← Maçlar
Macaristan · NB III - Southeast24 Ekim 2026 · 14:00 TSİ

Bekescsaba E 1-2 Szeged-Csanad Grosics Akademia II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Bekescsaba E
1–2İY 0–2
Szeged-Csanad Grosics Akademia II
Maç sonu

Bekescsaba E 1–2 Szeged-Csanad Grosics Akademia II (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Bekescsaba E – Szeged-Csanad Grosics Akademia II maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Bekescsaba E üstte · Szeged-Csanad Grosics Akademia II altta

01530İY607590 11' gol (Szeged-Csanad Grosics Akademia II)36' gol (Szeged-Csanad Grosics Akademia II)89' gol (Bekescsaba E)90+2' kırmızı kart (Szeged-Csanad Grosics Akademia II)90+5' kırmızı kart (Szeged-Csanad Grosics Akademia II)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol (Szeged-Csanad Grosics Akademia II)
  • 36' gol (Szeged-Csanad Grosics Akademia II)
  • 89' gol (Bekescsaba E)
  • 90+2' kırmızı kart (Szeged-Csanad Grosics Akademia II)
  • 90+5' kırmızı kart (Szeged-Csanad Grosics Akademia II)

Maç olayları

  1. Bekescsaba ESzeged-Csanad Grosics Akademia II
  2. 90+5'Kırmızı kart
  3. Kaçan penaltı90+5'
  4. 90+2'Kırmızı kart
  5. Gol 1–289'
  6. 36'Gol 0–2
  7. 11'Gol 0–1

Maç istatistikleri

Bekescsaba ESzeged-Csanad Grosics Akademia II
0Kırmızı kart2

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bekescsaba E
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%27 4/15%29 2/7
Beraberlik%33 5/15%14 1/7
Mağlubiyet%40 6/15%57 4/7
Szeged-Csanad Grosics Akademia II
Toplam (15)Dış saha (9)
Galibiyet%40 6/15%33 3/9
Beraberlik%40 6/15%44 4/9
Mağlubiyet%20 3/15%22 2/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bekescsaba E
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,53 (23 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,53 (23 gol)1,86 (13 gol)
Szeged-Csanad Grosics Akademia II
Toplam (15)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,80 (27 gol)1,78 (16 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,44 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bekescsaba E
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%53 8/15%57 4/7
1,5 Üst%87 13/15%86 6/7
2,5 Üst%60 9/15%57 4/7
3,5 Üst%47 7/15%43 3/7
Gol yememe%20 3/15%0 0/7
Szeged-Csanad Grosics Akademia II
Toplam (15)Dış saha (9)
KG Var%67 10/15%78 7/9
1,5 Üst%87 13/15%78 7/9
2,5 Üst%53 8/15%56 5/9
3,5 Üst%40 6/15%44 4/9
Gol yememe%13 2/15%0 0/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bekescsaba E
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%20 3/15%29 2/7
Berabere%20 3/15%14 1/7
Geride%60 9/15%57 4/7
Szeged-Csanad Grosics Akademia II
Toplam (15)Dış saha (9)
Önde%53 8/15%44 4/9
Berabere%27 4/15%33 3/9
Geride%20 3/15%22 2/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bekescsaba E (15 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/202/102/X32/26

Szeged-Csanad Grosics Akademia II (15 maç)

1/141/X41/20X/12X/X2X/202/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bekescsaba E (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 2 3
31-45 0 4
46-60 7 4
61-75 3 1
76-90 4 2

Szeged-Csanad Grosics Akademia II (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 1 5
31-45 8 1
46-60 6 3
61-75 3 0
76-90 2 7

Kartlar

Bekescsaba E

Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Szeged-Csanad Grosics Akademia II

Sarı 0 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Bekescsaba 1912 için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 4. Son 5 maçta Szeged-Csanád II 1 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 6-4). Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Bekescsaba 1912 2, Szeged-Csanád II 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 12 Mayıs 2024, Bekescsaba 1912 1-0 Szeged-Csanád II.

Sıralama
8. (14 p) – 4. (20 p)
Form (son 5)
BGMGG – GBBBB
H2H (G-B-M)
2-0-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %83
iddaa MS 1-0-2
1,94 – 3,38 – 2,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Bekescsaba 1912 iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,80 gol yedi; Szeged-Csanád II dış saha 6 maçta 1,83 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bekescsaba 1912 %40, Szeged-Csanád II %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bekescsaba 1912 %40, Szeged-Csanád II %83. İlk yarıyı önde kapatma: Bekescsaba 1912 1/5, Szeged-Csanád II 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,94, 0 – 3,38, 2 – 2,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,04, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,39, Yok 2,16.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 20:10 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Southeast puan durumu · Southeast

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Gyulai Termál 151410 4711 +3643 GGGBG
2ESMTK 14941 3614 +2231 GGGGB
3III. Kerületi TUE 14824 178 +926 MBBMM
4Újpest II 15744 3522 +1325 MBMGG
5Szeged-Csanád II 15663 2720 +724 BGGBM
6Monori Se 15564 2625 +121 MMBGG
7Vasas II 14554 2918 +1120 GMBBB
8Csepel 15555 2724 +320 BGGMM
9Dabas 14536 2031 -1118 GBMBG
10Bekescsaba 1912 15456 2323 017 GBMMG
11Honvéd II 15447 2624 +216 MMBGB
12Szolnoki MAV FC 14356 2933 -414 MBMMM
13Sándorfalva 15348 931 -2213 GMBBB
14Hódmezővásárhely 15267 1932 -1312 BMBGM
15Szegedi VSE 15249 2141 -2010 BGGBM
16BKV Előre 142210 1549 -348 MBGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gyulai Termál 8710 265 +2122
2ESMTK 7610 204 +1619
3Vasas II 8521 2510 +1517
4Újpest II 8440 228 +1416
5III. Kerületi TUE 8512 104 +616
6Honvéd II 8422 219 +1214
7Csepel 7331 1810 +812
8Szeged-Csanád II 6321 117 +411
9Monori Se 7322 118 +311
10Szolnoki MAV FC 8233 2019 +19
11Dabas 7304 1214 -29
12Sándorfalva 8233 410 -69
13Bekescsaba 1912 7214 1013 -37
14Hódmezővásárhely 6132 912 -36
15Szegedi VSE 8134 1219 -76
16BKV Előre 6024 617 -112
#TakımOGBMAYAVP
1Gyulai Termál 7700 216 +1521
2Szeged-Csanád II 9342 1613 +313
3ESMTK 7331 1610 +612
4Bekescsaba 1912 8242 1310 +310
5III. Kerületi TUE 6312 74 +310
6Monori Se 8242 1517 -210
7Újpest II 7304 1314 -19
8Dabas 7232 817 -99
9Csepel 8224 914 -58
10Hódmezővásárhely 9135 1020 -106
11BKV Előre 8206 932 -236
12Szolnoki MAV FC 6123 914 -55
13Szegedi VSE 7115 922 -134
14Sándorfalva 7115 521 -164
15Vasas II 6033 48 -43
16Honvéd II 7025 515 -102

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,94X3,3822,67

Çifte şans

1X1,23121,14X21,46

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,16

2,5 Alt / Üst

Alt2,04Üst1,43

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün NB III - Southeast'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.