Bullas Deportivo 1-3 Olimpico Totana: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Bullas Deportivo 1–3 Olimpico Totana (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.
Maç özeti
Bullas Deportivo – Olimpico Totana maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Choto 21' (Bullas Deportivo); V. Meca 3', A. Rodriguez 33', A. Minarro 81' (Olimpico Totana).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Bullas Deportivo üstte · Olimpico Totana altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' gol: V. Meca (Olimpico Totana)
- 21' gol: Choto (Bullas Deportivo)
- 33' gol: A. Rodriguez (Olimpico Totana)
- 81' gol: A. Minarro (Olimpico Totana)
Maç olayları
- Bullas DeportivoOlimpico Totana
- 81'Gol A. Minarro 1–3
- 33'Gol A. Rodriguez 1–2
- Gol Choto 1–121'
- 3'Gol V. Meca 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %63 5/8 | %75 3/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (10 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,25 (18 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (11 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (11 gol) | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %88 7/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Geride | %63 5/8 | %75 3/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %0 0/4 |
| Geride | %50 4/8 | %75 3/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Bullas Deportivo (8 maç)
Olimpico Totana (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Bullas Deportivo (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Olimpico Totana (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
Bullas Deportivo
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Olimpico Totana
Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Bullas Deportivo son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Olimpico Totana için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 5.
Gol istatistikleri
Bullas Deportivo bu sezon 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,67 gol yedi; Olimpico Totana bu sezon 6 maçta 1,17 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bullas Deportivo %67, Olimpico Totana %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bullas Deportivo %67, Olimpico Totana %67. İlk yarıyı önde kapatma: Bullas Deportivo 1/6, Olimpico Totana 0/6.
- Sıralama
- 17. (5 p) – 11. (8 p)
- Form (son 5)
- MMMBG – MGBGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 2,36 – 2,68 – 2,56
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,36, 0 – 2,68, 2 – 2,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,50, Üst 1,92. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,72.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 13 puan durumu · Tercera: Group 13
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santomera | 8 | +14 | 22 |
| 2 | Santa Cruz | 8 | +4 | 15 |
| 3 | San Javier | 8 | +2 | 15 |
| 4 | UCAM Murcia II | 8 | +8 | 14 |
| 5 | Águilas II | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Unión Molinense | 8 | +3 | 12 |
| 7 | Bala Azul | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Atlético Pulpileño | 8 | +1 | 11 |
| 9 | Los Garres | 8 | +1 | 11 |
| 10 | Olímpico Totana | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Cotillas CD | 8 | -1 | 10 |
| 12 | Balsicas Atlético | 8 | -4 | 10 |
| 13 | Alcantarilla | 8 | -3 | 9 |
| 14 | Cartagena LU II | 8 | -3 | 8 |
| 15 | SFC Minerva | 8 | -5 | 8 |
| 16 | Algar | 8 | -11 | 6 |
| 17 | Bullas Deportivo | 8 | -8 | 5 |
| 18 | Mazarrón FC | 8 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santa Cruz | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Santomera | 4 | +10 | 12 |
| 3 | UCAM Murcia II | 4 | +9 | 10 |
| 4 | San Javier | 4 | +3 | 10 |
| 5 | Unión Molinense | 4 | +4 | 8 |
| 6 | Atlético Pulpileño | 5 | +1 | 7 |
| 7 | Olímpico Totana | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Balsicas Atlético | 4 | +2 | 6 |
| 9 | Águilas II | 4 | +2 | 6 |
| 10 | Bala Azul | 3 | +2 | 6 |
| 11 | Alcantarilla | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Mazarrón FC | 4 | +2 | 4 |
| 13 | Cotillas CD | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Los Garres | 4 | -1 | 4 |
| 15 | Algar | 4 | -6 | 3 |
| 16 | SFC Minerva | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Cartagena LU II | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Bullas Deportivo | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santomera | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Águilas II | 4 | +3 | 8 |
| 3 | Los Garres | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Cartagena LU II | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Bala Azul | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Cotillas CD | 4 | 0 | 6 |
| 7 | SFC Minerva | 4 | -1 | 6 |
| 8 | San Javier | 4 | -1 | 5 |
| 9 | Olímpico Totana | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Atlético Pulpileño | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Unión Molinense | 4 | -1 | 4 |
| 12 | UCAM Murcia II | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Alcantarilla | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Bullas Deportivo | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Balsicas Atlético | 4 | -6 | 4 |
| 16 | Algar | 4 | -5 | 3 |
| 17 | Santa Cruz | 3 | -1 | 2 |
| 18 | Mazarrón FC | 4 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 13'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
