← Maçlar
Avustralya · A-League · 3. hafta30 Ekim 2026 · 12:00 TSİ

Brisbane Roar 1-1 Auckland FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Brisbane Roar
1–1İY 0–1
Auckland FC
Maç sonu

Brisbane Roar 1–1 Auckland FC (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 15–10, isabetli şut 2–1, topa sahip olma %69–%31, korner 10–2.

Maç özeti

Brisbane Roar – Auckland FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: T. Aldred 90+5' (Brisbane Roar); H. Sakai 12' (Auckland FC).

Maç sonu

Canlı

1–190+7'

Maç boyunca anlık güncellenir · Son güncelleme 13:56 TSİ

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Brisbane Roar
Toplam (2)İç saha (2)
Galibiyet%50 1/2%50 1/2
Beraberlik%50 1/2%50 1/2
Mağlubiyet%0 0/2%0 0/2
Auckland FC
Toplam (4)Dış saha (2)
Galibiyet%25 1/4%0 0/2
Beraberlik%50 2/4%50 1/2
Mağlubiyet%25 1/4%50 1/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Brisbane Roar
Toplam (2)İç saha (2)
Attığı gol / maç1,50 (3 gol)1,50 (3 gol)
Yediği gol / maç1,00 (2 gol)1,00 (2 gol)
Auckland FC
Toplam (4)Dış saha (2)
Attığı gol / maç1,50 (6 gol)1,50 (3 gol)
Yediği gol / maç1,75 (7 gol)3,00 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Brisbane Roar
Toplam (2)İç saha (2)
KG Var%100 2/2%100 2/2
1,5 Üst%100 2/2%100 2/2
2,5 Üst%50 1/2%50 1/2
3,5 Üst%0 0/2%0 0/2
Gol yememe%0 0/2%0 0/2
Auckland FC
Toplam (4)Dış saha (2)
KG Var%75 3/4%100 2/2
1,5 Üst%75 3/4%100 2/2
2,5 Üst%50 2/4%50 1/2
3,5 Üst%50 2/4%50 1/2
Gol yememe%25 1/4%0 0/2

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Brisbane Roar
Toplam (2)İç saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)11,011,0
7,5 Üst%50 1/2%50 1/2
8,5 Üst%50 1/2%50 1/2
9,5 Üst%50 1/2%50 1/2
10,5 Üst%50 1/2%50 1/2
Auckland FC
Toplam (4)Dış saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)11,814,0
7,5 Üst%100 4/4%100 2/2
8,5 Üst%100 4/4%100 2/2
9,5 Üst%75 3/4%100 2/2
10,5 Üst%50 2/4%100 2/2

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Brisbane Roar
Toplam (2)İç saha (2)
Maç başı kart3,53,5
2,5 Üst%100 2/2%100 2/2
3,5 Üst%50 1/2%50 1/2
4,5 Üst%0 0/2%0 0/2
5,5 Üst%0 0/2%0 0/2
Auckland FC
Toplam (4)Dış saha (2)
Maç başı kart2,51,5
2,5 Üst%75 3/4%50 1/2
3,5 Üst%25 1/4%0 0/2
4,5 Üst%0 0/4%0 0/2
5,5 Üst%0 0/4%0 0/2

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Brisbane Roar
Toplam (2)İç saha (2)
Maç başı isabetli şut5,55,5
6,5 Üst%0 0/2%0 0/2
7,5 Üst%0 0/2%0 0/2
8,5 Üst%0 0/2%0 0/2
9,5 Üst%0 0/2%0 0/2
Auckland FC
Toplam (4)Dış saha (2)
Maç başı isabetli şut7,37,5
6,5 Üst%50 2/4%50 1/2
7,5 Üst%50 2/4%50 1/2
8,5 Üst%50 2/4%50 1/2
9,5 Üst%25 1/4%50 1/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Brisbane Roar
Toplam (2)İç saha (2)
Önde%50 1/2%50 1/2
Berabere%0 0/2%0 0/2
Geride%50 1/2%50 1/2
Auckland FC
Toplam (4)Dış saha (2)
Önde%25 1/4%50 1/2
Berabere%75 3/4%50 1/2
Geride%0 0/4%0 0/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Brisbane Roar (2 maç)

1/111/X01/20X/10X/X0X/202/102/X12/20

Auckland FC (4 maç)

1/101/X11/20X/11X/X1X/212/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Brisbane Roar (2 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 0
31-45 1 0
46-60 0 1
61-75 0 0
76-90 1 0

Auckland FC (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 0
31-45 1 1
46-60 1 0
61-75 0 0
76-90 1 1

Kartlar

Brisbane Roar

Sarı 6 · Kırmızı 0 (2 maç · maç başı sarı 3,0)

Auckland FC

Sarı 5 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:45 TSİ itibarıyla · ligde 21 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Brisbane Roar: tüm maçlar, 2 maç · Auckland FC: tüm maçlar, 4 maç

Brisbane RoarAuckland FC
%63,5Topa sahip olma%42,5
16,0Toplam şut12,5
4,5İsabetli şut3,0
12,0Ceza sahası içi şut7,8
8,5Korner4,8
544Pas321
%85Pas isabeti%72
0,0Kurtarış2,5
11,0Faul10,5
2,0Ofsayt1,5
3,0Sarı kart1,3
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

9,0Rakibin şutu14,3
1,0Rakibin isabetli şutu4,3
2,5Rakibin korneri7,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Brisbane Roar için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 10, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Auckland için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 7.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Brisbane Roar 0 – Auckland 3; 2 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,40 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Ocak 2026, Brisbane Roar 0-2 Auckland.

Sıralama
5. (3 p) – 6. (3 p)
Form (son 5)
GMGMM – MGMGG
H2H (G-B-M)
0-2-3 (5 maç)
iddaa MS 1-0-2
2,49 – 3,18 – 2,35
Devamını oku · iddaa oranları

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,49, 0 – 3,18, 2 – 2,35. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,75. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,95.

Veri: 28 Ekim 2026 18:04 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Avustralya · A-League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Wellington Phoenix 2200 41 +36 GG
2Western Sydney Wanderers 2110 52 +34 BG
3Macarthur 2110 32 +14 GB
4Sydney 2110 21 +14 BG
5Brisbane Roar 1100 21 +13 G
6Auckland 2101 56 -13 GM
7Newcastle Jets 2020 33 02 BB
8Melbourne Victory 2011 23 -11 MB
9Central Coast Mariners 2011 24 -21 BM
10Melbourne City 2011 24 -21 MB
11Adelaide United 1001 12 -10 M
12Perth Glory 2002 24 -20 MM
#TakımOGBMAYAVP
1Wellington Phoenix 2200 41 +36
2Sydney 2110 21 +14
3Western Sydney Wanderers 1100 52 +33
4Auckland 1100 31 +23
5Brisbane Roar 1100 21 +13
6Macarthur 1100 21 +13
7Central Coast Mariners 1010 22 01
8Melbourne Victory 1010 11 01
9Newcastle Jets 1010 11 01
10Adelaide United 0000 00 00
11Melbourne City 0000 00 00
12Perth Glory 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1Newcastle Jets 1010 22 01
2Macarthur 1010 11 01
3Western Sydney Wanderers 1010 00 01
4Melbourne City 2011 24 -21
5Brisbane Roar 0000 00 00
6Sydney 0000 00 00
7Wellington Phoenix 0000 00 00
8Adelaide United 1001 12 -10
9Melbourne Victory 1001 12 -10
10Perth Glory 2002 24 -20
11Central Coast Mariners 1001 02 -20
12Auckland 1001 25 -30

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:04 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,49X3,1822,35

Çifte şans

1X1,39121,22X21,34

Karşılıklı gol

Var1,59Yok1,95

1,5 Alt / Üst

Alt3,40Üst1,18

2,5 Alt / Üst

Alt1,75Üst1,75

3,5 Alt / Üst

Alt1,24Üst3,00

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.