← Maçlar
Portekiz · Primeira Liga · 10. hafta1 Kasım 2026 · 23:30 TSİ

Braga 3-0 Famalicao: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Braga
3–0İY 0–0
Famalicao
Maç sonu

Braga 3–0 Famalicao (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–4, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %59–%41, korner 7–1.

Maç özeti

Braga – Famalicao maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Ricardo Horta 53', Víctor Rofino Gordo (kendi kalesine) 67', Pau Victor 88' (Braga). xG: Braga 1,2 – 0,2 Famalicao.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Braga: Franclim Carvalho · Famalicao: Ricardo Silva

Maç akışı

Braga üstteFamalicao altta

0'45'90' 21' sarı kart: Marcos Vinicios Lopes Moura (Famalicao)40' sarı kart: Mathias De Amorim (Famalicao)40' sarı kart: Vitor Carvalho (Braga)45' oyuncu değişikliği: Vitor Carvalho ↔ Jean-Baptiste Gorby (Braga)↔45' oyuncu değişikliği: Leonardo Realpe ↔ Finn van Breemen (Famalicao)↔53' gol: Ricardo Horta (Braga)⚽60' sarı kart: Gabriel Martínez Aguilera (Braga)62' oyuncu değişikliği: Gustavo Garcia ↔ Pedro Bondo Francisco (Famalicao)↔62' oyuncu değişikliği: Marcos Vinicios Lopes Moura ↔ Óscar Aranda Subiela (Famalicao)↔67' kendi kalesine gol: Víctor Rofino Gordo (Braga)⚽70' sarı kart: Rodrigo Pinheiro (Famalicao)70' kırmızı kart: Rodrigo Pinheiro (Famalicao)75' oyuncu değişikliği: Ricardo Horta ↔ Diego Henrique (Braga)↔75' oyuncu değişikliği: Gabriel Martínez Aguilera ↔ Flinto Augusto Patrão Da Costa (Braga)↔76' oyuncu değişikliği: Pedro Santos ↔ Gil Dias (Famalicao)↔76' oyuncu değişikliği: Roméo Beney ↔ Juvenal Augusto Gomes Correia (Famalicao)↔81' sarı kart: Óscar Aranda Subiela (Famalicao)81' sarı kart: Fra Navarro (Braga)84' oyuncu değişikliği: Fra Navarro ↔ Pau Victor (Braga)↔85' sarı kart: Sergio Barcia (Braga)88' gol: Pau Victor (Braga)⚽89' oyuncu değişikliği: Mario Dorgeles ↔ Denis Huseinbasic (Braga)↔90+1' sarı kart: Jean-Baptiste Gorby (Braga)

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Ev %78 · 3 şut · 0,2
  2. 16–30'Dengeli · 2 şut · 0,1
  3. 31–45+'Ev %83 · 4 şut · 0,2
  4. 46–60'Ev %80 · 3 şut · 0,1
  5. 61–75'Ev %71 · 2 şut · 0,3
  6. 76–90+'Dengeli · 5 şut · 0,5

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Braga, Dep = Famalicao.

Maç olayları

  1. BragaFamalicao
  2. Jean-Baptiste GorbySarı kart90+1'
  3. Mario Dorgeles ↔ Denis HuseinbasicOyuncu değişikliği89'
  4. Gol Pau Victor 3–0Asist: Victor Gómez88'
  5. Sergio BarciaSarı kart85'
  6. Fra Navarro ↔ Pau VictorOyuncu değişikliği84'
  7. Fra NavarroSarı kart81'
  8. 81'Óscar Aranda SubielaSarı kart
  9. 76'Roméo Beney ↔ Juvenal Augusto Gomes CorreiaOyuncu değişikliği
  10. 76'Pedro Santos ↔ Gil DiasOyuncu değişikliği
  11. Gabriel Martínez Aguilera ↔ Flinto Augusto Patrão Da CostaOyuncu değişikliği75'
  12. Ricardo Horta ↔ Diego HenriqueOyuncu değişikliği75'
  13. 70'Rodrigo PinheiroKırmızı kart
  14. 70'Rodrigo PinheiroSarı kart
  15. Kendi kalesine gol Víctor Rofino Gordo 2–0Kendi kalesine67'
  16. 62'Marcos Vinicios Lopes Moura ↔ Óscar Aranda SubielaOyuncu değişikliği
  17. 62'Gustavo Garcia ↔ Pedro Bondo FranciscoOyuncu değişikliği
  18. Gabriel Martínez AguileraSarı kart60'
  19. Gol Ricardo Horta 1–0Asist: Adrian Barisic53'
  20. 45'Leonardo Realpe ↔ Finn van BreemenOyuncu değişikliği
  21. Vitor Carvalho ↔ Jean-Baptiste GorbyOyuncu değişikliği45'
  22. Vitor CarvalhoSarı kart40'
  23. 40'Mathias De AmorimSarı kart
  24. 21'Marcos Vinicios Lopes MouraSarı kart

Maç istatistikleri

BragaFamalicao
59%Topa sahip olma41%
1,15Beklenen gol (xG)0,19
15Toplam şut4
4İsabetli şut1
8İsabetsiz şut2
3Engellenen şut1
10Ceza sahası içi şut2
5Ceza sahası dışı şut2
7Korner1
1Ofsayt1
23Faul9
5Sarı kart4
0Kırmızı kart1
1Kurtarış2
515Pas373
451İsabetli pas312

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Braga
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%40 4/10%60 3/5
Beraberlik%20 2/10%0 0/5
Mağlubiyet%40 4/10%40 2/5
Famalicao
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%27 3/11%33 2/6
Beraberlik%36 4/11%33 2/6
Mağlubiyet%36 4/11%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Braga
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,20 (12 gol)ligde 9. · lig ortalamasında1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,10 (11 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,22 düşük1,00 (5 gol)
Famalicao
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,36 (15 gol)ligde 7. · lig ortalamasında1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,27 (14 gol)ligde 10. · lig ortalamasında1,17 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Braga
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%50 5/10ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%40 2/5
1,5 Üst%60 6/10%60 3/5
2,5 Üst%60 6/10ligde 7.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%60 3/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%40 4/10%60 3/5
Famalicao
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%45 5/11ligde 10. · lig ortalamasında%33 2/6
1,5 Üst%73 8/11%83 5/6
2,5 Üst%55 6/11ligde 10. · lig ortalamasında%67 4/6
3,5 Üst%36 4/11%50 3/6
Gol yememe%36 4/11%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Braga
Toplam (10)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)7,46,0
7,5 Üst%40 4/10%20 1/5
8,5 Üst%30 3/10%0 0/5
9,5 Üst%30 3/10%0 0/5
10,5 Üst%10 1/10%0 0/5
Famalicao
Toplam (11)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,5
7,5 Üst%82 9/11%83 5/6
8,5 Üst%64 7/11%67 4/6
9,5 Üst%55 6/11%67 4/6
10,5 Üst%27 3/11%17 1/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Braga
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı kart5,25,4
2,5 Üst%90 9/10%80 4/5
3,5 Üst%80 8/10%80 4/5
4,5 Üst%70 7/10%80 4/5
5,5 Üst%40 4/10%40 2/5
Famalicao
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı kart5,25,2
2,5 Üst%100 11/11%100 6/6
3,5 Üst%73 8/11%67 4/6
4,5 Üst%64 7/11%50 3/6
5,5 Üst%36 4/11%33 2/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Braga
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut6,87,2
6,5 Üst%60 6/10%60 3/5
7,5 Üst%40 4/10%40 2/5
8,5 Üst%20 2/10%20 1/5
9,5 Üst%10 1/10%20 1/5
Famalicao
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut6,66,8
6,5 Üst%64 7/11%50 3/6
7,5 Üst%36 4/11%33 2/6
8,5 Üst%9 1/11%17 1/6
9,5 Üst%9 1/11%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Braga
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%20 2/10%40 2/5
Berabere%60 6/10%60 3/5
Geride%20 2/10%0 0/5
Famalicao
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%27 3/11%50 3/6
Berabere%64 7/11%33 2/6
Geride%9 1/11%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Braga (10 maç)

1/101/X01/22X/13X/X2X/212/112/X02/21

Famalicao (11 maç)

1/111/X21/20X/12X/X2X/232/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Braga (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 0 2
31-45 0 2
46-60 2 1
61-75 2 1
76-90 1 2

Famalicao (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 0 2
31-45 3 0
46-60 1 2
61-75 1 2
76-90 5 3

Kartlar

Braga

Sarı 23 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,3)

Famalicao

Sarı 24 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 93 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Braga: iç saha, 5 maç · Famalicao: dış saha, 6 maç

BragaFamalicao
%56,0Topa sahip olma%50,8
1,37Beklenen gol (xG)1,27
15,4Toplam şut9,5
5,0İsabetli şut3,8
10,2Ceza sahası içi şut4,8
4,4Korner4,3
549Pas439
%84Pas isabeti%86
1,6Kurtarış2,0
13,6Faul12,0
2,2Ofsayt0,7
2,2Sarı kart2,2
0,00Kırmızı kart0,17

Rakiplerine izin verdikleri

0,78Rakibin xG'si1,06
8,6Rakibin şutu12,3
2,2Rakibin isabetli şutu3,0
1,6Rakibin korneri5,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Braga – Famalicao ilk 11'ler

Braga · 4-2-3-1

  1. 31Bernardo FontesK
  2. 2Víctor GómezD88' asist 88. dk
  3. 37A. BarišićD53' asist 53. dk
  4. 22Sergio BarciaD85' sarı kart 85. dk
  5. 7Diogo TravassosD
  6. 6Vitor CarvalhoO40' sarı kart 40. dk45' oyundan çıktı 45. dk
  7. 8João MoutinhoO
  8. 20M. DorgelesO89' oyundan çıktı 89. dk
  9. 21Ricardo HortaO53' gol 53. dk75' oyundan çıktı 75. dk
  10. 77Gabri MartínezO60' sarı kart 60. dk75' oyundan çıktı 75. dk
  11. 9Fran NavarroF81' sarı kart 81. dk84' oyundan çıktı 84. dk
Yedekler

Teknik direktör: Franclim Carvalho

Famalicao · 4-2-3-1

  1. 25L. CarevićK
  2. 17Rodrigo PinheiroD70' sarı kart 70. dk70' kırmızı kart 70. dk
  3. 15Víctor RofinoD67' kendi kalesine 67. dk
  4. 3L. RealpeD45' oyundan çıktı 45. dk
  5. 2Gustavo GarciaD62' oyundan çıktı 62. dk
  6. 6T. van de LooiO
  7. 14Mathias De AmorimO40' sarı kart 40. dk
  8. 18R. BeneyO76' oyundan çıktı 76. dk
  9. 10Pedro SantosO76' oyundan çıktı 76. dk
  10. 7SorrisoO21' sarı kart 21. dk62' oyundan çıktı 62. dk
  11. 70G. KoutsiasF
Yedekler

Teknik direktör: Ricardo Silva

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Braga 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-8). Famalicao son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 11 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 15 maçta galibiyetler Braga 5 – Famalicao 2; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ekim 2026, Braga 2-2 Famalicao.

Sıralama
10. (11 p) – 11. (10 p)
Form (son 5)
BMGMM – BGMMG
H2H (G-B-M)
5-8-2 (15 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %40
Korner ort. (maç)
7,7
iddaa MS 1-0-2
1,52 – 3,60 – 4,94
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Braga iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Famalicao dış saha 5 maçta 2,20 attı, 0,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Braga %50, Famalicao %40. İlk yarıyı önde kapatma: Braga 2/4, Famalicao 3/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Braga 3,8, Famalicao 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,7. Maç başına kart: Braga 1,5, Famalicao 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,52, 0 – 3,60, 2 – 4,94. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,84, Yok 1,67.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 7,7; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Portekiz · Primeira Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Porto 101000 254 +2130 GGGGG
2Benfica 10811 278 +1925 GMGGG
3Sporting CP 11731 2411 +1324 BGMGG
4Santa Clara 10631 156 +921 GBGMG
5Arouca 11623 138 +520 BGGGM
6Academico Viseu 10622 1512 +320 GGGGG
7Gil Vicente 10433 87 +115 BGGMB
8SC Braga 10424 1211 +114 BMMMG
9Moreirense 11425 1318 -514 BMGGM
10Famalicao 11344 1514 +113 GMGMG
11Alverca 11335 1415 -112 GGMMB
12Estrela 10244 1519 -410 BMMMM
13Vitória SC 10235 1010 09 MBMGB
14Maritimo 10226 921 -128 MBMMM
15Casa Pia 11227 620 -148 GMGMB
16Nacional 10217 1019 -97 MMMGM
17Rio Ave 10217 923 -147 BMGMM
18Estoril 10028 519 -142 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Porto 5500 132 +1115
2Benfica 5410 104 +613
3Sporting CP 6411 127 +513
4Arouca 5401 93 +612
5SC Braga 5302 75 +29
6Academico Viseu 5302 67 -19
7Vitória SC 5221 72 +58
8Santa Clara 5221 84 +48
9Gil Vicente 6222 43 +18
10Moreirense 5212 79 -27
11Alverca 6132 67 -16
12Nacional 5203 610 -46
13Estrela 5122 69 -35
14Famalicao 5122 47 -35
15Maritimo 5113 49 -54
16Rio Ave 5113 615 -94
17Estoril 5023 38 -52
18Casa Pia 5005 115 -140
#TakımOGBMAYAVP
1FC Porto 5500 122 +1015
2Santa Clara 5410 72 +513
3Benfica 5401 174 +1312
4Sporting CP 5320 124 +811
5Academico Viseu 5320 95 +411
6Famalicao 6222 117 +48
7Casa Pia 6222 55 08
8Arouca 6222 45 -18
9Gil Vicente 4211 44 07
10Moreirense 6213 69 -37
11Alverca 5203 88 06
12Estrela 5122 910 -15
13SC Braga 5122 56 -15
14Maritimo 5113 512 -74
15Rio Ave 5104 38 -53
16Nacional 5014 49 -51
17Vitória SC 5014 38 -51
18Estoril 5005 211 -90

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,52X3,6024,94

Çifte şans

1X1,07121,16X22,03

Karşılıklı gol

Var1,84Yok1,67

1,5 Alt / Üst

Alt3,19Üst1,21

2,5 Alt / Üst

Alt1,69Üst1,82

3,5 Alt / Üst

Alt1,21Üst3,21

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primeira Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.