← Maçlar
İsviçre · 1. Liga Promotion · 14. hafta1 Kasım 2026 · 18:00 TSİ

Bellinzona 0-1 FC Bulle: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Bellinzona
0–1
FC Bulle
Maç sonu

Bellinzona 0–1 FC Bulle (1 Kasım 2026).

Maç özeti

Bellinzona – FC Bulle maçı 0-1 sona erdi.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bellinzona
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%14 2/14%29 2/7
Beraberlik%21 3/14%14 1/7
Mağlubiyet%64 9/14%57 4/7
FC Bulle
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%67 10/15%75 6/8
Beraberlik%20 3/15%13 1/8
Mağlubiyet%13 2/15%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bellinzona
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,71 (10 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,86 (26 gol)1,86 (13 gol)
FC Bulle
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç2,27 (34 gol)2,38 (19 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bellinzona
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%36 5/14%43 3/7
1,5 Üst%79 11/14%86 6/7
2,5 Üst%43 6/14%57 4/7
3,5 Üst%29 4/14%43 3/7
Gol yememe%7 1/14%14 1/7
FC Bulle
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%67 10/15%75 6/8
1,5 Üst%87 13/15%88 7/8
2,5 Üst%80 12/15%88 7/8
3,5 Üst%53 8/15%63 5/8
Gol yememe%20 3/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bellinzona
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%15 2/13%33 2/6
Berabere%38 5/13%33 2/6
Geride%46 6/13%33 2/6
FC Bulle
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%43 6/14%43 3/7
Berabere%36 5/14%29 2/7
Geride%21 3/14%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bellinzona (13 maç)

1/111/X11/20X/11X/X1X/232/102/X12/25

FC Bulle (14 maç)

1/151/X11/20X/13X/X2X/202/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bellinzona (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 4
31-45 4 5
46-60 1 5
61-75 0 2
76-90 4 2

FC Bulle (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 7 1
31-45 5 4
46-60 3 2
61-75 4 1
76-90 3 5

Kartlar

Bellinzona

Sarı 1 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,1)

FC Bulle

Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 132 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Bellinzona son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi. Bulle için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 12, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Bellinzona iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 2,00 gol yedi; Bulle dış saha 7 maçta 2,57 attı, 1,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bellinzona %50, Bulle %86. İlk yarıyı önde kapatma: Bellinzona 2/6, Bulle 3/7.

Sıralama
17. (9 p) – 3. (27 p)
Form (son 5)
BGMMB – GGMBG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %86
iddaa MS 1-0-2
2,30 – 3,35 – 2,21
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,30, 0 – 3,35, 2 – 2,21. Karşılıklı Gol: Var 1,25, Yok 2,58.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 00:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · 1. Liga Promotion puan durumu · 1 Liga Promotion

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Bulle 151032 3420 +1433 BGGGG
2FC Schaffhausen 141022 3517 +1832 GGGGB
3Cham 15933 3019 +1130 GBBGG
4Biel-Bienne 14842 3018 +1228 GBBBM
5Paradiso 15744 2819 +925 BBGBM
6Grand-Saconnex 15807 2825 +324 MMMGM
7Brühl 15726 2019 +123 GMGGG
8YF Juventus 15717 2523 +222 GMGMG
9Zürich II 15636 2928 +121 BGMGM
10Breitenrain 15636 2222 021 BGMGM
11Basel II 15627 2628 -220 BGMMB
12Amical Saint-Prex 15618 1831 -1319 GMGMM
13Kreuzlingen 14437 2226 -415 GGMMM
14Young Boys II 14437 2936 -715 MMBGM
15Luzern II 15429 2634 -814 MMBGG
16Lugano II 154110 2239 -1713 MGBMM
17Bavois 14329 1620 -411 MMMMG
18Bellinzona 14239 1026 -169 MMGBM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Schaffhausen 7601 169 +718
2Cham 9522 1713 +417
3Brühl 8512 159 +616
4Breitenrain 7511 138 +516
5Grand-Saconnex 8503 1912 +715
6Bulle 7421 157 +814
7Zürich II 8413 1712 +513
8YF Juventus 8413 1110 +113
9Amical Saint-Prex 7412 1010 013
10Biel-Bienne 6321 1712 +511
11Basel II 7313 1512 +310
12Kreuzlingen 8314 1412 +210
13Young Boys II 6312 1311 +210
14Lugano II 8314 1520 -510
15Paradiso 8233 119 +29
16Bavois 6222 96 +38
17Bellinzona 7214 813 -57
18Luzern II 7106 1020 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Bulle 8611 1913 +619
2Biel-Bienne 8521 136 +717
3Paradiso 7511 1710 +716
4FC Schaffhausen 7421 198 +1114
5Cham 6411 136 +713
6Luzern II 8323 1614 +211
7Basel II 8314 1116 -510
8YF Juventus 7304 1413 +19
9Grand-Saconnex 7304 913 -49
10Zürich II 7223 1216 -48
11Brühl 7214 510 -57
12Amical Saint-Prex 8206 821 -136
13Breitenrain 8125 914 -55
14Kreuzlingen 6123 814 -65
15Young Boys II 8125 1625 -95
16Bavois 8107 714 -73
17Lugano II 7106 719 -123
18Bellinzona 7025 213 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,30X3,3522,21

Çifte şans

1X1,35121,15X21,32

Karşılıklı gol

Var1,25Yok2,58

3,5 Alt / Üst

Alt1,58Üst1,81

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.