Banja Luka 2-0 FK Sloga Doboj: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Banja Luka 2–0 FK Sloga Doboj (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Banja Luka – FK Sloga Doboj maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: L. Juricic 69' (pen.), A. Roguljic 80' (Banja Luka).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Banja Luka üstte · FK Sloga Doboj altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 53' oyuncu değişikliği: S. Ogrinec ↔ A. Hiros (Banja Luka)
- 53' oyuncu değişikliği: K. Peric ↔ M. Jojic (Banja Luka)
- 53' oyuncu değişikliği: I. Kukavica ↔ M. Deket (Banja Luka)
- 53' oyuncu değişikliği: S. Savic ↔ L. Juricic (Banja Luka)
- 61' oyuncu değişikliği: J. Celikovic ↔ M. Milanovic (FK Sloga Doboj)
- 65' sarı kart: A. Redzic (FK Sloga Doboj)
- 67' sarı kart: R. Corral (FK Sloga Doboj)
- 68' oyuncu değişikliği: Chuca ↔ S. Damjanic (FK Sloga Doboj)
- 69' gol: L. Juricic (Banja Luka)
- 71' oyuncu değişikliği: A. Milak ↔ A. Roguljic (Banja Luka)
- 80' gol: A. Roguljic (Banja Luka)
- 82' sarı kart: B. Garay (FK Sloga Doboj)
- 89' sarı kart: Ferni (FK Sloga Doboj)
Maç olayları
- Banja LukaFK Sloga Doboj
- 89'FerniSarı kart
- 82'B. GaraySarı kart
- Gol A. Roguljic 2–0Asist: L. Juricic80'
- A. Milak ↔ A. RoguljicOyuncu değişikliği71'
- Penaltı golü L. Juricic 1–0Penaltı69'
- 68'Chuca ↔ S. DamjanicOyuncu değişikliği
- 67'R. CorralSarı kart
- 65'A. RedzicSarı kart
- 61'J. Celikovic ↔ M. MilanovicOyuncu değişikliği
- S. Ogrinec ↔ A. HirosOyuncu değişikliği53'
- K. Peric ↔ M. JojicOyuncu değişikliği53'
- I. Kukavica ↔ M. DeketOyuncu değişikliği53'
- S. Savic ↔ L. JuricicOyuncu değişikliği53'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %82 9/11 | %100 6/6 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,09 (23 gol) | 2,00 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (9 gol) | 0,17 (1 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,58 (7 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol) | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11 | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %83 5/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (2) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
| Toplam (2) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (2) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,5 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %50 1/2 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %50 1/2 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| Toplam (2) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %100 2/2 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %100 2/2 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (2) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 0,0 | 0,0 |
| 6,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 7,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| Toplam (2) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 0,0 | 0,0 |
| 6,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 7,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/2 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %55 6/11 | %67 4/6 |
| Berabere | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Geride | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Geride | %42 5/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Banja Luka (11 maç)
FK Sloga Doboj (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Banja Luka (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 5 | 2 |
FK Sloga Doboj (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Banja Luka
Sarı 9 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,8)
FK Sloga Doboj
Sarı 27 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Banja Luka: tüm maçlar, 2 maç · FK Sloga Doboj: tüm maçlar, 2 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Banja Luka – FK Sloga Doboj ilk 11'ler
Banja Luka · 4-3-3
- 72Mladen JurkasK
- 19Viktor RoganD
- 2Bart MeijersD
- 30Nemanja JakšićD
- 20Erik RiđanD
- 98Sandi OgrinecO53' oyundan çıktı 53. dk
- 77Stefan SavićO53' oyundan çıktı 53. dk
- 22Ivan KukavicaO
- 47Amar MilakO71' oyundan çıktı 71. dk
- 9Karlo PerićF53' oyundan çıktı 53. dk
- 10David VukovićO
- 12Amer HirošO53' oyuna girdi 53. dk
- 18Miloš JojićO53' oyuna girdi 53. dk
- 89Matej DeketF53' oyuna girdi 53. dk
- 7Luka JuričićF53' oyuna girdi 53. dk69' gol 69. dk80' asist 80. dk
- 44Ante RoguljićO71' oyuna girdi 71. dk80' gol 80. dk
- 1Damjan SiskovskiK
- 6Siniša SaničaninD
- 16Sebastian HerreraD
- 17Omar SijarićO
- 23Stojan VranješO
- 99Daniel RomeraF
FK Sloga Doboj · 4-2-3-1
- 1Pere GarcíaK
- 24Benjamín GarayD82' sarı kart 82. dk
- 2Jasmin ČelikovićD61' oyundan çıktı 61. dk
- 3Roberto CorralD67' sarı kart 67. dk
- 11FerniO89' sarı kart 89. dk
- 14Ajdin RedžićO65' sarı kart 65. dk
- 23Dani MolinaO
- 55Ognjen ŠešlakO
- 22ChucaO68' oyundan çıktı 68. dk
- 8Fernan Ferreiroa LopezO
- 92Toni JovićO
- 28Milan MilanovićD61' oyuna girdi 61. dk
- 7Jorge Bolivar CanoO
- 19Sergej DamjanicO68' oyuna girdi 68. dk
- 10Mladen VeselinovićO
- 9Javi CuetoF
- 25Bojan PavlovićK
- 33Josip KvesićD
- 29Nikola PejovićD
- 13Darko SavićO
- 44Milan SavićO
- 20Lanre KehindeF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Banja Luka 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-5). Sloga Doboj için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 4, yenilen 12. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 15 maçta galibiyetler Banja Luka 13 – Sloga Doboj 1; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Eylül 2026, Sloga Doboj 1-2 Banja Luka.
- Sıralama
- 2. (22 p) – 8. (9 p)
- Form (son 5)
- GMGGG – MMMMB
- H2H (G-B-M)
- 13-1-1 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 1,06 – 5,94 – 12,75
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Banja Luka iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,20 gol yedi; Sloga Doboj dış saha 5 maçta 0,60 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Banja Luka %20, Sloga Doboj %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Banja Luka %20, Sloga Doboj %20. İlk yarıyı önde kapatma: Banja Luka 4/5, Sloga Doboj 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,06, 0 – 5,94, 2 – 12,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,99, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 2,26, Yok 1,34.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %20; KG var ortalaması %20; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 02:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bosna-Hersek · Premijer Liga puan durumu · Premier Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 12 | +24 | 33 |
| 2 | Borac Banja Luka | 11 | +14 | 28 |
| 3 | FK Sarajevo | 12 | +3 | 19 |
| 4 | Siroki Brijeg | 13 | -1 | 17 |
| 5 | BSK Banja Luka | 12 | -3 | 13 |
| 6 | Zeljeznicar Sarajevo | 13 | -8 | 13 |
| 7 | Velež | 12 | -8 | 12 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 12 | -4 | 11 |
| 9 | Čelik | 13 | -6 | 11 |
| 10 | Sloga Doboj | 12 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Borac Banja Luka | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Zrinjski | 6 | +9 | 18 |
| 3 | FK Sarajevo | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Zeljeznicar Sarajevo | 6 | +1 | 11 |
| 5 | BSK Banja Luka | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Velež | 6 | +2 | 9 |
| 7 | Siroki Brijeg | 7 | 0 | 9 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Čelik | 6 | -2 | 7 |
| 10 | Sloga Doboj | 6 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 6 | +15 | 15 |
| 2 | Borac Banja Luka | 5 | +3 | 10 |
| 3 | Siroki Brijeg | 6 | -1 | 8 |
| 4 | Sloga Doboj | 6 | -4 | 7 |
| 5 | FK Sarajevo | 6 | -2 | 6 |
| 6 | Čelik | 7 | -4 | 4 |
| 7 | BSK Banja Luka | 6 | -5 | 4 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 6 | -3 | 3 |
| 9 | Velež | 6 | -10 | 3 |
| 10 | Zeljeznicar Sarajevo | 7 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premijer Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
