← Maçlar
Danimarka · 2. Division · 11. hafta10 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Brabrand 1-0 Fremad Amager: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Brabrand
1–0İY 1–0
Fremad Amager
Maç sonu

Brabrand 1–0 Fremad Amager (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Brabrand – Fremad Amager maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Brabrand
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%29 4/14%13 1/8
Beraberlik%21 3/14%38 3/8
Mağlubiyet%50 7/14%50 4/8
Fremad Amager
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%33 5/15%25 2/8
Beraberlik%40 6/15%38 3/8
Mağlubiyet%27 4/15%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Brabrand
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,21 (17 gol)0,75 (6 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)1,25 (10 gol)
Fremad Amager
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,20 (18 gol)0,88 (7 gol)
Yediği gol / maç1,53 (23 gol)1,50 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Brabrand
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%64 9/14%63 5/8
1,5 Üst%79 11/14%63 5/8
2,5 Üst%50 7/14%25 2/8
3,5 Üst%36 5/14%13 1/8
Gol yememe%14 2/14%13 1/8
Fremad Amager
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%60 9/15%38 3/8
1,5 Üst%87 13/15%75 6/8
2,5 Üst%60 9/15%50 4/8
3,5 Üst%27 4/15%25 2/8
Gol yememe%13 2/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Brabrand
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%29 4/14%25 2/8
Berabere%50 7/14%63 5/8
Geride%21 3/14%13 1/8
Fremad Amager
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%13 2/15%13 1/8
Berabere%53 8/15%50 4/8
Geride%33 5/15%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Brabrand (14 maç)

1/131/X11/20X/10X/X2X/252/112/X02/22

Fremad Amager (15 maç)

1/101/X21/20X/14X/X4X/202/112/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Brabrand (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 3 3
31-45 4 3
46-60 0 6
61-75 3 3
76-90 3 2

Fremad Amager (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 0 1
31-45 2 6
46-60 6 5
61-75 4 4
76-90 4 6

Kartlar

Brabrand

Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Fremad Amager

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 89 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Danimarka · 2. Division puan durumu · 2nd Division

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nykobing FC 14941 3716 +2131 BGMGG
2Roskilde 15780 3014 +1629 GBGBG
3B 93 15735 2620 +624 GMMGG
4Middelfart 15573 2923 +622 MBBMG
5Skive 15636 2220 +221 MGBGM
6Naestved 15492 2119 +221 BGBBM
7Fremad Amager 15564 1823 -521 MGMGB
8VSK Århus 15555 2019 +120 MBBMM
9Brabrand 14437 1723 -615 GGMGM
10HIK 15438 1425 -1115 BGGMM
11FA 2000 15339 1428 -1412 BMMGG
12Thisted FC 151410 1230 -187 BBMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Nykobing FC 7520 206 +1417
2Roskilde 7520 185 +1317
3Middelfart 9441 2214 +816
4B 93 7412 127 +513
5Skive 8413 139 +413
6VSK Århus 7331 117 +412
7Fremad Amager 7331 1111 012
8Naestved 7241 98 +110
9HIK 7223 812 -48
10Brabrand 8134 610 -46
11FA 2000 7124 814 -65
12Thisted FC 8125 613 -75
#TakımOGBMAYAVP
1Nykobing FC 7421 1710 +714
2Roskilde 8260 129 +312
3B 93 8323 1413 +111
4Naestved 8251 1211 +111
5Brabrand 6303 1113 -29
6Fremad Amager 8233 712 -59
7Skive 7223 911 -28
8VSK Århus 8224 912 -38
9HIK 8215 613 -77
10FA 2000 8215 614 -87
11Middelfart 6132 79 -26
12Thisted FC 7025 617 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,41X3,1922,23

Çifte şans

1X1,37121,17X21,31

Karşılıklı gol

Var1,51Yok1,95

1,5 Alt / Üst

Alt3,38Üst1,14

2,5 Alt / Üst

Alt1,78Üst1,62

3,5 Alt / Üst

Alt1,26Üst2,65

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 2. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.