← Maçlar
Ruanda · National Soccer League · 8. hafta4 Kasım 2026 · 16:00 TSİ

Bugesera FC 2-1 Amagaju: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Bugesera FC
2–1İY 2–1
Amagaju
Maç sonu

Bugesera FC 2–1 Amagaju (4 Kasım 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

Bugesera FC – Amagaju maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: D. Nshimirimana 14', K. Nganizi (kendi kalesine) 22' (Bugesera FC); K. Nganizi 27' (Amagaju).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Bugesera FC üstte · Amagaju altta

01530İY607590 14' gol: D. Nshimirimana (Bugesera FC)22' kendi kalesine gol: K. Nganizi (Bugesera FC)27' gol: K. Nganizi (Amagaju)90+5' kırmızı kart: N. Anselme (Amagaju)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' gol: D. Nshimirimana (Bugesera FC)
  • 22' kendi kalesine gol: K. Nganizi (Bugesera FC)
  • 27' gol: K. Nganizi (Amagaju)
  • 90+5' kırmızı kart: N. Anselme (Amagaju)

Maç olayları

  1. Bugesera FCAmagaju
  2. 90+5'N. AnselmeKırmızı kart
  3. 27'Gol K. Nganizi 2–1Asist: D. Iradukunda
  4. Kendi kalesine gol K. Nganizi 2–0Kendi kalesine22'
  5. Gol D. Nshimirimana 1–0Asist: M. Mbusa14'

Maç istatistikleri

Bugesera FCAmagaju
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bugesera FC
Toplam (6)İç saha (3)
Galibiyet%50 3/6%67 2/3
Beraberlik%0 0/6%0 0/3
Mağlubiyet%50 3/6%33 1/3
Amagaju
Toplam (8)Dış saha (3)
Galibiyet%25 2/8%0 0/3
Beraberlik%13 1/8%0 0/3
Mağlubiyet%63 5/8%100 3/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bugesera FC
Toplam (6)İç saha (3)
Attığı gol / maç1,00 (6 gol)1,33 (4 gol)
Yediği gol / maç0,67 (4 gol)0,67 (2 gol)
Amagaju
Toplam (8)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,25 (10 gol)0,67 (2 gol)
Yediği gol / maç1,25 (10 gol)1,67 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bugesera FC
Toplam (6)İç saha (3)
KG Var%17 1/6%33 1/3
1,5 Üst%50 3/6%67 2/3
2,5 Üst%17 1/6%33 1/3
3,5 Üst%0 0/6%0 0/3
Gol yememe%33 2/6%33 1/3
Amagaju
Toplam (8)Dış saha (3)
KG Var%50 4/8%67 2/3
1,5 Üst%75 6/8%67 2/3
2,5 Üst%63 5/8%67 2/3
3,5 Üst%25 2/8%0 0/3
Gol yememe%38 3/8%0 0/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bugesera FC
Toplam (6)İç saha (3)
Önde%33 2/6%67 2/3
Berabere%50 3/6%33 1/3
Geride%17 1/6%0 0/3
Amagaju
Toplam (8)Dış saha (3)
Önde%0 0/8%0 0/3
Berabere%63 5/8%33 1/3
Geride%38 3/8%67 2/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bugesera FC (6 maç)

1/121/X01/20X/11X/X0X/222/102/X02/21

Amagaju (8 maç)

1/101/X01/20X/12X/X1X/222/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bugesera FC (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 0
31-45 0 1
46-60 2 0
61-75 1 1
76-90 0 0

Amagaju (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 1
31-45 0 2
46-60 4 1
61-75 1 1
76-90 2 2

Kartlar

Bugesera FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Amagaju

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 59 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Bugesera için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 6, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Amagaju 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Bugesera 2, Amagaju 1 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Mart 2026, Bugesera 0-0 Amagaju.

Sıralama
8. (6 p) – 5. (7 p)
Form (son 5)
MGGMG – MMGMB
H2H (G-B-M)
2-5-1 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %43
iddaa MS 1-0-2
1,97 – 2,68 – 3,29
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Bugesera bu sezon 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,50 gol yedi; Amagaju bu sezon 7 maçta 1,29 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bugesera %0, Amagaju %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bugesera %0, Amagaju %43. İlk yarıyı önde kapatma: Bugesera 1/4, Amagaju 0/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 2,68, 2 – 3,29. Karşılıklı Gol: Var 2,02, Yok 1,44.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %21; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 3 Kasım 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ruanda · National Soccer League puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Gorilla 6321 42 +211 MGBBG
2Mukura 5311 63 +310 GMGBG
3Gicumbi 5302 54 +19 GGGMM
4Marines 5221 106 +48 GMBGB
5Amagaju 6213 85 +37 MBMGM
6Sunrise 6141 47 -37 BGBMB
7Etincelles 5212 26 -47 BGGMM
8Bugesera 3201 41 +36 MGG
9Musanze 4202 32 +16 GMMG
10Gasogi United 6132 47 -36 GBMBB
11Kiyovu Sports 4112 12 -14 MMGB
12Police 5113 25 -34 MGMBM
13AS Kigali 4112 14 -34 MBMG
14APR 1100 42 +23 G
15Al Hilal Omdurman 1100 20 +23 G
16Etoile de l'Est 5032 36 -33 MBMBB
17Al Merreikh 1010 00 01 B
18Rayon Sports 2011 12 -11 BM
#TakımOGBMAYAVP
1Amagaju 4211 72 +57
2Mukura 3201 31 +26
3Musanze 3201 31 +26
4Gorilla 3201 32 +16
5Marines 3120 42 +25
6Sunrise 3120 32 +15
7Etincelles 3111 14 -34
8APR 1100 42 +23
9Bugesera 1100 20 +23
10Gicumbi 1100 10 +13
11Kiyovu Sports 2101 11 03
12AS Kigali 2101 12 -13
13Etoile de l'Est 3021 23 -12
14Rayon Sports 1010 11 01
15Police 2011 12 -11
16Gasogi United 2011 02 -21
17Al Hilal Omdurman 0000 00 00
18Al Merreikh 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1Gicumbi 4202 44 06
2Gorilla 3120 10 +15
3Gasogi United 4121 45 -15
4Mukura 2110 32 +14
5Marines 2101 64 +23
6Al Hilal Omdurman 1100 20 +23
7Bugesera 2101 21 +13
8Etincelles 2101 12 -13
9Police 3102 13 -23
10Sunrise 3021 15 -42
11Al Merreikh 1010 00 01
12Kiyovu Sports 2011 01 -11
13Etoile de l'Est 2011 13 -21
14AS Kigali 2011 02 -21
15APR 0000 00 00
16Musanze 1001 01 -10
17Rayon Sports 1001 01 -10
18Amagaju 2002 13 -20

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:23 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,97X2,6823,29

Çifte şans

1X1,15121,24X21,45

Karşılıklı gol

Var2,02Yok1,44

1,5 Alt / Üst

Alt2,14Üst1,39

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National Soccer League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.