Bangkok United 2-0 Uthai Thani FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Bangkok United 2–0 Uthai Thani FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–17, isabetli şut 7–5, topa sahip olma %45–%55, korner 4–8.
Maç özeti
Bangkok United – Uthai Thani FC maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Picha Autra 27', Marc Cardona 64' (Bangkok United). xG: Bangkok United 2,4 – 0,7 Uthai Thani FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Bangkok United: D. Invincibile · Uthai Thani FC: Alexandre Gama
Maç akışı
Bangkok United üstte · Uthai Thani FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' gol: Picha Autra (Bangkok United)
- 45' oyuncu değişikliği: Trent Buhagiar ↔ William Gabriel Weidersjö (Uthai Thani FC)
- 64' gol: Marc Cardona (Bangkok United)
- 68' oyuncu değişikliği: Wattana Playnum ↔ Itsuki Enomoto (Uthai Thani FC)
- 70' oyuncu değişikliği: Picha Autra ↔ Thitiphan Puangchan (Bangkok United)
- 70' oyuncu değişikliği: Marc Cardona ↔ Felipe Santos (Bangkok United)
- 70' oyuncu değişikliği: Kritsada Nontharat ↔ Lee Ki-Je (Bangkok United)
- 76' oyuncu değişikliği: Suporn Peenagatapho ↔ Pablo Dias De Souza Almeida (Uthai Thani FC)
- 76' oyuncu değişikliği: Benjamin Davis ↔ Siroch Chatthong (Uthai Thani FC)
- 82' sarı kart: Kelvin (Uthai Thani FC)
- 82' sarı kart: Patiwat Khammai (Bangkok United)
- 84' oyuncu değişikliği: Kakana Khamyok ↔ Pokklaw Anan (Bangkok United)
- 85' oyuncu değişikliği: Willian Lira Sousa ↔ Arthit Boodjinda (Uthai Thani FC)
- 90' oyuncu değişikliği: James Beresford ↔ Philipe Maia (Bangkok United)
Maç olayları
- Bangkok UnitedUthai Thani FC
- James Beresford ↔ Philipe MaiaOyuncu değişikliği90'
- 85'Willian Lira Sousa ↔ Arthit BoodjindaOyuncu değişikliği
- Kakana Khamyok ↔ Pokklaw AnanOyuncu değişikliği84'
- 82'KelvinSarı kart
- Patiwat KhammaiSarı kart82'
- 76'Suporn Peenagatapho ↔ Pablo Dias De Souza AlmeidaOyuncu değişikliği
- 76'Benjamin Davis ↔ Siroch ChatthongOyuncu değişikliği
- Picha Autra ↔ Thitiphan PuangchanOyuncu değişikliği70'
- Marc Cardona ↔ Felipe SantosOyuncu değişikliği70'
- Kritsada Nontharat ↔ Lee Ki-JeOyuncu değişikliği70'
- 68'Wattana Playnum ↔ Itsuki EnomotoOyuncu değişikliği
- Gol Marc Cardona 2–0Asist: William Popp64'
- 58'William Gabriel WeidersjöVAR: gol iptal
- 45'Trent Buhagiar ↔ William Gabriel WeidersjöOyuncu değişikliği
- Gol Picha Autra 1–027'
- Anthony CaceresVAR: penaltı onaylandı21'
- William PoppKaçan penaltı21'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 4/7 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (10 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (6 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,88 (15 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (13 gol) | 1,25 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %29 2/7 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %0 0/8 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %40 2/5 | %33 1/3 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %33 1/3 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %33 1/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,8 | 13,0 |
| 7,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %20 1/5 | %33 1/3 |
| 4,5 Üst | %20 1/5 | %33 1/3 |
| 5,5 Üst | %20 1/5 | %33 1/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %80 4/5 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %80 4/5 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %80 4/5 | %100 3/3 |
| 9,5 Üst | %80 4/5 | %100 3/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 13,0 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Berabere | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Geride | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Geride | %25 2/8 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Bangkok United (7 maç)
Uthai Thani FC (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Bangkok United (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Uthai Thani FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Bangkok United
Sarı 12 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 1,7)
Uthai Thani FC
Sarı 13 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Bangkok United: iç saha, 3 maç · Uthai Thani FC: tüm maçlar, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Bangkok United – Uthai Thani FC ilk 11'ler
Bangkok United · 4-4-2
- 1P. KhammaiK82' sarı kart 82. dk
- 27J. BeresfordD90' oyundan çıktı 90. dk
- 26S. ThongsongD
- 3Everton Gonçalves SaturninoD
- 35K. NontharatD70' oyundan çıktı 70. dk
- 21Anthony CaceresO
- 37P. AutraO27' gol 27. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 4W. PomphanO
- 19Willian PoppO64' asist 64. dk
- 20Marc CardonaF64' gol 64. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 7K. KhamyokF84' oyundan çıktı 84. dk
- 43S. BoonchareeD
- 10T. DangdaF
- 60P. FreyO
- 22W. InaramD
- 24W. JarunongkranD
- 44N. KangkratokO
- 23Lee Ki-JeD70' oyuna girdi 70. dk
- 5Philipe MaiaD90' oyuna girdi 90. dk
- 29Phuwadol PholsongkramK
- 8T. PuangchanO70' oyuna girdi 70. dk
- 97Felipe SantosO70' oyuna girdi 70. dk
- 39P. A-nanO84' oyuna girdi 84. dk
Teknik direktör: D. Invincibile
Uthai Thani FC · 4-2-3-1
- 97CaíqueK
- 5S. PeenagataphoD76' oyundan çıktı 76. dk
- 13Jeong Tae-WookD
- 19W. PlaynumD68' oyundan çıktı 68. dk
- 3C. CharalampousD
- 25R. MaikamiO
- 77RobertinhoO
- 22KelvinO82' sarı kart 82. dk
- 10B. DavisO76' oyundan çıktı 76. dk
- 7T. BuhagiarO45' oyundan çıktı 45. dk
- 99Willian Lira SousaF
- 65T. AuksornsriD
- 29A. BoodjindaF85' oyuna girdi 85. dk
- 35S. ChatthongF76' oyuna girdi 76. dk
- 6Pablo Dias De Souza AlmeidaO
- 62A. DolohO
- 9I. EnomotoF68' oyuna girdi 68. dk
- 92A. MeethoumO
- 4Possawee MuanmartD
- 21T. RattanapoomO
- 1C. WangthaphanK
- 8William Gabriel WeidersjöO
- 24S. YaemsaenD
Teknik direktör: Alexandre Gama
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Bangkok United son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Uthai Thani son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Bangkok United 3, Uthai Thani 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Nisan 2026, Uthai Thani 1-1 Bangkok United.
- Sıralama
- 7. (10 p) – 5. (10 p)
- Form (son 5)
- BGMGG – MGBGG
- H2H (G-B-M)
- 3-2-1 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %100
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,42 – 3,79 – 4,61
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Bangkok United bu sezon 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,00 gol yedi; Uthai Thani bu sezon 6 maçta 2,17 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bangkok United %33, Uthai Thani %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bangkok United %33, Uthai Thani %100. İlk yarıyı önde kapatma: Bangkok United 1/6, Uthai Thani 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Bangkok United 3,2, Uthai Thani 6,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Bangkok United 2,0, Uthai Thani 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,42, 0 – 3,79, 2 – 4,61. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 30 Ekim 2026 18:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Ayutthaya FC | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Ratchaburi | 7 | +9 | 13 |
| 4 | Prachuap | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Buriram United | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Bangkok United | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Uthai Thani | 8 | +2 | 11 |
| 8 | Lamphun Warrior | 8 | +2 | 11 |
| 9 | Sisaket United | 7 | -3 | 10 |
| 10 | Sukhothai FC | 8 | -6 | 10 |
| 11 | BG Pathum United | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Rayong FC | 7 | -6 | 8 |
| 13 | Chonburi FC | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Pattani | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Chiangrai United | 7 | -4 | 5 |
| 16 | Rasi Salai United | 7 | -12 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Bangkok United | 4 | +3 | 9 |
| 3 | BG Pathum United | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Prachuap | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Ratchaburi | 3 | +6 | 6 |
| 6 | Sukhothai FC | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Ayutthaya FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Rayong FC | 4 | -3 | 5 |
| 9 | Uthai Thani | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Buriram United | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Sisaket United | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Lamphun Warrior | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Pattani | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Chiangrai United | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Chonburi FC | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Rasi Salai United | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ayutthaya FC | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Buriram United | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Lamphun Warrior | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Ratchaburi | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uthai Thani | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Prachuap | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Port FC | 3 | +2 | 6 |
| 8 | Sisaket United | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Bangkok United | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Chonburi FC | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Sukhothai FC | 4 | -6 | 4 |
| 12 | Pattani | 4 | -3 | 3 |
| 13 | Rayong FC | 3 | -3 | 3 |
| 14 | BG Pathum United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Chiangrai United | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Rasi Salai United | 4 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
