Boyaca Chico FC 1-4 Atl. Nacional Medellin: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Boyaca Chico FC 1–4 Atl. Nacional Medellin (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 11–11, isabetli şut 4–5, topa sahip olma %38–%62, korner 5–5.
Maç özeti
Boyaca Chico FC – Atl. Nacional Medellin maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Juan Diaz 83' (pen.) (Boyaca Chico FC); Emmanuel Benítez 16', Edwin Cardona 50', Andrés Sarmiento 85', 90+1' (Atl. Nacional Medellin). xG: Boyaca Chico FC 1,2 – 0,8 Atl. Nacional Medellin.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Boyaca Chico FC: J. Gómez · Atl. Nacional Medellin: L. González
Maç akışı
Boyaca Chico FC üstte · Atl. Nacional Medellin altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 16' gol: Emmanuel Benítez (Atl. Nacional Medellin)
- 19' sarı kart: Juan Diaz (Boyaca Chico FC)
- 38' sarı kart: Juan Rengifo (Atl. Nacional Medellin)
- 45' sarı kart: Xavi Rios (Atl. Nacional Medellin)
- 45' oyuncu değişikliği: Alejandro Maya ↔ I. Camargo (Boyaca Chico FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Elkin Rivero ↔ Felipe Marín (Atl. Nacional Medellin)
- 45' oyuncu değişikliği: Jacobo Pimentel ↔ Yesus Cabrera (Boyaca Chico FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Emmanuel Benítez ↔ Nicolás Rodríguez (Atl. Nacional Medellin)
- 50' gol: Edwin Cardona (Atl. Nacional Medellin)
- 56' sarı kart: Edwin Cardona (Atl. Nacional Medellin)
- 62' sarı kart: I. Camargo (Boyaca Chico FC)
- 65' oyuncu değişikliği: Sebastian Salazar ↔ sebastian viveros (Boyaca Chico FC)
- 65' oyuncu değişikliği: Elías Lautaro Cabrera ↔ Andrés Sarmiento (Atl. Nacional Medellin)
- 66' oyuncu değişikliği: Edwin Cardona ↔ Kevin Parra (Atl. Nacional Medellin)
- 74' oyuncu değişikliği: Estiven Sarria ↔ Sander Navarro (Boyaca Chico FC)
- 74' oyuncu değişikliği: S. Mera ↔ Delio Ramírez (Boyaca Chico FC)
- 76' oyuncu değişikliği: Juan Rengifo ↔ Jose Escorcia (Atl. Nacional Medellin)
- 83' gol: Juan Diaz (Boyaca Chico FC)
- 85' gol: Andrés Sarmiento (Atl. Nacional Medellin)
- 90+1' gol: Andrés Sarmiento (Atl. Nacional Medellin)
Maç olayları
- Boyaca Chico FCAtl. Nacional Medellin
- 90+1'Gol Andrés Sarmiento 1–4Asist: Kevin Parra
- 85'Gol Andrés Sarmiento 1–3Asist: Jose Escorcia
- Penaltı golü Juan Diaz 1–2Penaltı83'
- 76'Juan Rengifo ↔ Jose EscorciaOyuncu değişikliği
- Estiven Sarria ↔ Sander NavarroOyuncu değişikliği74'
- S. Mera ↔ Delio RamírezOyuncu değişikliği74'
- 66'Edwin Cardona ↔ Kevin ParraOyuncu değişikliği
- Sebastian Salazar ↔ sebastian viverosOyuncu değişikliği65'
- 65'Elías Lautaro Cabrera ↔ Andrés SarmientoOyuncu değişikliği
- I. CamargoSarı kart62'
- 56'Edwin CardonaSarı kart
- 50'Gol Edwin Cardona 0–2Asist: Nicolás Rodríguez
- 45'Xavi RiosSarı kart
- Alejandro Maya ↔ I. CamargoOyuncu değişikliği45'
- 45'Elkin Rivero ↔ Felipe MarínOyuncu değişikliği
- Jacobo Pimentel ↔ Yesus CabreraOyuncu değişikliği45'
- 45'Emmanuel Benítez ↔ Nicolás RodríguezOyuncu değişikliği
- 38'Juan RengifoSarı kart
- Juan DiazSarı kart19'
- 16'Gol Emmanuel Benítez 0–1Asist: Edwin Cardona
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 10/37 | %53 10/19 |
| Beraberlik | %16 6/37 | %16 3/19 |
| Mağlubiyet | %57 21/37 | %32 6/19 |
| Toplam (42) | Dış saha (22) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 29/42 | %55 12/22 |
| Beraberlik | %10 4/42 | %5 1/22 |
| Mağlubiyet | %21 9/42 | %41 9/22 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,81 (30 gol) | 1,37 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,65 (61 gol) | 0,79 (15 gol) |
| Toplam (42) | Dış saha (22) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,95 (82 gol) | 1,55 (34 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (35 gol) | 1,18 (26 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %27 10/37 | %37 7/19 |
| 1,5 Üst | %70 26/37 | %58 11/19 |
| 2,5 Üst | %46 17/37 | %42 8/19 |
| 3,5 Üst | %19 7/37 | %11 2/19 |
| Gol yememe | %24 9/37 | %42 8/19 |
| Toplam (42) | Dış saha (22) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 19/42 | %45 10/22 |
| 1,5 Üst | %76 32/42 | %68 15/22 |
| 2,5 Üst | %60 25/42 | %59 13/22 |
| 3,5 Üst | %24 10/42 | %23 5/22 |
| Gol yememe | %33 14/42 | %14 3/22 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %65 24/37 | %68 13/19 |
| 8,5 Üst | %54 20/37 | %58 11/19 |
| 9,5 Üst | %43 16/37 | %47 9/19 |
| 10,5 Üst | %27 10/37 | %37 7/19 |
| Toplam (42) | Dış saha (22) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %74 31/42 | %86 19/22 |
| 8,5 Üst | %64 27/42 | %73 16/22 |
| 9,5 Üst | %52 22/42 | %50 11/22 |
| 10,5 Üst | %29 12/42 | %36 8/22 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %86 32/37 | %89 17/19 |
| 3,5 Üst | %78 29/37 | %84 16/19 |
| 4,5 Üst | %62 23/37 | %63 12/19 |
| 5,5 Üst | %46 17/37 | %47 9/19 |
| Toplam (42) | Dış saha (22) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,9 |
| 2,5 Üst | %88 37/42 | %91 20/22 |
| 3,5 Üst | %74 31/42 | %82 18/22 |
| 4,5 Üst | %67 28/42 | %77 17/22 |
| 5,5 Üst | %45 19/42 | %50 11/22 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %59 22/37 | %47 9/19 |
| 7,5 Üst | %49 18/37 | %37 7/19 |
| 8,5 Üst | %38 14/37 | %21 4/19 |
| 9,5 Üst | %22 8/37 | %16 3/19 |
| Toplam (42) | Dış saha (22) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %83 35/42 | %91 20/22 |
| 7,5 Üst | %76 32/42 | %91 20/22 |
| 8,5 Üst | %55 23/42 | %59 13/22 |
| 9,5 Üst | %50 21/42 | %55 12/22 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 6/37 | %26 5/19 |
| Berabere | %41 15/37 | %58 11/19 |
| Geride | %43 16/37 | %16 3/19 |
| Toplam (42) | Dış saha (22) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 15/42 | %23 5/22 |
| Berabere | %43 18/42 | %41 9/22 |
| Geride | %21 9/42 | %36 8/22 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Boyaca Chico FC (37 maç)
Atl. Nacional Medellin (42 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Boyaca Chico FC (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 7 | 9 |
| 46-60 | 5 | 6 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 4 | 19 |
Atl. Nacional Medellin (38 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 7 |
| 16-30 | 8 | 4 |
| 31-45 | 10 | 7 |
| 46-60 | 14 | 6 |
| 61-75 | 15 | 3 |
| 76-90 | 20 | 4 |
Kartlar
Boyaca Chico FC
Sarı 100 · Kırmızı 10 (37 maç · maç başı sarı 2,7)
Atl. Nacional Medellin
Sarı 107 · Kırmızı 9 (42 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Boyaca Chico FC: iç saha, 19 maç · Atl. Nacional Medellin: dış saha, 22 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Boyaca Chico FC – Atl. Nacional Medellin ilk 11'ler
Boyaca Chico FC · 4-1-4-1
- 1D. AgudeloK
- 24C. MosqueraD
- 5J. AlomíaD
- 4J. MenaD
- 14C. BlancoD
- 6J. DíazO19' sarı kart 19. dk83' gol 83. dk
- 17E. SarriaO74' oyundan çıktı 74. dk
- 8S. SalazarO65' oyundan çıktı 65. dk
- 21J. PimentelO45' oyundan çıktı 45. dk
- 16S. MeraO74' oyundan çıktı 74. dk
- 22Alejandro MayaF
- 20sebastian viverosO
- 11D. RamírezO74' oyuna girdi 74. dk
- 2D. PolancoD
- 12B. ZapataK
- 19J. Pimentel Betancourt
- 15S. NavarroD74' oyuna girdi 74. dk
- 29Luis CarabalíF
- 9I. CamargoF45' oyuna girdi 45. dk62' sarı kart 62. dk
- 10Y. CabreraO45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: J. Gómez
Atl. Nacional Medellin · 4-3-3
- 34F. ArmaniK
- 31X. RiosD45' sarı kart 45. dk
- 3N. ParraD
- 4C. HaydarD
- 20M. CascoD
- 22E. CabreraO65' oyundan çıktı 65. dk
- 14Elkin RiveroO
- 80J. ZapataO
- 19J. RengifoF38' sarı kart 38. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 32Emmanuel BenítezF
- 10E. CardonaF16' asist 16. dk50' gol 50. dk56' sarı kart 56. dk+1
- 26F. MarinD45' oyuna girdi 45. dk
- 25L. MarquinezK
- 36Jose EscorciaF
- 38Jhan Carlos Moreno CórdobaD
- 30K. ParraO66' oyuna girdi 66. dk90+1' asist 90+1. dk
- 13N. RodríguezF45' oyuna girdi 45. dk50' asist 50. dk
- 29A. SarmientoF65' oyuna girdi 65. dk85' gol 85. dk90+1' gol 90+1. dk
- 33S. VelásquezO
- 39Edwin Fernelis Echeverría MuñozF
Teknik direktör: L. González
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Chico için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Atletico Nacional için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 8, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Chico 1, Atletico Nacional 8 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Ocak 2026, Atletico Nacional 4-0 Chico.
- Sıralama
- 18. (17 p) – 1. (40 p)
- Form (son 5)
- MBGMM – GBGBB
- H2H (G-B-M)
- 1-2-8 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %63
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %27 – %42
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 5,77 – 3,88 – 1,33
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Chico iç saha 15 maçta maç başına 1,40 gol attı, 0,60 gol yedi; Atletico Nacional dış saha 19 maçta 1,53 attı, 1,21 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Chico %40, Atletico Nacional %63. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chico %27, Atletico Nacional %42. İlk yarıyı önde kapatma: Chico 5/15, Atletico Nacional 3/19.
Korner ve kart
Maç başına korner: Chico 5,1, Atletico Nacional 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Chico 3,4, Atletico Nacional 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,77, 0 – 3,88, 2 – 1,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,61.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %34; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 15 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
