← Maçlar
İngiltere · National League - North27 Ekim 2026 · 22:45 TSİ

Buxton 3-0 Harborough Town Fc: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Buxton
3–0İY 1–0
Harborough Town Fc
Maç sonu

Buxton 3–0 Harborough Town Fc (27 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Buxton – Harborough Town Fc maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: F. Cousin-Dawson 29', S. Tuntulwana 64', S. Aston 79' (Buxton).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Buxton üstte · Harborough Town Fc altta

01530İY607590 29' gol: F. Cousin-Dawson (Buxton)64' gol: S. Tuntulwana (Buxton)79' gol: S. Aston (Buxton)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 29' gol: F. Cousin-Dawson (Buxton)
  • 64' gol: S. Tuntulwana (Buxton)
  • 79' gol: S. Aston (Buxton)

Maç olayları

  1. BuxtonHarborough Town Fc
  2. Gol S. Aston 3–079'
  3. Gol S. Tuntulwana 2–064'
  4. Gol F. Cousin-Dawson 1–029'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Buxton
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%50 8/16%75 6/8
Beraberlik%19 3/16%13 1/8
Mağlubiyet%31 5/16%13 1/8
Harborough Town Fc
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%29 4/14%0 0/7
Beraberlik%36 5/14%43 3/7
Mağlubiyet%36 5/14%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Buxton
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,00 (32 gol)2,75 (22 gol)
Yediği gol / maç1,69 (27 gol)1,12 (9 gol)
Harborough Town Fc
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,93 (13 gol)0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç1,21 (17 gol)1,43 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Buxton
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%69 11/16%75 6/8
1,5 Üst%94 15/16%100 8/8
2,5 Üst%88 14/16%100 8/8
3,5 Üst%56 9/16%50 4/8
Gol yememe%13 2/16%25 2/8
Harborough Town Fc
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%50 7/14%57 4/7
1,5 Üst%64 9/14%71 5/7
2,5 Üst%36 5/14%29 2/7
3,5 Üst%7 1/14%0 0/7
Gol yememe%21 3/14%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Buxton
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%50 8/16%63 5/8
Berabere%25 4/16%25 2/8
Geride%25 4/16%13 1/8
Harborough Town Fc
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%21 3/14%29 2/7
Berabere%43 6/14%29 2/7
Geride%36 5/14%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Buxton (16 maç)

1/171/X11/20X/11X/X0X/232/102/X22/22

Harborough Town Fc (14 maç)

1/111/X21/20X/12X/X2X/222/112/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Buxton (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 5 2
31-45 5 6
46-60 2 4
61-75 4 5
76-90 8 5

Harborough Town Fc (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 1 3
31-45 1 2
46-60 4 2
61-75 1 3
76-90 3 5

Kartlar

Buxton

Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Harborough Town Fc

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Buxton için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 11. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Harborough Town son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi.

Gol istatistikleri

Buxton iç saha 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,17 gol yedi; Harborough Town dış saha 5 maçta 0,60 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Buxton %83, Harborough Town %60. İlk yarıyı önde kapatma: Buxton 3/6, Harborough Town 1/5.

Sıralama
8. (20 p) – 16. (16 p)
Form (son 5)
GBMMM – BGGGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %20
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,08 – 3,27 – 2,51
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 3,27, 2 – 2,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,18.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %72; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League - North puan durumu · National League N/S: North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1South Shields 151023 3020 +1032 MGGGG
2Hereford 15924 2612 +1429 MGMMG
3Oxford City 14833 2611 +1527 BGBGM
4Macclesfield 13832 2111 +1027 BGGMG
5Hednesford Town 16835 3022 +827 GGMGG
6King's Lynn Town 16835 2721 +627 BBMGG
7Buxton 16835 3227 +527 BGGGB
8Chester 15825 1814 +426 GMGMG
9Morecambe 15726 2318 +523 MGGGM
10Bedford Town 14716 1719 -222 BMGGM
11AFC Telford United 16646 1822 -422 GBGGG
12Spalding United 15636 2017 +321 MMBGM
13Chorley 15627 2425 -120 GMGMM
14Worksop Town 15627 2021 -120 GBBGM
15Hebburn Town 15555 2028 -820 MMBBM
16Merthyr Town 16475 2223 -119 BMMBG
17Brackley Town 16547 1827 -919 MMBGM
18Harborough Town 14455 1317 -417 MGBMB
19Scarborough Athletic 15447 2122 -116 MGMMB
20Marine 14518 1719 -216 GGBMM
21Radcliffe 15519 1927 -816 GGGMB
22Darlington 1883 153210 1928 -911 BMGMM
23Southport 15249 1530 -1510 MMBMM
24Spennymoor Town 15249 1429 -1510 MMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Buxton 8611 229 +1319
2South Shields 7520 186 +1217
3Morecambe 7511 133 +1016
4Hednesford Town 8512 2213 +916
5Macclesfield 7511 137 +616
6Chester 8503 105 +515
7Spalding United 7421 127 +514
8King's Lynn Town 8422 129 +314
9Harborough Town 7421 97 +214
10Hebburn Town 8422 1211 +114
11Hereford 8413 137 +613
12Chorley 8413 1714 +313
13Bedford Town 7412 109 +113
14Merthyr Town 8332 1411 +312
15Worksop Town 8404 129 +312
16Oxford City 7322 138 +511
17Brackley Town 8323 89 -111
18AFC Telford United 8323 913 -411
19Marine 7313 66 010
20Radcliffe 8314 1415 -110
21Scarborough Athletic 7223 117 +48
22Southport 7223 1010 08
23Spennymoor Town 7223 811 -38
24Darlington 1883 7124 79 -25
#TakımOGBMAYAVP
1Oxford City 7511 133 +1016
2Hereford 7511 135 +816
3South Shields 8503 1214 -215
4King's Lynn Town 8413 1512 +313
5Macclesfield 6321 84 +411
6AFC Telford United 8323 99 011
7Chester 7322 89 -111
8Hednesford Town 8323 89 -111
9Bedford Town 7304 710 -39
10Worksop Town 7223 812 -48
11Scarborough Athletic 8224 1015 -58
12Brackley Town 8224 1018 -88
13Buxton 8224 1018 -88
14Spalding United 8215 810 -27
15Merthyr Town 8143 812 -47
16Chorley 7214 711 -47
17Morecambe 8215 1015 -57
18Marine 7205 1113 -26
19Darlington 1883 8206 1219 -76
20Radcliffe 7205 512 -76
21Hebburn Town 7133 817 -96
22Harborough Town 7034 410 -63
23Spennymoor Town 8026 618 -122
24Southport 8026 520 -152

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,08X3,2722,51

Çifte şans

1X1,26121,16X21,40

Karşılıklı gol

Var1,37Yok2,18

1,5 Alt / Üst

Alt4,02Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,03Üst1,44

3,5 Alt / Üst

Alt1,36Üst2,20

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National League - North'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.