Bate Borisov 0-2 Neman Grodno: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Bate Borisov 0–2 Neman Grodno (14 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 6–10, isabetli şut 5–7, topa sahip olma %46–%54, korner 3–1.
Maç özeti
Bate Borisov – Neman Grodno maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Danu Spătaru 8', Andrija Ratkovic 77' (Neman Grodno).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Bate Borisov: V. Rogozhkin · Neman Grodno: I. Kovalevich
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Bate Borisov üstte · Neman Grodno altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' gol: Danu Spătaru (Neman Grodno)
- 29' sarı kart: Sherif Jimoh (Neman Grodno)
- 33' oyuncu değişikliği: Sherif Jimoh ↔ Andrey Vasiljev (Neman Grodno)
- 37' sarı kart: Mikhail Kozlov (Neman Grodno)
- 45' oyuncu değişikliği: Victorien Angban ↔ Egor Rusakov (Bate Borisov)
- 45' oyuncu değişikliği: Mikhail Kozlov ↔ Andrey Yakimov (Neman Grodno)
- 45' oyuncu değişikliği: Vladislav Varaksa ↔ yaroslav khramtsevich (Bate Borisov)
- 61' oyuncu değişikliği: Ivan Mikhniuk ↔ Luka Đorđević (Bate Borisov)
- 62' oyuncu değişikliği: Pavel Savitskiy ↔ Andrija Ratkovic (Neman Grodno)
- 62' oyuncu değişikliği: Danu Spătaru ↔ Anton Suchkov (Neman Grodno)
- 69' oyuncu değişikliği: Yuriy Kovalev ↔ Marat Titov (Bate Borisov)
- 77' gol: Andrija Ratkovic (Neman Grodno)
- 80' oyuncu değişikliği: erick puerto ↔ vladislav yatskevich (Bate Borisov)
- 85' oyuncu değişikliği: Oleg Evdokimov ↔ Yuri Pavlyukovets (Neman Grodno)
Maç olayları
- Bate BorisovNeman Grodno
- 85'Oleg Evdokimov ↔ Yuri PavlyukovetsOyuncu değişikliği
- erick puerto ↔ vladislav yatskevichOyuncu değişikliği80'
- 77'Gol Andrija Ratkovic 0–2Asist: Andrey Yakimov
- Yuriy Kovalev ↔ Marat TitovOyuncu değişikliği69'
- 62'Pavel Savitskiy ↔ Andrija RatkovicOyuncu değişikliği
- 62'Danu Spătaru ↔ Anton SuchkovOyuncu değişikliği
- Ivan Mikhniuk ↔ Luka ĐorđevićOyuncu değişikliği61'
- Victorien Angban ↔ Egor RusakovOyuncu değişikliği45'
- 45'Mikhail Kozlov ↔ Andrey YakimovOyuncu değişikliği
- Vladislav Varaksa ↔ yaroslav khramtsevichOyuncu değişikliği45'
- 37'Mikhail KozlovSarı kart
- 33'Sherif Jimoh ↔ Andrey VasiljevOyuncu değişikliği
- 29'Sherif JimohSarı kart
- 8'Gol Danu Spătaru 0–1Asist: Pavel Savitskiy
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 5/28 | %36 5/14 |
| Beraberlik | %32 9/28 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %50 14/28 | %43 6/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %52 14/27 | %50 7/14 |
| Beraberlik | %15 4/27 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %33 9/27 | %29 4/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (20 gol) | 1,07 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (34 gol) | 1,21 (17 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (33 gol) | 1,14 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (25 gol) | 0,79 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 10/28 | %43 6/14 |
| 1,5 Üst | %57 16/28 | %64 9/14 |
| 2,5 Üst | %36 10/28 | %50 7/14 |
| 3,5 Üst | %11 3/28 | %14 2/14 |
| Gol yememe | %25 7/28 | %29 4/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %41 11/27 | %36 5/14 |
| 1,5 Üst | %59 16/27 | %57 8/14 |
| 2,5 Üst | %41 11/27 | %29 4/14 |
| 3,5 Üst | %19 5/27 | %14 2/14 |
| Gol yememe | %37 10/27 | %36 5/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (24) | İç saha (11) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (23) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (24) | İç saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %67 16/24 | %55 6/11 |
| 3,5 Üst | %58 14/24 | %55 6/11 |
| 4,5 Üst | %38 9/24 | %36 4/11 |
| 5,5 Üst | %25 6/24 | %18 2/11 |
| Toplam (23) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %48 11/23 | %58 7/12 |
| 3,5 Üst | %35 8/23 | %33 4/12 |
| 4,5 Üst | %22 5/23 | %17 2/12 |
| 5,5 Üst | %13 3/23 | %17 2/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (24) | İç saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,2 | 4,8 |
| 6,5 Üst | %29 7/24 | %27 3/11 |
| 7,5 Üst | %17 4/24 | %27 3/11 |
| 8,5 Üst | %17 4/24 | %27 3/11 |
| 9,5 Üst | %13 3/24 | %18 2/11 |
| Toplam (23) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 3,8 | 3,7 |
| 6,5 Üst | %26 6/23 | %17 2/12 |
| 7,5 Üst | %13 3/23 | %8 1/12 |
| 8,5 Üst | %13 3/23 | %8 1/12 |
| 9,5 Üst | %13 3/23 | %8 1/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 5/28 | %29 4/14 |
| Berabere | %39 11/28 | %43 6/14 |
| Geride | %43 12/28 | %29 4/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 7/27 | %29 4/14 |
| Berabere | %44 12/27 | %50 7/14 |
| Geride | %30 8/27 | %21 3/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Bate Borisov (28 maç)
Neman Grodno (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Bate Borisov (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 7 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 6 | 7 |
Neman Grodno (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 3 | 6 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 6 | 1 |
| 76-90 | 10 | 6 |
Kartlar
Bate Borisov
Sarı 42 · Kırmızı 2 (28 maç · maç başı sarı 1,5)
Neman Grodno
Sarı 32 · Kırmızı 3 (27 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 221 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Bate Borisov: iç saha, 11 maç · Neman Grodno: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Bate Borisov – Neman Grodno ilk 11'ler
Bate Borisov · 3-4-3
- 35A. SkopetsK
- 88P. DubovskiyD
- 6H. MoussakhanianD
- 28I. MikhnyukD61' oyundan çıktı 61. dk
- 23N. BochkoO
- 52E. KressO
- 7V. AngbanO45' oyundan çıktı 45. dk
- 25N. NeskoromnyO
- 17Y. KovalevF69' oyundan çıktı 69. dk
- 37E. PuertoF80' oyundan çıktı 80. dk
- 26V. VaraksaF45' oyundan çıktı 45. dk
- 13Y. KhramtsevichO45' oyuna girdi 45. dk
- 18P. KolosovskiyO
- 10E. RusakovO45' oyuna girdi 45. dk
- 47A. SakhonchikO
- 5M. SakutaD
- 16D. SokolK
- 21M. TitovO69' oyuna girdi 69. dk
- 24V. YatskevichF80' oyuna girdi 80. dk
- 42A. ZhurinD
- 19L. ĐorđevićF61' oyuna girdi 61. dk
Teknik direktör: V. Rogozhkin
Neman Grodno · 4-2-3-1
- 16N. MatysyukK
- 55D. GirsD
- 14S. JimohD29' sarı kart 29. dk33' oyundan çıktı 33. dk
- 20I. SadovnichiyD
- 8Y. PanteaD
- 47M. KozlovO37' sarı kart 37. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 10D. LisakovichO
- 15O. EvdokimovO85' oyundan çıktı 85. dk
- 9S. PushnyakovO
- 33D. SpătaruO8' gol 8. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 88P. SavitskiyF8' asist 8. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 52Maksim AleksandrovO
- 19A. DaynekoO
- 1A. MalievskiyK
- 6A. NazarenkoO
- 32Y. PavlyukovetsO85' oyuna girdi 85. dk
- 7A. RatkovićF62' oyuna girdi 62. dk77' gol 77. dk
- 17A. SuchkovO62' oyuna girdi 62. dk
- 2V. TonkevichD
- 24A. YakimovO45' oyuna girdi 45. dk77' asist 77. dk
- 4A. VasiljevD33' oyuna girdi 33. dk
Teknik direktör: I. Kovalevich
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Bate Borisov için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Neman Grodno son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 25 maçta galibiyetler Bate Borisov 16 – Neman Grodno 4; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2026, Neman Grodno 0-0 Bate Borisov.
- Sıralama
- 13. (21 p) – 5. (40 p)
- Form (son 5)
- GMMBM – GMGGB
- H2H (G-B-M)
- 16-5-4 (25 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %36
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %54 – %46
- Korner ort. (maç)
- 6,0
- iddaa MS 1-0-2
- 3,45 – 3,10 – 1,77
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Bate Borisov iç saha 11 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,27 gol yedi; Neman Grodno dış saha 11 maçta 1,18 attı, 0,91 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bate Borisov %64, Neman Grodno %36. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bate Borisov %54, Neman Grodno %46. İlk yarıyı önde kapatma: Bate Borisov 4/11, Neman Grodno 2/11.
Korner ve kart
Maç başına korner: Bate Borisov 3,1, Neman Grodno 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 6,0. Maç başına kart: Bate Borisov 0,9, Neman Grodno 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,45, 0 – 3,10, 2 – 1,77. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,91. Karşılıklı Gol: Var 1,76, Yok 1,65.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 6,0; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 23:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belarus · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 28 | +42 | 62 |
| 2 | FC Isloch Minsk R. | 28 | +31 | 61 |
| 3 | Dinamo Minsk | 28 | +28 | 61 |
| 4 | Dinamo Brest | 27 | +21 | 50 |
| 5 | Neman | 27 | +8 | 46 |
| 6 | FC Gomel | 28 | +11 | 43 |
| 7 | FC Vitebsk | 28 | +3 | 40 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 28 | -1 | 36 |
| 9 | FC Minsk | 27 | -7 | 34 |
| 10 | Slavia Mozyr | 27 | -4 | 31 |
| 11 | Baranovichi | 27 | -13 | 31 |
| 12 | Arsenal | 28 | -21 | 27 |
| 13 | Belshina | 28 | -23 | 24 |
| 14 | Bate Borisov | 28 | -14 | 24 |
| 15 | FC Dnepr Mogilev | 27 | -15 | 23 |
| 16 | Naftan | 28 | -46 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +19 | 34 |
| 2 | ML Vitebsk | 14 | +17 | 27 |
| 3 | Dinamo Minsk | 14 | +15 | 26 |
| 4 | Dinamo Brest | 14 | +10 | 23 |
| 5 | FC Gomel | 14 | +8 | 23 |
| 6 | FC Vitebsk | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Neman | 13 | +3 | 22 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | +5 | 19 |
| 9 | FC Minsk | 13 | +2 | 18 |
| 10 | Belshina | 14 | +1 | 18 |
| 11 | Bate Borisov | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Slavia Mozyr | 13 | +2 | 16 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 14 | 0 | 16 |
| 14 | Baranovichi | 14 | -4 | 16 |
| 15 | Arsenal | 14 | -8 | 13 |
| 16 | Naftan | 14 | -18 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 14 | +25 | 35 |
| 2 | Dinamo Minsk | 14 | +13 | 35 |
| 3 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +12 | 27 |
| 4 | Dinamo Brest | 13 | +11 | 27 |
| 5 | Neman | 14 | +5 | 24 |
| 6 | FC Gomel | 14 | +3 | 20 |
| 7 | FC Vitebsk | 14 | -5 | 18 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | -6 | 17 |
| 9 | FC Minsk | 14 | -9 | 16 |
| 10 | Slavia Mozyr | 14 | -6 | 15 |
| 11 | Baranovichi | 13 | -9 | 15 |
| 12 | Arsenal | 14 | -13 | 14 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 13 | -15 | 7 |
| 14 | Bate Borisov | 14 | -12 | 6 |
| 15 | Belshina | 14 | -24 | 6 |
| 16 | Naftan | 14 | -28 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
