← Maçlar
Tayland · Thai League 1 · 4. hafta10 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

BG Pathum United FC 1-1 Ayutthaya Ut: Maç Sonucu ve İstatistikleri

BG Pathum United FC
1–1İY 0–1
Ayutthaya Ut
Maç sonu

BG Pathum United FC 1–1 Ayutthaya Ut (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

BG Pathum United FC – Ayutthaya Ut maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

BG Pathum United FC
Toplam (7)İç saha (3)
Galibiyet%29 2/7%67 2/3
Beraberlik%43 3/7%33 1/3
Mağlubiyet%29 2/7%0 0/3
Ayutthaya Ut
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%63 5/8%75 3/4
Beraberlik%13 1/8%25 1/4
Mağlubiyet%25 2/8%0 0/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

BG Pathum United FC
Toplam (7)İç saha (3)
Attığı gol / maç1,29 (9 gol)2,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,14 (8 gol)1,00 (3 gol)
Ayutthaya Ut
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,75 (14 gol)2,25 (9 gol)
Yediği gol / maç1,00 (8 gol)0,50 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

BG Pathum United FC
Toplam (7)İç saha (3)
KG Var%57 4/7%67 2/3
1,5 Üst%71 5/7%100 3/3
2,5 Üst%29 2/7%33 1/3
3,5 Üst%29 2/7%33 1/3
Gol yememe%29 2/7%33 1/3
Ayutthaya Ut
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%63 5/8%50 2/4
1,5 Üst%88 7/8%75 3/4
2,5 Üst%63 5/8%50 2/4
3,5 Üst%13 1/8%25 1/4
Gol yememe%25 2/8%50 2/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

BG Pathum United FC
Toplam (6)İç saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)8,511,0
7,5 Üst%67 4/6%100 2/2
8,5 Üst%50 3/6%100 2/2
9,5 Üst%33 2/6%50 1/2
10,5 Üst%17 1/6%50 1/2
Ayutthaya Ut
Toplam (5)Dış saha (3)
Maçta toplam korner (ort.)9,08,7
7,5 Üst%100 5/5%100 3/3
8,5 Üst%60 3/5%67 2/3
9,5 Üst%20 1/5%0 0/3
10,5 Üst%20 1/5%0 0/3

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

BG Pathum United FC
Toplam (6)İç saha (2)
Maç başı kart5,36,5
2,5 Üst%83 5/6%100 2/2
3,5 Üst%67 4/6%100 2/2
4,5 Üst%50 3/6%50 1/2
5,5 Üst%50 3/6%50 1/2
Ayutthaya Ut
Toplam (5)Dış saha (3)
Maç başı kart4,85,7
2,5 Üst%80 4/5%100 3/3
3,5 Üst%60 3/5%67 2/3
4,5 Üst%60 3/5%67 2/3
5,5 Üst%20 1/5%33 1/3

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

BG Pathum United FC
Toplam (6)İç saha (2)
Maç başı isabetli şut6,25,5
6,5 Üst%50 3/6%50 1/2
7,5 Üst%33 2/6%0 0/2
8,5 Üst%17 1/6%0 0/2
9,5 Üst%17 1/6%0 0/2
Ayutthaya Ut
Toplam (5)Dış saha (3)
Maç başı isabetli şut8,89,7
6,5 Üst%60 3/5%67 2/3
7,5 Üst%60 3/5%67 2/3
8,5 Üst%60 3/5%67 2/3
9,5 Üst%20 1/5%33 1/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

BG Pathum United FC
Toplam (7)İç saha (3)
Önde%29 2/7%33 1/3
Berabere%57 4/7%33 1/3
Geride%14 1/7%33 1/3
Ayutthaya Ut
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%38 3/8%50 2/4
Berabere%63 5/8%50 2/4
Geride%0 0/8%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

BG Pathum United FC (7 maç)

1/111/X11/20X/11X/X1X/222/102/X12/20

Ayutthaya Ut (8 maç)

1/121/X11/20X/13X/X0X/222/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

BG Pathum United FC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 0 3
31-45 3 1
46-60 1 0
61-75 1 1
76-90 1 2

Ayutthaya Ut (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 3 0
31-45 0 1
46-60 3 1
61-75 1 1
76-90 3 3

Kartlar

BG Pathum United FC

Sarı 18 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 2,6)

Ayutthaya Ut

Sarı 15 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

BG Pathum United FC: tüm maçlar, 6 maç · Ayutthaya Ut: dış saha, 3 maç

BG Pathum United FCAyutthaya Ut
%55,8Topa sahip olma%48,3
0,86Beklenen gol (xG)1,83
11,5Toplam şut14,3
2,7İsabetli şut5,7
7,3Ceza sahası içi şut9,7
3,7Korner3,7
417Pas293
2,5Kurtarış3,3
13,8Faul10,7
1,7Ofsayt1,0
2,7Sarı kart2,0
0,00Kırmızı kart0,33

Rakiplerine izin verdikleri

0,78Rakibin xG'si1,28
12,2Rakibin şutu16,7
3,5Rakibin isabetli şutu4,0
4,8Rakibin korneri5,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Port FC 7511 158 +716 MGGGB
2Ayutthaya FC 8512 148 +616 BMGGG
3Ratchaburi 7412 178 +913 BGGMG
4Prachuap 6411 83 +513 GGGGB
5Buriram United 6411 117 +413 BGGGM
6Bangkok United 7412 106 +413 GGMBG
7Uthai Thani 8323 1513 +211 GBMMB
8Lamphun Warrior 8323 1210 +211 MGGGB
9Sisaket United 7313 1013 -310 GGBGM
10Sukhothai FC 8314 1016 -610 MGGMB
11BG Pathum United 7232 98 +19 MBBGM
12Rayong FC 7223 915 -68 BMBMM
13Chonburi FC 8215 811 -37 MMGGB
14Pattani 8215 814 -67 MMMGM
15Chiangrai United 7124 610 -45 MMMMB
16Rasi Salai United 7016 921 -121 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Port FC 4310 105 +510
2Bangkok United 4301 85 +39
3BG Pathum United 3210 63 +37
4Prachuap 3210 31 +27
5Ratchaburi 3201 82 +66
6Sukhothai FC 4202 88 06
7Ayutthaya FC 4202 56 -16
8Rayong FC 4121 36 -35
9Uthai Thani 4112 88 04
10Buriram United 3111 66 04
11Sisaket United 4112 58 -34
12Lamphun Warrior 4112 47 -34
13Pattani 4112 25 -34
14Chiangrai United 3102 23 -13
15Chonburi FC 4103 46 -23
16Rasi Salai United 3012 37 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Ayutthaya FC 4310 92 +710
2Buriram United 3300 51 +49
3Lamphun Warrior 4211 83 +57
4Ratchaburi 4211 96 +37
5Uthai Thani 4211 75 +27
6Prachuap 3201 52 +36
7Port FC 3201 53 +26
8Sisaket United 3201 55 06
9Bangkok United 3111 21 +14
10Chonburi FC 4112 45 -14
11Sukhothai FC 4112 28 -64
12Pattani 4103 69 -33
13Rayong FC 3102 69 -33
14BG Pathum United 4022 35 -22
15Chiangrai United 4022 47 -32
16Rasi Salai United 4004 614 -80

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,29X4,2526,01

Çifte şans

121,07X22,30

Karşılıklı gol

Var1,70Yok1,70

2,5 Alt / Üst

Alt1,97Üst1,50

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.