Botafogo RJ 1-0 Atletico Mineiro: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Botafogo RJ 1–0 Atletico Mineiro (5 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–12, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %33–%67, korner 4–4.
Maç özeti
Botafogo RJ – Atletico Mineiro maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Edenilson 19' (Botafogo RJ). xG: Botafogo RJ 1,5 – 0,3 Atletico Mineiro.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Botafogo RJ üstte · Atletico Mineiro altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' sarı kart: C. Medina (Botafogo RJ)
- 19' gol: Edenilson (Botafogo RJ)
- 47' sarı kart: T. Perez (Atletico Mineiro)
- 55' oyuncu değişikliği: Edenilson ↔ Alex Telles (Botafogo RJ)
- 55' oyuncu değişikliği: Danilo Pereira ↔ Matheus Martins (Botafogo RJ)
- 64' oyuncu değişikliği: Paulinho ↔ Kauan Toledo (Botafogo RJ)
- 68' oyuncu değişikliği: T. Perez ↔ Gutte (Atletico Mineiro)
- 75' sarı kart: Marcal (Botafogo RJ)
- 76' oyuncu değişikliği: C. Medina ↔ D. Andrade (Botafogo RJ)
- 76' oyuncu değişikliği: Tiquinho Soares ↔ Arthur Cabral (Botafogo RJ)
- 77' sarı kart: K. Pascini (Atletico Mineiro)
- 85' oyuncu değişikliği: M. Cisse ↔ J. Santos (Atletico Mineiro)
Maç olayları
- Botafogo RJAtletico Mineiro
- 85'M. Cisse ↔ J. SantosOyuncu değişikliği
- 77'K. PasciniSarı kart
- C. Medina ↔ D. AndradeOyuncu değişikliği76'
- Tiquinho Soares ↔ Arthur CabralOyuncu değişikliği76'
- MarcalSarı kart75'
- 68'T. Perez ↔ GutteOyuncu değişikliği
- Paulinho ↔ Kauan ToledoOyuncu değişikliği64'
- Edenilson ↔ Alex TellesOyuncu değişikliği55'
- Danilo Pereira ↔ Matheus MartinsOyuncu değişikliği55'
- 47'T. PerezSarı kart
- Gol Edenilson 1–0Asist: Vitinho19'
- C. MedinaSarı kart14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 11/34 | %41 7/17 |
| Beraberlik | %26 9/34 | %35 6/17 |
| Mağlubiyet | %41 14/34 | %24 4/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %41 14/34 | %24 4/17 |
| Beraberlik | %24 8/34 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %35 12/34 | %59 10/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,35 (46 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,59 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (53 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,22 yüksek | 1,29 (22 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (44 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 1,00 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (40 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,29 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %65 22/34ligde 4.–6. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %65 11/17 |
| 1,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %62 21/34ligde 4. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %65 11/17 |
| 3,5 Üst | %29 10/34 | %41 7/17 |
| Gol yememe | %18 6/34 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 16/34ligde 18.–19. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %35 6/17 |
| 1,5 Üst | %65 22/34 | %59 10/17 |
| 2,5 Üst | %47 16/34ligde 11.–14. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %41 7/17 |
| 3,5 Üst | %29 10/34 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %24 8/34 | %18 3/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %74 25/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %56 19/34 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %53 18/34 | %59 10/17 |
| 10,5 Üst | %38 13/34 | %41 7/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %79 27/34 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %76 26/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %65 22/34 | %59 10/17 |
| 10,5 Üst | %50 17/34 | %47 8/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %74 25/34 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %62 21/34 | %65 11/17 |
| 4,5 Üst | %53 18/34 | %53 9/17 |
| 5,5 Üst | %38 13/34 | %41 7/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %68 23/34 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %44 15/34 | %59 10/17 |
| 4,5 Üst | %32 11/34 | %41 7/17 |
| 5,5 Üst | %24 8/34 | %24 4/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %91 31/34 | %88 15/17 |
| 7,5 Üst | %82 28/34 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %76 26/34 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %62 21/34 | %59 10/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %79 27/34 | %65 11/17 |
| 7,5 Üst | %71 24/34 | %53 9/17 |
| 8,5 Üst | %56 19/34 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %41 14/34 | %29 5/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 11/34 | %41 7/17 |
| Berabere | %26 9/34 | %29 5/17 |
| Geride | %41 14/34 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 11/34 | %24 4/17 |
| Berabere | %41 14/34 | %41 7/17 |
| Geride | %26 9/34 | %35 6/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Botafogo RJ (34 maç)
Atletico Mineiro (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Botafogo RJ (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 10 |
| 16-30 | 4 | 6 |
| 31-45 | 7 | 8 |
| 46-60 | 6 | 12 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 14 | 9 |
Atletico Mineiro (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 9 | 3 |
| 31-45 | 6 | 8 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 10 | 7 |
| 76-90 | 10 | 12 |
Kartlar
Botafogo RJ
Sarı 86 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 2,5)
Atletico Mineiro
Sarı 59 · Kırmızı 4 (34 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Botafogo RJ: iç saha, 17 maç · Atletico Mineiro: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Botafogo RJ – Atletico Mineiro ilk 11'ler
Botafogo RJ · 3-5-2
- 12Gabriel BatistaK
- 5Nahuel FerraresiD
- 34Gabriel JustinoD
- 21MarçalD75' sarı kart 75. dk
- 2VitinhoO19' asist 19. dk
- 88EdenilsonO19' gol 19. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 75HuguinhoO
- 6Cristian MedinaO14' sarı kart 14. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 29PaulinhoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 90Danilo PereiraF55' oyundan çıktı 55. dk
- 9Tiquinho SoaresF76' oyundan çıktı 76. dk
- 17WarlesonK
- 13Alex TellesD55' oyuna girdi 55. dk
- 33Lucas MonzónD
- 4Mateo PonteD
- 22Hakim ZiyechO
- 10Álvaro MontoroO
- 25AllanO
- 91Domingos AndradeO76' oyuna girdi 76. dk
- 77Lucas VillalbaF
- 59Kauan ToledoO64' oyuna girdi 64. dk
- 11Matheus MartinsF55' oyuna girdi 55. dk
- 19Arthur CabralF76' oyuna girdi 76. dk
Atletico Mineiro · 4-2-3-1
- 22EversonK
- 23Ángelo PreciadoD
- 40VitãoD
- 3Léo DuarteD
- 36Kauã PasciniD77' sarı kart 77. dk
- 25Tomás PérezO47' sarı kart 47. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 39Mamady CisséO85' oyundan çıktı 85. dk
- 10Gustavo ScarpaO
- 5AlexsanderO
- 92DuduO
- 29Cauã Campos SoaresF
- 31Robert AlvesK
- 1Gabriel DelfimK
- 14Vitor HugoD
- 42Wanderson VazD
- 34Samuel Lima BarrosD
- 53Pedro TocantinsD
- 48GutteO68' oyuna girdi 68. dk
- 59João Gabriel Castro SantosF85' oyuna girdi 85. dk
- 38ÍndioO
- 58Eric de Jesus SoaresO
- 45Vinicius AlmeidaO
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Brezilya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Botafogo son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 8 gol yedi. Atletico Mineiro son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 22 maçta galibiyetler Botafogo 8 – Atletico Mineiro 10; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Atletico Mineiro 1-1 Botafogo.
- Sıralama
- 13. (39 p) – 7. (50 p)
- Form (son 5)
- MMGBM – MMMMG
- H2H (G-B-M)
- 8-4-10 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %44
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %38
- Korner ort. (maç)
- 10,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,45 – 3,87 – 4,97
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Botafogo iç saha 16 maçta maç başına 1,62 gol attı, 1,38 gol yedi; Atletico Mineiro dış saha 16 maçta 1,06 attı, 1,31 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %69, konukta %44. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Botafogo %69, Atletico Mineiro %38. İlk yarıyı önde kapatma: Botafogo 6/16, Atletico Mineiro 4/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Botafogo 5,4, Atletico Mineiro 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Botafogo 2,4, Atletico Mineiro 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,45, 0 – 3,87, 2 – 4,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %53; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 4 Kasım 2026 07:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 34 | +42 | 76 |
| 2 | Palmeiras | 34 | +39 | 73 |
| 3 | Cruzeiro | 34 | +7 | 60 |
| 4 | Fluminense | 34 | +13 | 57 |
| 5 | Atletico Paranaense | 34 | +8 | 54 |
| 6 | Bahia | 34 | +5 | 53 |
| 7 | Atletico-MG | 34 | +4 | 50 |
| 8 | RB Bragantino | 34 | +5 | 47 |
| 9 | Santos | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Sao Paulo | 34 | 0 | 44 |
| 11 | Botafogo | 34 | -7 | 42 |
| 12 | Coritiba | 34 | -11 | 42 |
| 13 | Vasco DA Gama | 33 | -7 | 41 |
| 14 | Mirassol | 34 | -9 | 40 |
| 15 | Vitoria | 34 | -16 | 38 |
| 16 | Internacional | 34 | -4 | 38 |
| 17 | Corinthians | 34 | -6 | 37 |
| 18 | Gremio | 34 | -9 | 37 |
| 19 | Remo | 34 | -20 | 29 |
| 20 | Chapecoense-sc | 33 | -35 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 17 | +25 | 42 |
| 2 | Flamengo | 17 | +22 | 42 |
| 3 | Fluminense | 17 | +14 | 39 |
| 4 | Atletico-MG | 17 | +9 | 35 |
| 5 | Cruzeiro | 17 | +12 | 34 |
| 6 | Sao Paulo | 17 | +12 | 34 |
| 7 | Atletico Paranaense | 17 | +10 | 32 |
| 8 | Vitoria | 17 | +7 | 32 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | +11 | 30 |
| 10 | Bahia | 17 | +7 | 30 |
| 11 | Gremio | 17 | +6 | 29 |
| 12 | Botafogo | 17 | +5 | 27 |
| 13 | Mirassol | 17 | +2 | 27 |
| 14 | Vasco DA Gama | 17 | +1 | 27 |
| 15 | Santos | 17 | +2 | 25 |
| 16 | Internacional | 17 | +5 | 23 |
| 17 | Coritiba | 17 | +1 | 23 |
| 18 | Corinthians | 17 | +1 | 22 |
| 19 | Remo | 17 | 0 | 19 |
| 20 | Chapecoense-sc | 16 | -14 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 17 | +20 | 34 |
| 2 | Palmeiras | 17 | +14 | 31 |
| 3 | Cruzeiro | 17 | -5 | 26 |
| 4 | Bahia | 17 | -2 | 23 |
| 5 | Santos | 17 | -1 | 22 |
| 6 | Atletico Paranaense | 17 | -2 | 22 |
| 7 | Coritiba | 17 | -12 | 19 |
| 8 | Fluminense | 17 | -1 | 18 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | -6 | 17 |
| 10 | Atletico-MG | 17 | -5 | 15 |
| 11 | Corinthians | 17 | -7 | 15 |
| 12 | Internacional | 17 | -9 | 15 |
| 13 | Botafogo | 17 | -12 | 15 |
| 14 | Vasco DA Gama | 16 | -8 | 14 |
| 15 | Mirassol | 17 | -11 | 13 |
| 16 | Sao Paulo | 17 | -12 | 10 |
| 17 | Remo | 17 | -20 | 10 |
| 18 | Gremio | 17 | -15 | 8 |
| 19 | Chapecoense-sc | 17 | -21 | 7 |
| 20 | Vitoria | 17 | -23 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
