Bate Borisov 0-1 FC Belshina: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Bate Borisov 0–1 FC Belshina (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–2, isabetli şut 5–0, topa sahip olma %66–%34, korner 14–6.
Maç özeti
Bate Borisov – FC Belshina maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: pavel dubovskiy (kendi kalesine) 87' (FC Belshina).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Bate Borisov: V. Rogozhkin · FC Belshina: Aleksandr Volodko
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Bate Borisov üstte · FC Belshina altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' sarı kart: Daniil Lazarev (FC Belshina)
- 43' sarı kart: Aik Musahagian (Bate Borisov)
- 58' oyuncu değişikliği: yaroslav khramtsevich ↔ Nikolay Bochko (Bate Borisov)
- 58' oyuncu değişikliği: Victorien Angban ↔ Egor Rusakov (Bate Borisov)
- 58' oyuncu değişikliği: Aik Musahagian ↔ Maksim Sakuta (Bate Borisov)
- 61' oyuncu değişikliği: luka zgurskiy ↔ Vladislav Solanovich (FC Belshina)
- 66' oyuncu değişikliği: Daniil Lazarev ↔ alexander shvedchikov (FC Belshina)
- 70' oyuncu değişikliği: erick puerto ↔ vladislav yatskevich (Bate Borisov)
- 79' oyuncu değişikliği: Nikita Golub ↔ V Kovalev (FC Belshina)
- 81' kırmızı kart: Nikita Neskoromny (Bate Borisov)
- 82' sarı kart: V Kovalev (FC Belshina)
- 83' sarı kart: Ilya Vikhrov (FC Belshina)
- 87' kendi kalesine gol: pavel dubovskiy (FC Belshina)
Maç olayları
- Bate BorisovFC Belshina
- 87'Kendi kalesine gol pavel dubovskiy 0–1Kendi kalesine
- 83'Ilya VikhrovSarı kart
- 82'V KovalevSarı kart
- Nikita NeskoromnyKırmızı kart81'
- 79'Nikita Golub ↔ V KovalevOyuncu değişikliği
- erick puerto ↔ vladislav yatskevichOyuncu değişikliği70'
- 66'Daniil Lazarev ↔ alexander shvedchikovOyuncu değişikliği
- 61'luka zgurskiy ↔ Vladislav SolanovichOyuncu değişikliği
- yaroslav khramtsevich ↔ Nikolay BochkoOyuncu değişikliği58'
- Victorien Angban ↔ Egor RusakovOyuncu değişikliği58'
- Aik Musahagian ↔ Maksim SakutaOyuncu değişikliği58'
- Aik MusahagianSarı kart43'
- 8'Daniil LazarevSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 5/28 | %36 5/14 |
| Beraberlik | %32 9/28 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %50 14/28 | %43 6/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 6/28 | %7 1/14 |
| Beraberlik | %21 6/28 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %57 16/28 | %71 10/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (20 gol) | 1,07 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (34 gol) | 1,21 (17 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (30 gol) | 0,57 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,89 (53 gol) | 2,29 (32 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 10/28 | %43 6/14 |
| 1,5 Üst | %57 16/28 | %64 9/14 |
| 2,5 Üst | %36 10/28 | %50 7/14 |
| 3,5 Üst | %11 3/28 | %14 2/14 |
| Gol yememe | %25 7/28 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 15/28 | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %86 24/28 | %86 12/14 |
| 2,5 Üst | %46 13/28 | %50 7/14 |
| 3,5 Üst | %32 9/28 | %29 4/14 |
| Gol yememe | %18 5/28 | %7 1/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (24) | İç saha (11) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %50 4/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (24) | İç saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %67 16/24 | %55 6/11 |
| 3,5 Üst | %58 14/24 | %55 6/11 |
| 4,5 Üst | %38 9/24 | %36 4/11 |
| 5,5 Üst | %25 6/24 | %18 2/11 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %68 17/25 | %69 9/13 |
| 3,5 Üst | %52 13/25 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %36 9/25 | %38 5/13 |
| 5,5 Üst | %16 4/25 | %15 2/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (24) | İç saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,2 | 4,8 |
| 6,5 Üst | %29 7/24 | %27 3/11 |
| 7,5 Üst | %17 4/24 | %27 3/11 |
| 8,5 Üst | %17 4/24 | %27 3/11 |
| 9,5 Üst | %13 3/24 | %18 2/11 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,8 | 6,1 |
| 6,5 Üst | %44 11/25 | %46 6/13 |
| 7,5 Üst | %40 10/25 | %46 6/13 |
| 8,5 Üst | %36 9/25 | %38 5/13 |
| 9,5 Üst | %36 9/25 | %38 5/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 5/28 | %29 4/14 |
| Berabere | %39 11/28 | %43 6/14 |
| Geride | %43 12/28 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 11/28 | %29 4/14 |
| Berabere | %25 7/28 | %29 4/14 |
| Geride | %36 10/28 | %43 6/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Bate Borisov (28 maç)
FC Belshina (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Bate Borisov (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 7 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 6 | 7 |
FC Belshina (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 6 | 5 |
| 31-45 | 7 | 7 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 2 | 8 |
| 76-90 | 4 | 18 |
Kartlar
Bate Borisov
Sarı 42 · Kırmızı 2 (28 maç · maç başı sarı 1,5)
FC Belshina
Sarı 45 · Kırmızı 2 (28 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 221 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Bate Borisov: iç saha, 11 maç · FC Belshina: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Bate Borisov – FC Belshina ilk 11'ler
Bate Borisov · 4-4-2
- 35A. SkopetsK
- 88P. DubovskiyD87' kendi kalesine 87. dk
- 13Y. KhramtsevichD58' oyundan çıktı 58. dk
- 6H. MoussakhanianD43' sarı kart 43. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 25N. NeskoromnyD81' kırmızı kart 81. dk
- 28I. MikhnyukO
- 52E. KressO
- 26V. VaraksaO
- 7V. AngbanO58' oyundan çıktı 58. dk
- 17Y. KovalevF
- 37E. PuertoF70' oyundan çıktı 70. dk
- 24V. YatskevichF70' oyuna girdi 70. dk
- 4K. ApanasevichF
- 23N. BochkoD58' oyuna girdi 58. dk
- 30T. GagloevO
- 55K. KaplenkoO
- 18P. KolosovskiyO
- 10E. RusakovO58' oyuna girdi 58. dk
- 47A. SakhonchikO
- 5M. SakutaD58' oyuna girdi 58. dk
- 16D. SokolK
Teknik direktör: V. Rogozhkin
FC Belshina
- 3A. Kuchinskiy
- 27L. Zgurskiy61' oyundan çıktı 61. dk
- 78G. Yakushevich
- 17I. Vikhrov83' sarı kart 83. dk
- 8V. Rusenchik
- 31Pavel Prishivalko
- 6D. Lazarev8' sarı kart 8. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 7A. Achapovskiy
- 14V. Davydov
- 21N. Golub79' oyundan çıktı 79. dk
- 10Y. Kozlov
- 66K. BalotnikauD
- 77V. KovalevO79' oyuna girdi 79. dk82' sarı kart 82. dk
- 25A. MakhmudovK
- 44D. MalashkevichD
- 15K. MalykhD
- 54N. PatsenkoK
- 5P. SeleznevO
- 9A. ShvedchikovF66' oyuna girdi 66. dk
- 19N. SokolovskiyD
- 4V. SolanovichD61' oyuna girdi 61. dk
Teknik direktör: Aleksandr Volodko
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Bate Borisov son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi. Belshina son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 11 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Bate Borisov 8 – Belshina 0; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Haziran 2026, Belshina 1-1 Bate Borisov.
- Sıralama
- 13. (21 p) – 14. (21 p)
- Form (son 5)
- MMGMB – MMGBB
- H2H (G-B-M)
- 8-2-0 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %58 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %58
- Korner ort. (maç)
- 10,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,80 – 3,04 – 3,34
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Bate Borisov iç saha 12 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,33 gol yedi; Belshina dış saha 12 maçta 0,58 attı, 2,42 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %58, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bate Borisov %50, Belshina %58. İlk yarıyı önde kapatma: Bate Borisov 4/12, Belshina 4/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Bate Borisov 5,6, Belshina 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: Bate Borisov 0,8, Belshina 1,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,80, 0 – 3,04, 2 – 3,34. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,74.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 23 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belarus · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 28 | +42 | 62 |
| 2 | FC Isloch Minsk R. | 28 | +31 | 61 |
| 3 | Dinamo Minsk | 28 | +28 | 61 |
| 4 | Dinamo Brest | 27 | +21 | 50 |
| 5 | Neman | 27 | +8 | 46 |
| 6 | FC Gomel | 28 | +11 | 43 |
| 7 | FC Vitebsk | 28 | +3 | 40 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 28 | -1 | 36 |
| 9 | FC Minsk | 27 | -7 | 34 |
| 10 | Slavia Mozyr | 27 | -4 | 31 |
| 11 | Baranovichi | 27 | -13 | 31 |
| 12 | Arsenal | 28 | -21 | 27 |
| 13 | Belshina | 28 | -23 | 24 |
| 14 | Bate Borisov | 28 | -14 | 24 |
| 15 | FC Dnepr Mogilev | 27 | -15 | 23 |
| 16 | Naftan | 28 | -46 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +19 | 34 |
| 2 | ML Vitebsk | 14 | +17 | 27 |
| 3 | Dinamo Minsk | 14 | +15 | 26 |
| 4 | Dinamo Brest | 14 | +10 | 23 |
| 5 | FC Gomel | 14 | +8 | 23 |
| 6 | FC Vitebsk | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Neman | 13 | +3 | 22 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | +5 | 19 |
| 9 | FC Minsk | 13 | +2 | 18 |
| 10 | Belshina | 14 | +1 | 18 |
| 11 | Bate Borisov | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Slavia Mozyr | 13 | +2 | 16 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 14 | 0 | 16 |
| 14 | Baranovichi | 14 | -4 | 16 |
| 15 | Arsenal | 14 | -8 | 13 |
| 16 | Naftan | 14 | -18 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 14 | +25 | 35 |
| 2 | Dinamo Minsk | 14 | +13 | 35 |
| 3 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +12 | 27 |
| 4 | Dinamo Brest | 13 | +11 | 27 |
| 5 | Neman | 14 | +5 | 24 |
| 6 | FC Gomel | 14 | +3 | 20 |
| 7 | FC Vitebsk | 14 | -5 | 18 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | -6 | 17 |
| 9 | FC Minsk | 14 | -9 | 16 |
| 10 | Slavia Mozyr | 14 | -6 | 15 |
| 11 | Baranovichi | 13 | -9 | 15 |
| 12 | Arsenal | 14 | -13 | 14 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 13 | -15 | 7 |
| 14 | Bate Borisov | 14 | -12 | 6 |
| 15 | Belshina | 14 | -24 | 6 |
| 16 | Naftan | 14 | -28 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
