50 gol yedi; Soroksar bu sezon 8 maçta 2,88 attı, 0,88 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bvsc-Zuglo %25, Soroksar %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bvsc-Zuglo %25, Soroksar %38. İlk yarıyı önde kapatma: Bvsc-Zuglo 0/4, Soroksar 3/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,09, 0 – 2,90, 2 – 1,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,89. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,72.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %31; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB II puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Kecskeméti TE 13922 2815 +1329 GMGGG
2Soroksar 13742 2916 +1325 MGBMB
3Kazincbarcikai 13661 2314 +924 GBGGB
4Tiszakecske FC 13661 2517 +824 GGBMB
5Mezokovesd-zsory 13724 2414 +1023 BGGGM
6Gyirmot SE 13643 2120 +122 GGBBB
7Ajka 13544 1716 +119 BMGBM
8Diosgyori VTK 13535 2123 -218 BBGMG
9BVSC 13526 1717 017 GBGMG
10Szeged 2011 13445 1616 016 GMMGG
11Fehérvár FC 13508 1617 -115 GMMGM
12Szentlőrinc SE 13427 1321 -814 BMGMM
13Kozarmisleny FC 13418 1120 -913 MGMGG
14Nagykanizsai ULE 13409 918 -912 MMMGM
15Karcag SE 12255 1624 -811 BMMMM
16Csakvar 121110 927 -184 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Soroksar 7511 186 +1216
2Kecskeméti TE 6510 144 +1016
3Tiszakecske FC 7511 136 +716
4Gyirmot SE 8431 1512 +315
5Kazincbarcikai 6420 125 +714
6Mezokovesd-zsory 7421 159 +614
7Fehérvár FC 7403 128 +412
8Ajka 7322 98 +111
9Szentlőrinc SE 7313 79 -210
10BVSC 7223 910 -18
11Szeged 2011 5212 87 +17
12Diosgyori VTK 6132 79 -26
13Kozarmisleny FC 5203 46 -26
14Karcag SE 6132 912 -36
15Nagykanizsai ULE 6204 59 -46
16Csakvar 6114 612 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Kecskeméti TE 7412 1411 +313
2Diosgyori VTK 7403 1414 012
3Kazincbarcikai 7241 119 +210
4Mezokovesd-zsory 6303 95 +49
5Soroksar 6231 1110 +19
6BVSC 6303 87 +19
7Szeged 2011 8233 89 -19
8Tiszakecske FC 6150 1211 +18
9Ajka 6222 88 08
10Gyirmot SE 5212 68 -27
11Kozarmisleny FC 8215 714 -77
12Nagykanizsai ULE 7205 49 -56
13Karcag SE 6123 712 -55
14Szentlőrinc SE 6114 612 -64
15Fehérvár FC 6105 49 -53
16Csakvar 6006 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,09X2,9021,97

Çifte şans

1X1,47121,21X21,18

Karşılıklı gol

Var1,68Yok1,72

2,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,89

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.