← Maçlar
Macaristan · NB III - Southeast11 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

BKV Elore 1-1 Szeged-Csanad Grosics Akademia II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

BKV Elore
1–1İY 0–1
Szeged-Csanad Grosics Akademia II
Maç sonu

BKV Elore 1–1 Szeged-Csanad Grosics Akademia II (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

BKV Elore – Szeged-Csanad Grosics Akademia II maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

BKV Elore üstte · Szeged-Csanad Grosics Akademia II altta

01530İY607590 33' gol (Szeged-Csanad Grosics Akademia II)88' gol (BKV Elore)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 33' gol (Szeged-Csanad Grosics Akademia II)
  • 88' gol (BKV Elore)

Maç olayları

  1. BKV EloreSzeged-Csanad Grosics Akademia II
  2. Gol 1–188'
  3. 33'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

BKV Elore
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%14 2/14%0 0/6
Beraberlik%14 2/14%33 2/6
Mağlubiyet%71 10/14%67 4/6
Szeged-Csanad Grosics Akademia II
Toplam (15)Dış saha (9)
Galibiyet%40 6/15%33 3/9
Beraberlik%40 6/15%44 4/9
Mağlubiyet%20 3/15%22 2/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

BKV Elore
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,07 (15 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç3,50 (49 gol)2,83 (17 gol)
Szeged-Csanad Grosics Akademia II
Toplam (15)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,80 (27 gol)1,78 (16 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,44 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

BKV Elore
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%57 8/14%67 4/6
1,5 Üst%93 13/14%100 6/6
2,5 Üst%79 11/14%83 5/6
3,5 Üst%64 9/14%67 4/6
Gol yememe%7 1/14%0 0/6
Szeged-Csanad Grosics Akademia II
Toplam (15)Dış saha (9)
KG Var%67 10/15%78 7/9
1,5 Üst%87 13/15%78 7/9
2,5 Üst%53 8/15%56 5/9
3,5 Üst%40 6/15%44 4/9
Gol yememe%13 2/15%0 0/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

BKV Elore
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%14 2/14%0 0/6
Berabere%7 1/14%0 0/6
Geride%79 11/14%100 6/6
Szeged-Csanad Grosics Akademia II
Toplam (15)Dış saha (9)
Önde%53 8/15%44 4/9
Berabere%27 4/15%33 3/9
Geride%20 3/15%22 2/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

BKV Elore (14 maç)

1/111/X01/21X/10X/X0X/212/112/X22/28

Szeged-Csanad Grosics Akademia II (15 maç)

1/141/X41/20X/12X/X2X/202/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

BKV Elore (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 7
16-30 1 8
31-45 3 5
46-60 2 7
61-75 3 11
76-90 5 11

Szeged-Csanad Grosics Akademia II (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 1 5
31-45 8 1
46-60 6 3
61-75 3 0
76-90 2 7

Kartlar

BKV Elore

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Szeged-Csanad Grosics Akademia II

Sarı 0 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Southeast puan durumu · Southeast

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Gyulai Termál 151410 4711 +3643 GGGBG
2ESMTK 14941 3614 +2231 GGGGB
3III. Kerületi TUE 14824 178 +926 MBBMM
4Újpest II 15744 3522 +1325 MBMGG
5Szeged-Csanád II 15663 2720 +724 BGGBM
6Monori Se 15564 2625 +121 MMBGG
7Vasas II 14554 2918 +1120 GMBBB
8Csepel 15555 2724 +320 BGGMM
9Dabas 14536 2031 -1118 GBMBG
10Bekescsaba 1912 15456 2323 017 GBMMG
11Honvéd II 15447 2624 +216 MMBGB
12Szolnoki MAV FC 14356 2933 -414 MBMMM
13Sándorfalva 15348 931 -2213 GMBBB
14Hódmezővásárhely 15267 1932 -1312 BMBGM
15Szegedi VSE 15249 2141 -2010 BGGBM
16BKV Előre 142210 1549 -348 MBGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gyulai Termál 8710 265 +2122
2ESMTK 7610 204 +1619
3Vasas II 8521 2510 +1517
4Újpest II 8440 228 +1416
5III. Kerületi TUE 8512 104 +616
6Honvéd II 8422 219 +1214
7Csepel 7331 1810 +812
8Szeged-Csanád II 6321 117 +411
9Monori Se 7322 118 +311
10Szolnoki MAV FC 8233 2019 +19
11Dabas 7304 1214 -29
12Sándorfalva 8233 410 -69
13Bekescsaba 1912 7214 1013 -37
14Hódmezővásárhely 6132 912 -36
15Szegedi VSE 8134 1219 -76
16BKV Előre 6024 617 -112
#TakımOGBMAYAVP
1Gyulai Termál 7700 216 +1521
2Szeged-Csanád II 9342 1613 +313
3ESMTK 7331 1610 +612
4Bekescsaba 1912 8242 1310 +310
5III. Kerületi TUE 6312 74 +310
6Monori Se 8242 1517 -210
7Újpest II 7304 1314 -19
8Dabas 7232 817 -99
9Csepel 8224 914 -58
10Hódmezővásárhely 9135 1020 -106
11BKV Előre 8206 932 -236
12Szolnoki MAV FC 6123 914 -55
13Szegedi VSE 7115 922 -134
14Sándorfalva 7115 521 -164
15Vasas II 6033 48 -43
16Honvéd II 7025 515 -102

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,68X4,0421,40

Çifte şans

1X2,05121,09X21,06

Karşılıklı gol

Var1,42Yok2,12

3,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,93

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.