Bohemians Prag 1-0 Mlada Boleslav: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Bohemians Prag 1–0 Mlada Boleslav (14 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–12, isabetli şut 2–5, topa sahip olma %37–%63, korner 1–3.
Maç özeti
Bohemians Prag – Mlada Boleslav maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Aleš Čermák 13' (Bohemians Prag). xG: Bohemians Prag 0,7 – 0,9 Mlada Boleslav.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Bohemians Prag: J. Veselý · Mlada Boleslav: A. Majer
Maç akışı
Bohemians Prag üstte · Mlada Boleslav altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' sarı kart: Jan Zíka (Mlada Boleslav)
- 13' gol: Aleš Čermák (Bohemians Prag)
- 27' sarı kart: Aleš Majer (Mlada Boleslav)
- 38' sarı kart: Vojtech Smrz (Bohemians Prag)
- 45' oyuncu değişikliği: Solomon John ↔ Josef Kolarik (Mlada Boleslav)
- 47' sarı kart: Ladislav Krobot (Bohemians Prag)
- 56' oyuncu değişikliği: Ladislav Krobot ↔ Václav Pilař (Bohemians Prag)
- 56' oyuncu değişikliği: Roman Kvet ↔ Šimon Černý (Bohemians Prag)
- 56' oyuncu değişikliği: Filip Spatenka ↔ David Kozel (Mlada Boleslav)
- 60' sarı kart: Tomas Fruhwald (Bohemians Prag)
- 60' sarı kart: Jiří Klíma (Mlada Boleslav)
- 71' sarı kart: Martin Šubert (Mlada Boleslav)
- 73' oyuncu değişikliği: Daniel Langhamer ↔ Marek Havran (Mlada Boleslav)
- 82' oyuncu değişikliği: Ladislav Almási ↔ Denis Vala (Bohemians Prag)
- 82' oyuncu değişikliği: Vojtech Smrz ↔ Samuel Obinaya (Bohemians Prag)
- 82' oyuncu değişikliği: Ondrej Karafiat ↔ Jan Buryan (Mlada Boleslav)
- 86' sarı kart: Samuel Obinaya (Bohemians Prag)
- 90+1' sarı kart: Aleš Čermák (Bohemians Prag)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Aleš Čermák ↔ David Heidenreich (Bohemians Prag)
- 90+4' sarı kart: David Lischka (Bohemians Prag)
Maç olayları
- Bohemians PragMlada Boleslav
- David LischkaSarı kart90+4'
- Aleš Čermák ↔ David HeidenreichOyuncu değişikliği90+2'
- Aleš ČermákSarı kart90+1'
- Samuel ObinayaSarı kart86'
- Ladislav Almási ↔ Denis ValaOyuncu değişikliği82'
- Vojtech Smrz ↔ Samuel ObinayaOyuncu değişikliği82'
- 82'Ondrej Karafiat ↔ Jan BuryanOyuncu değişikliği
- 73'Daniel Langhamer ↔ Marek HavranOyuncu değişikliği
- 71'Martin ŠubertSarı kart
- Tomas FruhwaldSarı kart60'
- 60'Jiří KlímaSarı kart
- Ladislav Krobot ↔ Václav PilařOyuncu değişikliği56'
- Roman Kvet ↔ Šimon ČernýOyuncu değişikliği56'
- 56'Filip Spatenka ↔ David KozelOyuncu değişikliği
- Ladislav KrobotSarı kart47'
- 45'Solomon John ↔ Josef KolarikOyuncu değişikliği
- Vojtech SmrzSarı kart38'
- 27'Aleš MajerSarı kart
- Gol Aleš Čermák 1–013'
- 11'Jan ZíkaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 0,17 (1 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,31 yüksek | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14ligde 13. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %64 9/14 | %33 2/6 |
| 2,5 Üst | %43 6/14ligde 14. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %0 0/6 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %43 6/14 | %83 5/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 9.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 10. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 12,3 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %17 1/6 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %0 0/6 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %50 3/6 |
| Berabere | %43 6/14 | %33 2/6 |
| Geride | %29 4/14 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Geride | %31 4/13 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Bohemians Prag (14 maç)
Mlada Boleslav (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Bohemians Prag (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Mlada Boleslav (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Bohemians Prag
Sarı 29 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Mlada Boleslav
Sarı 21 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Bohemians Prag: iç saha, 6 maç · Mlada Boleslav: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Bohemians Prag – Mlada Boleslav ilk 11'ler
Bohemians Prag · 5-3-2
- 23T. FrühwaldK60' sarı kart 60. dk
- 32P. MirvaldD
- 24M. HavelD
- 27D. LischkaD90+4' sarı kart 90+4. dk
- 3Matej KadlecD
- 37D. JavorčekD
- 47A. ČermákO13' gol 13. dk90+1' sarı kart 90+1. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 42V. SmržO38' sarı kart 38. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 16R. KvětO56' oyundan çıktı 56. dk
- 9L. KrobotF47' sarı kart 47. dk56' oyundan çıktı 56. dk
- 99L. AlmásiF82' oyundan çıktı 82. dk
- 15M. BandaD
- 70Simon CernyO56' oyuna girdi 56. dk
- 8D. HeidenreichD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 25P. KareemD
- 19J. KovaříkO
- 62Samuel ObinayaO
- 11V. PilařO56' oyuna girdi 56. dk
- 12M. ReichlK
- 18D. ValaD82' oyuna girdi 82. dk
- 22J. VondraD
- 13V. ZemanF
Teknik direktör: J. Veselý
Mlada Boleslav · 4-2-3-1
- 59J. FloderK
- 13D. DonátD
- 44O. KarafiátD82' oyundan çıktı 82. dk
- 3M. KrálikD
- 11M. HybšD
- 17F. ŠpatenkaO56' oyundan çıktı 56. dk
- 76Jan ZikaO11' sarı kart 11. dk
- 20S. JohnO45' oyundan çıktı 45. dk
- 28D. LanghamerO73' oyundan çıktı 73. dk
- 21M. ŠubertO71' sarı kart 71. dk
- 23J. KlímaF60' sarı kart 60. dk
- 14S. GrygarO
- 5J. HarušťákD
- 18M. HavranO73' oyuna girdi 73. dk
- 49J. KoláříkO45' oyuna girdi 45. dk
- 19D. KozelO56' oyuna girdi 56. dk
- 9L. LetenayF
- 32F. MatoušekD
- 77D. PechO
- 42V. VorelK
- 26M. ZachovalD
- 70J. BuryánF82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: A. Majer
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Çekya · Czech Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Bohemians Prag için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 2. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Mlada Boleslav 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 21 kez karşılaştı: Bohemians Prag 6, Mlada Boleslav 7 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, Mlada Boleslav 2-2 Bohemians Prag.
- Sıralama
- 11. (12 p) – 4. (17 p)
- Form (son 5)
- GGBMG – MGGMG
- H2H (G-B-M)
- 6-8-7 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %60
- Korner ort. (maç)
- 11,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,79 – 3,49 – 3,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Bohemians Prag iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,25 gol yedi; Mlada Boleslav dış saha 5 maçta 1,40 attı, 2,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bohemians Prag %0, Mlada Boleslav %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bohemians Prag %25, Mlada Boleslav %60. İlk yarıyı önde kapatma: Bohemians Prag 2/4, Mlada Boleslav 1/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Bohemians Prag 5,8, Mlada Boleslav 7,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,6. Maç başına kart: Bohemians Prag 2,0, Mlada Boleslav 1,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,79, 0 – 3,49, 2 – 3,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,17, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,24.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 11,6; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
